Birutė Petraitienė

Jaunystė

Iš viso startų: 70

Data Pavadinimas Vietovė Klubas Vieta Grupė Rezultatas Atsilikimas Greitis
2020-02-27 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė VI etapas P. Mašioto progimn. Jaunystė 7 M40 00:43:08 26:40 21:34 min/km
2020-02-14 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė V etapas Versmės gimnazija Jaunystė - M40 diskval. - -
2020-01-23 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė IV etapas Vėtrungės gimnazija Jaunystė 5 M40 00:19:21 04:31 19:21 min/km
2019-12-12 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė II etapas M. Gorkio progimnazija Jaunystė 10 M40 00:22:51 07:20 22:51 min/km
2019-09-19 OS Ketvirtadieniai 2019 - 15 etapas IQ baras Jaunystė 58 1 00:24:36 13:10 12:18 min/km
2019-09-12 OS Ketvirtadieniai 2019 - 14 etapas Akmenynė Jaunystė 7 3 00:50:05 14:10 14:18 min/km
2019-09-05 OS Ketvirtadieniai 2019 - 13 etapas Vilhelmo kanalas Jaunystė 10 3 00:51:00 19:58 20:24 min/km
2019-05-23 OS Ketvirtadieniai 2019 - 7 etapas Olando kepurė Jaunystė 8 3 00:32:07 07:03 14:35 min/km
2019-05-16 OS Ketvirtadieniai 2019 - 6 etapas Kairiai Jaunystė 5 3 01:01:49 27:14 24:43 min/km
2019-05-09 OS Ketvirtadieniai 2019 - 5 etapas Vasaros estrada Jaunystė 11 3 00:36:09 20:04 15:43 min/km
2019-05-02 OS Ketvirtadieniai 2019 - 4 etapas Poilsio parkas Jaunystė 61 1 00:52:40 36:28 21:04 min/km
2019-04-11 OS Ketvirtadieniai 2019 - 1 etapas Melnragė Jaunystė 5 3 00:41:34 15:06 16:37 min/km
2019-03-12 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė VI etapas Versmės progimnazija Jaunystė 2 M40 00:16:28 04:34 16:28 min/km
2019-02-28 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė V etapas Saulėtekio progimnazija Jaunystė 3 M40 00:24:02 03:41 24:02 min/km
2019-02-07 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė IV etapas M. Mažvydo progimnazija Jaunystė 4 M40 00:37:12 12:57 37:12 min/km
2019-01-31 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė III etapas Sendvario progimnazija Jaunystė 3 M40 00:35:31 20:44 35:31 min/km
2018-09-13 OS Ketvirtadieniai 2018 - 12 etapas Vilhelmo kanalas MSC 9 3 01:26:39 57:53 30:56 min/km
2018-04-26 OS Ketvirtadieniai 2018 - 3 etapas Olando kepurė MSC 13 3 00:53:18 31:30 21:19 min/km
2018-04-19 OS Ketvirtadieniai 2018 - 2 etapas Kairiai MSC 6 3 00:39:28 09:04 14:37 min/km
2018-04-12 OS Ketvirtadieniai 2018 - 1 etapas Melnragė MSC - 3 diskval. - -
2018-03-08 Klaipėdos OS patalpose 2017-2018 taurė IV etapas MSC Jaunystė 3 M40 00:48:11 18:36 48:11 min/km
2018-02-17 100 metų - 100 KP Smiltynė Jaunystė 54 100 02:30:00 02:30:00 00:00 min/km
2018-02-15 Klaipėdos OS patalpose 2017-2018 taurė III etapas "Versmės" progimnazija Jaunystė 4 M40 00:19:46 08:08 19:46 min/km
2018-02-09 Klaipėdos OS patalpose 2017-2018 taurė II etapas P. Mašioto progimnazija Jaunystė 4 M40 00:48:04 30:53 48:04 min/km
2017-10-21 Mačas Kopa-Jaunystė Kairiai Jaunystė 12 Moterys 00:46:13 27:33 20:05 min/km
2017-09-14 OS Ketvirtadieniai 2017 - XII etapas Vasaros estrada MSC - 3 diskval. - -
2017-06-08 OS Ketvirtadieniai 2017 - X etapas Smiltynė MSC 8 3 00:38:31 06:55 12:50 min/km
2017-05-18 OS Ketvirtadieniai 2017 - VII etapas Melnragė MSC 4 3 00:56:24 17:05 20:08 min/km
2017-05-11 OS Ketvirtadieniai 2017 - VI etapas Hagenas MSC 5 3 00:46:42 10:29 13:20 min/km
2017-04-27 OS Ketvirtadieniai 2017 - IV etapas Vasaros estrada MSC 8 3 00:52:15 24:41 20:54 min/km
2017-04-20 OS Ketvirtadieniai 2017 - III etapas Šv. Pranciškaus bažnyčia MSC 4 3 00:38:52 10:59 15:32 min/km
2017-04-13 OS Ketvirtadieniai 2017 - II etapas Šiaurės molas MSC 6 3 00:44:25 11:26 15:51 min/km
