Viltė Čiapienė

Arboro

Iš viso startų: 46

Data Pavadinimas Vietovė Klubas Vieta Grupė Rezultatas Atsilikimas Greitis
2020-02-27 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė VI etapas P. Mašioto progimn. Arboro - M21 diskval. - -
2020-02-14 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė V etapas Versmės gimnazija Arboro 1 M21 00:11:20 00:00 11:20 min/km
2020-01-23 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė IV etapas Vėtrungės gimnazija Arboro 3 M21 00:12:30 00:57 12:30 min/km
2020-01-16 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė III etapas Simono Dacho progimnazija Arboro 2 M21 00:16:48 00:22 16:48 min/km
2019-12-12 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė II etapas M. Gorkio progimnazija Arboro 1 M21 00:11:35 00:00 11:35 min/km
2019-12-06 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė I etapas Vydūno gimnazija Arboro 3 M21 00:17:49 00:27 17:49 min/km
2019-09-14 Judrioji mugė 2019 Švyturio arena Arboro 15 1 00:07:32 04:43 07:32 min/km
2019-08-22 OS Ketvirtadieniai 2019 - 11 etapas Smiltynė Arboro 14 2 00:48:28 16:21 11:32 min/km
2019-06-08 Sveika Neringa 2019 Juodkrantė Arboro 11 B 00:47:42 16:51 16:26 min/km
2019-06-01 Olimpinė diena 2019 Dangės skveras   9 JUODA 00:01:53 00:37 00:12 min/km
2019-05-30 OS Ketvirtadieniai 2019 - 8 etapas Hagenas Arboro 19 2 00:57:57 27:37 13:28 min/km
2019-05-26 Sportas visiems - dieninės Palanga Arboro 4 M 00:26:53 02:42 06:06 min/km
2019-05-23 OS Ketvirtadieniai 2019 - 7 etapas Olando kepurė Arboro 26 2 00:52:56 22:21 14:42 min/km
2019-05-15 Pasaulinė OS diena Skulptūrų parkas   21 S 00:06:48 06:48 07:33 min/km
2019-05-09 OS Ketvirtadieniai 2019 - 5 etapas Vasaros estrada Arboro 17 2 00:43:36 15:22 11:10 min/km
2019-04-25 OS Ketvirtadieniai 2019 - 3 etapas Kiškėnai Arboro 1 3 00:30:50 00:00 12:50 min/km
2019-03-12 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė VI etapas Versmės progimnazija Arboro 3 M21 00:10:11 01:43 10:11 min/km
2019-02-28 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė V etapas Saulėtekio progimnazija Arboro 3 M21 00:14:26 02:33 14:26 min/km
2019-02-07 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė IV etapas M. Mažvydo progimnazija Arboro 1 M21 00:12:22 00:00 12:22 min/km
2019-01-31 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė III etapas Sendvario progimnazija Arboro 3 M21 00:12:09 00:14 12:09 min/km
2018-12-29 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė II etapas KU Socialinių ir Humanitarinių mokslų fakultetas Arboro 1 M21 00:20:39 00:00 10:19 min/km
2018-08-30 OS Ketvirtadieniai 2018 - 11 etapas Giruliai, Žuvėdra Arboro 9 3 00:36:47 11:09 15:19 min/km
2018-05-31 OS Ketvirtadieniai 2018 - 8 etapas Smiltynė Arboro 1 3 00:32:50 00:00 13:40 min/km
2018-05-24 OS Ketvirtadieniai 2018 - 7 etapas Palanga, Botanikos sodas Arboro 16 1 00:33:24 11:09 06:57 min/km
2018-05-23 Pasaulinė OS Diena 2018 - Klaipėda Poilsio parkas Arboro 36 1 00:23:48 16:30 19:50 min/km
2018-05-17 OS Ketvirtadieniai 2018 - 6 etapas Melnragė, šiaurinis molas Arboro 2 3 00:25:34 01:11 11:37 min/km
2018-05-10 OS Ketvirtadieniai 2018 - 5 etapas Giruliai Arboro 13 2 00:59:15 21:53 13:46 min/km
2018-05-03 OS Ketvirtadieniai 2018 - 4 etapas Poilsio parkas Arboro 22 1 00:37:58 15:42 10:15 min/km
2018-04-19 OS Ketvirtadieniai 2018 - 2 etapas Kairiai Arboro 2 3 00:32:01 01:37 11:51 min/km
2018-04-12 OS Ketvirtadieniai 2018 - 1 etapas Melnragė Arboro 5 3 00:37:45 05:55 14:31 min/km
2017-05-24 OS Ketvirtadieniai 2017 - VIII etapas - Pasaulinė OS diena Mažvydo alėja (Skulptūrų parkas) ind. 51 1 00:17:42 09:29 11:48 min/km
2017-04-06 OS Ketvirtadieniai 2017 - I etapas Olando kepurė ind. 16 2 00:57:58 23:47 14:29 min/km
2017-02-23 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VII etapas "Smeltės" progimnazija Arboro 4 M21 00:09:42 02:13 09:42 min/km
2017-02-14 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė VI etapas M.Mažvydo progimnazija Arboro - M21 diskval. - -
2017-02-09 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė V etapas S.Dacho gimnazija Arboro 1 M21 00:13:46 00:00 09:10 min/km
2017-01-26 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė IV etapas Saulėtekio gimnazija Arboro 2 M21 00:12:10 00:25 08:06 min/km
2017-01-19 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė III etapas P. Mašioto progimnazija Arboro 5 M21 00:22:10 09:46 14:46 min/km
2017-01-10 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė II etapas KU Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetas Arboro 2 M21 00:33:19 02:02 41:38 min/km
2016-12-08 Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė I etapas MSC Arboro 5 M21 00:30:21 12:14 15:10 min/km
2016-09-15 OS Ketvirtadieniai XIII etapas Šernai ind. 6 MB 01:09:46 29:09 18:21 min/km
2016-09-10 Judrioji mugė 2016 Švyturio arena Arboro 29 A 00:04:03 03:17 40:30 min/km
2016-06-09 OS Ketvirtadieniai X etapas Nemirseta ind. 1 MC 00:25:36 00:00 13:28 min/km
2016-06-02 OS Ketvirtadieniai IX etapas Giruliai ind. 2 MC 00:44:37 12:59 18:35 min/km
2016-05-19 OS Ketvirtadieniai VII etapas Melnragė II ind. 3 MC 00:38:19 02:41 23:56 min/km
2016-05-11 OS Diena Senamiestis ind. 64 VM 00:16:20 09:39 10:12 min/km
2016-05-11 OS Ketvirtadieniai VI etapas Senamiestis ind. 12 MA 00:20:58 10:33 09:59 min/km