OS Ketvirtadieniai VI etapas

, Kultūros ir poilsio parkas

Rezultatai

VA

3 km 17 KP
1 Justinas Jonušas Kopa-Viesulo SC 00:16:27 00:00 05:29
2 Mantas Totilas Kopa 00:16:49 00:22 05:36
3 Dovydas Momkus Kopa 00:17:30 01:03 05:50
4 Almantas Baliutis Kopa 00:18:14 01:47 06:04
5 Tomas Griškonis Viesulo SC 00:19:37 03:10 06:32
6 Remigijus Drakšas Jaunystė 00:19:50 03:23 06:36
7 Marius Jasiulionis Kopa 00:21:04 04:37 07:01
7 Ruslanas Piatkovskis Jaunystė 00:21:04 04:37 07:01
9 Modestas Maslauskas Viesulo SC 00:21:17 04:50 07:05
10 Vidas Braziulis Jaunystė 00:21:38 05:11 07:12
11 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:21:50 05:23 07:16
12 Vytis Merkelevičius Neringos SM 00:22:08 05:41 07:22
13 Remigijus Sereika Jaunystė 00:22:20 05:53 07:26
14 Edvinas Pocius Viesulo SC 00:22:54 06:27 07:38
15 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:23:08 06:41 07:42
15 Audrius Pocius Kopa 00:23:08 06:41 07:42
17 Osvaldas Mikelis Viesulo SC 00:24:13 07:46 08:04
18 Mykolas Briedis Viesulo SC 00:24:36 08:09 08:12
19 Mykolas Barauskas Kopa 00:26:30 10:03 08:50
20 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:27:59 11:32 09:19
21 Andrius Aušra Kopa 00:28:00 11:33 09:20
22 Algirdas Grublys Kopa 00:28:39 12:12 09:33
23 Jonas Briedis Viesulo SC 00:28:59 12:32 09:39
24 Laurynas Drakšas ind. 00:29:31 13:04 09:50
25 Romanas Rybakovas Neringos SM 00:30:48 14:21 10:16
26 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:31:09 14:42 10:23
27 Vykintas Merkelevičius Neringos SM 00:31:44 15:17 10:34
28 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:32:14 15:47 10:44
29 Vytautas Trumpis Jaunystė 00:33:40 17:13 11:13
30 Arūnas Padagas Jaunystė 00:41:00 24:33 13:40
31 Jurdanas Butkus Jaunystė 00:41:02 24:35 13:40
32 Jonas Piktūrna Viesulo SC 00:41:37 25:10 13:52

MA

3 km 17 KP
1 Reda Einikytė Kopa 00:18:50 00:00 06:16
2 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:21:37 02:47 07:12
3 Reda Jazilionienė Jaunystė 00:35:07 16:17 11:42
4 Violeta Ančerienė Kopa 00:37:12 18:22 12:24
5 Jūratė Butkienė Jaunystė 00:37:32 18:42 12:30

VB

2 km 12 KP
1 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:16:43 00:00 08:21
2 Vytautas Stakeliūnas Viesulo SC 00:21:36 04:53 10:48
3 Mykolas Bagdonas Neringos SM 00:24:09 07:26 12:04
4 Tomas Nagreckis Neringos SM 00:24:26 07:43 12:13
5 Tomas Kontautas Neringos SM 00:25:02 08:19 12:31
6 Denisas Budrevič Smeltės progimn. 00:32:26 15:43 16:13
7 Robertas Razmus Smeltės progimn. 00:33:26 16:43 16:43
8 Rokas Petrikaitis Smeltės progimn. 00:36:30 19:47 18:15

MB

2 km 12 KP
1 Gražina Braziulienė Jaunystė 00:20:50 00:00 10:25
2 Gabrielė Bružaitė Viesulo SC 00:23:04 02:14 11:32
3 Violeta Baltūsienė ind. 00:24:57 04:07 12:28
4 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:25:34 04:44 12:47
5 Lina Bulovaitė Kopa 00:31:29 10:39 15:44
6 Valentina Prūsevičienė Kopa 00:42:36 21:46 21:18
7 Rolanda Lukoševičienė Jaunystė 00:44:48 23:58 22:24

VC

1 km 6 KP
1 Mantas Aušra Universa Via 00:12:20 00:00 12:20
2 Simonas Baltūsis ind. 00:12:36 00:16 12:36
3 Justas Aušra Universa Via 00:17:57 05:37 17:57
4 Justinas Burba Neringos SM 00:25:50 13:30 25:50
5 Pijus Burba Neringos SM 00:26:33 14:13 26:33
6 Adomas Norkus S. Dacho m-kla 00:27:00 14:40 27:00

MC

1 km 6 KP
1 Kamilė Andrulytė Viesulo SC 00:09:54 00:00 09:54
1 Žydrūnė Andrulienė ind. 00:09:54 00:00 09:54
3 Ema Kontaraitė ind. 00:13:17 03:23 13:17
4 Toma Magelinskaitė Verdenės m-kla 00:45:59 36:05 45:59
5 Justė Leonavičiūtė Verdenės m-kla 00:46:58 37:04 46:58