2017-04-06 OS Ketvirtadieniai 2017 - I etapas Olando kepurė MSC 1 3 00:37:43 00:00 14:30 min/km
2017-03-02 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VIII etapas MSC Jaunystė - M40 diskval. - -
2017-02-23 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VII etapas "Smeltės" progimnazija Jaunystė 4 M40 00:16:01 05:31 16:01 min/km
2017-02-14 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VI etapas M.Mažvydo progimnazija Jaunystė - M40 diskval. - -
2017-02-09 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė V etapas S.Dacho gimnazija Jaunystė 4 M40 00:26:23 08:36 17:35 min/km
2017-01-26 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė IV etapas Saulėtekio gimnazija Jaunystė 5 M40 00:30:18 15:19 20:12 min/km
2017-01-19 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė III etapas P. Mašioto progimnazija Jaunystė 4 M40 00:51:22 33:32 34:14 min/km
2016-10-09 Mačas Kopa-Jaunystė Rudynai Jaunystė 11 Moterys 00:33:11 14:58 11:26 min/km
2016-09-15 OS Ketvirtadieniai XIII etapas Šernai Jaunystė 1 MC 00:32:50 00:00 18:14 min/km
2016-09-08 OS Ketvirtadieniai XII etapas Smiltynė Jaunystė 5 MB 00:55:08 14:36 17:13 min/km
2016-05-11 OS Diena Senamiestis Jaunystė 79 VM 00:18:38 11:57 11:38 min/km
2016-05-05 OS Ketvirtadieniai V etapas Hageno kopa Jaunystė 6 MB 01:00:35 24:48 16:22 min/km
2016-04-28 OS Ketvirtadieniai IV etapas Vasaros estrada Jaunystė 8 MB 00:58:00 16:41 14:08 min/km
2016-04-21 OS Ketvirtadieniai III etapas Dragūnai Jaunystė - MB diskval. - -
2016-04-14 OS Ketvirtadieniai II etapas Vilhelmo kanalas Jaunystė 3 MC 00:24:15 02:22 16:10 min/km
2016-04-07 OS Ketvirtadieniai I etapas Naftos bazė ind. 8 MB 01:02:06 34:03 20:01 min/km
2015-09-12 Mačas Kopa-Jaunystė Juodkrantė Jaunystė 14 M 00:45:46 24:20 14:18 min/km
2015-09-03 Sprinto treniruotė Skulptūrų parkas Jaunystė 11 M 00:32:40 16:56 13:36 min/km
2014-10-09 OS Ketvirtadieniai IX etapas Giruliai ind. 1 MC 00:28:31 00:00 15:00 min/km
2014-10-04 Mačas Kopa-Jaunystė Preila Jaunystė 11 Moterys 00:49:11 25:17 16:23 min/km
2014-05-08 OS Ketvirtadieniai I etapas Vasaros estrada ind. 2 MC 00:46:54 23:21 26:03 min/km
2012-10-11 OS Ketvirtadieniai X etapas Giruliai Jaunystė 1 MC 00:25:48 00:00 16:07 min/km
2012-05-20 Mačas Kopa-Jaunystė Vilhelmo kanalas Jaunystė 14 M 00:51:12 21:14 00:00 min/km
2012-04-12 OS Ketvirtadieniai I etapas Melnragė Jaunystė 7 MB 00:52:07 25:22 22:39 min/km
2011-05-14 Mačas Kopa-Jaunystė Inkakliai Jaunystė 7 M 00:47:02 17:34 00:00 min/km
2011-04-14 OS Ketvirtadieniai I etapas Vasaros estrada Jaunystė 5 MA 00:32:47 13:32 12:08 min/km
2010-05-15 Mačas Kopa-Jaunystė Nida Jaunystė 14 M 00:56:05 26:12 13:21 min/km
2009-09-19 Mačas Kopa-Jaunystė Ketvergiai Jaunystė 7 M 00:43:14 19:21 12:00 min/km
2009-09-17 OS Ketvirtadieniai V etapas Melnragė Jaunystė 4 MB 00:39:00 05:05 19:30 min/km
2009-09-10 OS Ketvirtadieniai IV etapas Trinyčių parkas Jaunystė 2 MB 00:18:32 02:33 09:16 min/km
2008-09-18 OS Ketvirtadieniai IX etapas Melnragė - Švyturys Jaunystė 5 MB 00:33:01 11:16 12:13 min/km
2008-09-11 OS Ketvirtadieniai VIII etapas Danės parkas Jaunystė 2 MB 00:22:21 03:42 17:11 min/km
2008-05-15 OS Ketvirtadieniai VI etapas Kultūros ir poilsio parkas Jaunystė 4 MB 00:25:34 04:44 12:47 min/km
2008-05-08 OS Ketvirtadieniai V etapas Hageno Kalnas Jaunystė 7 MB 01:05:40 21:58 00:00 min/km
2008-04-24 OS Ketvirtadieniai IV etapas Melnragė Jaunystė 4 MB 00:38:52 11:15 15:59 min/km
2008-04-03 OS Ketvirtadieniai I etapas Draugystės parkas Jaunystė 2 MB 00:13:02 00:22 08:41 min/km
2006-05-13 Mačas Kopa-Jaunystė Juodkrantė Jaunystė 12 M 01:21:42 32:43 20:25 min/km
2005-05-03 M. Barausko taurė Vasaros estrada Jaunystė 6 M 00:23:31 08:12 05:44 min/km