OS ketvirtadieniai 2020 - X etapas

, Vanagupė

Rezultatai

Tarpiniai laikai

1

4.6 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Donatas Mickus Sakas 00:20:59 00:00 04:33 100.00
2 Agnius Čiapas Arboro 00:21:51 00:52 04:45 96.03
3 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:24:08 03:09 05:14 86.95
4 Julius Mikšys ind. 00:26:29 05:30 05:45 79.23
5 Regimantas Kavaliauskas Telšiai 00:27:20 06:21 05:56 76.77
6 Modestas Vidugirs Oriens 00:28:18 07:19 06:09 74.15
7 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:30:44 09:45 06:40 68.28
8 Audrius Pocius Kopa 00:31:18 10:19 06:48 67.04
9 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:32:48 11:49 07:07 63.97
10 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:34:37 13:38 07:31 60.62
11 Evaldas Eringis ind. 00:34:48 13:49 07:33 60.30
12 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:34:54 13:55 07:35 60.12
13 Milda Černeckytė Jaunystė 00:35:21 14:22 07:41 59.36
14 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:36:15 15:16 07:52 57.89
15 Evaldas Laurutis ind. 00:37:28 16:29 08:08 56.01
16 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:37:57 16:58 08:15 55.29
17 Mindaugas Stankūnas O! Klaipėda 00:38:18 17:19 08:19 54.79
18 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:38:24 17:25 08:20 54.64
19 Gintas Venckevičius ind. 00:38:33 17:34 08:22 54.43
20 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:39:28 18:29 08:34 53.17
21 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:39:44 18:45 08:38 52.81
22 Robertas Lubys O! Klaipėda 00:41:11 20:12 08:57 50.95
23 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:43:14 22:15 09:23 48.54
24 Kastytis Bačkis Montis Magia 00:43:57 22:58 09:33 47.74
25 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:45:03 24:04 09:47 46.58
26 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:47:10 26:11 10:15 44.49
27 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:47:17 26:18 10:16 44.38
28 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:47:27 26:28 10:18 44.22
29 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:47:48 26:49 10:23 43.90
30 Mindaugas Daraška   00:48:31 27:32 10:32 43.25
31 Albertas Žvaginis ind. 00:49:50 28:51 10:50 42.11
32 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:54:04 33:05 11:45 38.81
33 Edvardas Lukošius LEITĖ 00:57:59 37:00 12:36 36.19
34 Vasaris Juška O! Klaipėda 01:03:50 42:51 13:52 32.87
- Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

3.5 km 19 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:21:31 00:00 06:08 75.00
2 Arūnas Kubaitis Ąžuolas 00:26:55 05:24 07:41 59.95
3 Gintautas Valauskas Telšiai 00:27:06 05:35 07:44 59.55
4 Viltė Čiapienė Arboro 00:30:16 08:45 08:38 53.32
5 Paulius Sipavičius O! Klaipėda 00:30:59 09:28 08:51 52.08
6 Algirdas Grublys Kopa 00:31:46 10:15 09:04 50.80
7 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:32:06 10:35 09:10 50.27
8 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:32:52 11:21 09:23 49.10
9 Tomas Sirutis Kopa 00:33:05 11:34 09:27 48.78
10 Olegas Reis ind. 00:33:34 12:03 09:35 48.08
11 Eimantas Kaškonas ind. 00:33:41 12:10 09:37 47.91
12 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:34:10 12:39 09:45 47.23
13 Audronis Šulskis Kopa 00:34:26 12:55 09:50 46.87
14 Živilė Grublienė Kopa 00:36:18 14:47 10:22 44.46
15 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:37:35 16:04 10:44 42.94
16 Audronė Andriulionienė Kopa 00:38:16 16:45 10:56 42.17
17 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:47:13 25:42 13:29 34.18
- Daivoras Janušauskas B/K   00:47:16 25:45 13:30 0.00
18 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:48:34 27:03 13:52 33.23
19 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:54:16 32:45 15:30 29.74
20 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:54:59 33:28 15:42 29.35
21 Kristina Kavaliauskienė Telšiai 00:55:18 33:47 15:48 29.18
22 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 01:02:14 40:43 17:46 25.93
23 Lina Eigelė O! Klaipėda 01:02:30 40:59 17:51 25.82
- Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda diskval. - - 1.00

