Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VI etapas

Rezultatai

V12

1 km 16 KP
1 Dainius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:11:23 00:00 11:23 100.00
2 Einius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:11:24 00:01 11:24 80.00
3 Jokūbas Baltūsis ind. 00:11:29 00:06 11:29 60.00
4 Timur Valužis O! Klaipėda 00:12:01 00:38 12:01 50.00
5 Nojus Čeplinskas O! Klaipėda 00:14:51 03:28 14:51 45.00
6 Gustas Achramenko Mažvydo progimnazija 00:17:18 05:55 17:18 40.00
7 Aistis Morkūnas Smeltės gimnazija 00:18:06 06:43 18:06 37.00
8 Jonas Gurinovas Klaipėdos licejus 00:29:01 17:38 29:01 35.00
9 Jogaila Ruseckas O! Klaipėda 00:29:10 17:47 29:10 33.00
10 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:30:41 19:18 30:41 31.00
11 Dovydas Jakutis Mažvydo progimnazija 00:34:23 23:00 34:23 30.00
12 Kristupas Burneika Mažvydo progimnazija 00:36:16 24:53 36:16 29.00
13 Mindaugas Mažonas O! Klaipėda 00:38:19 26:56 38:19 28.00
- Gvidas Kancevičius Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - - 0.50
- Aronas Petružis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Vilius Vilimas Mažvydo progimnazija diskval. - - 0.50

V16

1.5 km 20 KP
1 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:12:07 00:00 08:04 100.00
2 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:21:52 09:45 14:34 80.00
3 Idas Jasaitis O! Klaipėda 00:30:07 18:00 20:04 60.00
- Ignas Jurkaitis MSC diskval. - - 0.50
- Simonas Riauka O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Dovydas Ričkus I. Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50
- Jokūbas Jocius ind. diskval. - - 0.50
- Eimantas Butkus I. Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50

V21

1.5 km 20 KP
1 Anton Michalkovskij Kopa 00:10:41 00:00 07:07 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:10:57 00:16 07:18 80.00
3 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:12:40 01:59 08:26 60.00
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:13:10 02:29 08:46 50.00
5 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:13:33 02:52 09:02 45.00
6 Egidijus Pilybas Kopa 00:14:05 03:24 09:23 40.00
7 Antanas Daunoras O! Klaipėda 00:14:40 03:59 09:46 37.00
8 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:15:24 04:43 10:16 35.00
9 Mindaugas Vaitkus O! Klaipėda 00:15:44 05:03 10:29 33.00
10 Mindaugas Stražinskas Kopa 00:17:36 06:55 11:44 31.00
11 Aleksandr Borcov Ingress Resistance 00:18:01 07:20 12:00 30.00
12 Šarūnas Kazlauskas MSC 00:18:26 07:45 12:17 29.00
13 Arnas Vėberis ind. 00:21:08 10:27 14:05 28.00
- Vytautas Klišonis Ingress Resistance diskval. - - 0.50
- Rudolfas Lamsargis ind. diskval. - - 0.50
- Justinas Liubinskas O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Vytautas Preikšaitis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Dovydas Vendzelis Ingress Resistance diskval. - - 0.50
- Ramūnas Pabrėža Jaunystė diskval. - - 0.50
- Simas Stanys Deaf Klaipėda diskval. - - 0.50

V40

1.5 km 20 KP
1 Remigijus Drakšas Jaunystė 00:15:28 00:00 10:18 100.00
2 Gintas Venckevičius ind. 00:16:37 01:09 11:04 80.00
3 Audrius Pocius Kopa 00:16:41 01:13 11:07 60.00
4 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:18:05 02:37 12:03 50.00
5 Algirdas Grublys Kopa 00:18:18 02:50 12:12 45.00
6 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:19:37 04:09 13:04 40.00
7 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:20:41 05:13 13:47 37.00
8 Darius Raupelis Jaunystė 00:21:18 05:50 14:12 35.00
9 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:22:45 07:17 15:10 33.00
10 Mykolas Barauskas Biržai 00:50:54 35:26 33:56 31.00

M12

1 km 16 KP
1 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:10:45 00:00 10:45 100.00
2 Erika Vaitkutė O! Klaipėda 00:12:02 01:17 12:02 80.00
3 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:13:47 03:02 13:47 60.00
4 Urtė Dailidytė O! Klaipėda 00:15:00 04:15 15:00 50.00
5 Aurelija Tumaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:16:16 05:31 16:16 45.00
6 Gitana Šaulytė O! Klaipėda 00:18:44 07:59 18:44 40.00
7 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:18:49 08:04 18:49 37.00
8 Karina Simonaitytė Mažvydo progimnazija 00:23:11 12:26 23:11 35.00
9 Ernesta Buto Mažvydo progimnazija 00:23:19 12:34 23:19 33.00
10 Austėja Maskoliūnaitė Smeltės gimnazija 00:25:41 14:56 25:41 31.00
11 Rugilė Viržintaitė Smeltės gimnazija 00:25:47 15:02 25:47 30.00
12 Agnė Čaraitė Mažvydo progimnazija 00:27:40 16:55 27:40 29.00
13 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:29:32 18:47 29:32 28.00
14 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:29:37 18:52 29:37 27.00
15 Greta Bladžiūtė Saulėtekio pagr. m-kla 00:29:52 19:07 29:52 26.00
- Ugnė Barauskaitė Smeltės gimnazija diskval. - - 0.50
- Samanta Kazlauskaitė Mažvydo progimnazija diskval. - - 0.50
- Izabela Pažėraitė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Martyna Šidlauskaitė Mažvydo progimnazija diskval. - - 0.50

M16

1 km 16 KP
1 Agnė Žukaitė I. Simonaitytės m-kla 00:16:46 00:00 16:46 100.00
2 Gabija Gakaitė ĄŽUOLYNAS 00:18:27 01:41 18:27 80.00
3 Arnolda Paulauskaitė I. Simonaitytės m-kla 00:19:52 03:06 19:52 60.00
4 Roberta Leistrumaitė I. Simonaitytės m-kla 00:21:16 04:30 21:16 50.00
- Evelina Platakytė Smeltės gimnazija diskval. - - 0.50

M21

1.5 km 20 KP
1 Ugnė Grigonytė Kopa 00:15:36 00:00 10:24 100.00
2 Reda Žalimienė Jaunystė 00:15:56 00:20 10:37 80.00
3 Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda 00:18:38 03:02 12:25 60.00
- Viltė Čiapienė Arboro diskval. - - 0.50

M40

1.5 km 20 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:20:06 00:00 13:24 100.00
2 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:26:24 06:18 17:36 80.00
- Gintarė Pažėrienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Birutė Petraitienė Jaunystė diskval. - - 0.50

B

1 km 16 KP
- Jana Valužienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50