3

2.3 km 14 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:23:39 00:00 10:16 60.00
2 Tadas Urnikis Plungės SRC 00:23:49 00:10 10:21 59.58
3 Kornelija Dūdaitė   00:25:31 01:52 11:05 55.61
4 Ieva Želvytė ind. 00:25:33 01:54 11:06 55.54
5 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:28:44 05:05 12:29 49.39
6 Evgenija Gavrilenko O! Klaipėda 00:30:33 06:54 13:16 46.45
7 Augustė Petrova O! Klaipėda 00:31:38 07:59 13:45 44.86
8 Vitalijus Petrovas Jaunystė 00:31:42 08:03 13:46 44.76
9 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:32:58 09:19 14:20 43.04
10 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:40:02 16:23 17:24 35.45
11 Julius Lukošius Plungės SRC 00:40:37 16:58 17:39 34.94
12 Urtė Miknytė Plungės SRC 00:40:44 17:05 17:42 34.84
13 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:42:32 18:53 18:29 33.36
14 Aurelija Žikarienė Jaunystė 00:42:33 18:54 18:30 33.35
15 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:44:07 20:28 19:10 32.16
16 Nojus Rankauskas Plungės SRC 00:44:19 20:40 19:16 32.02
17 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:44:28 20:49 19:20 31.91
18 Goda Tubutytė ind. 00:45:17 21:38 19:41 31.34
19 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:45:24 21:45 19:44 31.26
20 Simonas Miknys Plungės SRC 00:49:53 26:14 21:41 28.45
- Daivoras Janušauskas O! Klaipėda diskval. - - 1.00

4

1.4 km 7 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Džiugas Kavaliauskas Telšiai 00:15:46 00:00 11:15 40.00
2 Ieva Stankūnienė O! Klaipėda 00:16:58 01:12 12:07 37.17
3 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:22:35 06:49 16:07 27.93
4 Jonas Šeinauskas Ma=eikiai 00:23:39 07:53 16:53 26.67
5 Agnė Žvinklytė O! Klaipėda 00:24:55 09:09 17:47 25.31
5 Akvilė Žvinklytė   00:24:55 09:09 17:47 25.31
7 Eimantas Denisovas (Bk)   00:27:38 11:52 19:44 22.82
8 Rokas Zubavičius O! Klaipėda 00:28:35 12:49 20:25 22.06
9 Milda Zubavičiūtė O! Klaipėda 00:29:12 13:26 20:51 21.60
10 Urtė Markuščenko Neringos sporto mokykla 01:09:49 54:03 49:52 9.03

MTBO

5.7 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Regimantas Kavaliauskas Mtbo Telšiai 00:23:41 00:00 04:09 100.00
2 Julius Mikšys Mtbo ind. 00:27:14 03:33 04:46 86.96
3 Ramūnas Pabrėža Mtbo Jaunystė 00:27:36 03:55 04:50 85.81
4 Gintautas Valauskas Mtbo Telšiai 00:30:48 07:07 05:24 76.89
5 Rokas Koveckis Mtbo O! Klaipėda 00:30:50 07:09 05:24 76.81
6 Mindaugas Sausaitis Mtbo O! Klaipėda 00:37:24 13:43 06:33 63.32
7 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:38:21 14:40 06:43 61.76
8 Matas Mikalajūnas Mtbo Neringos sporto mokykla 00:38:33 14:52 06:45 61.44
9 Remigijus Rusteika Mtbo O! Klaipėda 00:41:02 17:21 07:11 57.72
10 Vidas Braziulis Jaunystė 00:42:56 19:15 07:31 55.16
11 Eidvilė Tėvelytė Mtbo O! Klaipėda 00:43:28 19:47 07:37 54.49
12 Rugilė Denisovaitė Mtbo O! Klaipėda 00:44:39 20:58 07:50 53.04
13 Patricija Kalvaitytė Mtbo O! Klaipėda 00:47:31 23:50 08:20 49.84
14 Silvija Kisieliūtė Mtbo Neringos sporto mokykla 00:52:22 28:41 09:11 45.23
15 Jonas Šeinauskas Mtbo Mažeikiai 00:57:18 33:37 10:03 41.33
16 Danielius Šimkus Impuls Racing team 00:58:02 34:21 10:10 40.81
17 Leonas Jarmoška Mtbo ind. 01:05:11 41:30 11:26 36.33
18 Deimantė Kalvaitienė Mtbo O! Klaipėda 01:11:59 48:18 12:37 32.90
19 Matas Stankūnas Mtbo O! Klaipėda 01:14:02 50:21 12:59 31.99
20 Mantas Paulius Mtbo   01:14:06 50:25 13:00 31.96
- Rimvydas Kasiulevičius Mtbo Kopa diskval. - - 1.00
- Rusnė Baltrušaitytė Mtbo ind. diskval. - - 1.00
- Teresa Sausaitis Mtbo O! Klaipėda diskval. - - 1.00