Lina Eigelė

O! Klaipėda

Iš viso startų: 31

Data Pavadinimas Vietovė Klubas Vieta Grupė Rezultatas Atsilikimas Greitis
2020-09-19 Sportas visiems 2020 Palanga O! Klaipėda 4 M 01:00:14 06:59 00:00 min/km
2020-09-03 OS ketvirtadieniai 2020 - XIII etapas Kiškėnai O! Klaipėda 19 2 01:36:14 01:01:30 31:02 min/km
2020-08-27 OS ketvirtadieniai 2020 - XII etapas Ošupis O! Klaipėda 33 2 01:12:32 44:29 19:05 min/km
2020-08-20 OS ketvirtadieniai 2020 - XI etapas Giruliai O! Klaipėda 44 1 01:10:01 40:26 15:54 min/km
2020-08-13 OS ketvirtadieniai 2020 - X etapas Vanagupė O! Klaipėda 23 2 01:02:30 40:59 17:51 min/km
2020-08-06 OS ketvirtadieniai 2020 - IX etapas Senamiestis O! Klaipėda 61 1 00:29:43 15:35 08:29 min/km
2020-07-23 OS ketvirtadieniai 2020 - VII etapas Hagenas O! Klaipėda 22 2 01:14:47 47:24 19:40 min/km
2020-07-09 OS ketvirtadieniai 2020 - VI etapas Kairiai O! Klaipėda 24 2 00:52:16 19:37 15:22 min/km
2020-07-02 OS ketvirtadieniai 2020 - V etapas Nemirseta O! Klaipėda 23 2 00:56:07 26:00 16:30 min/km
2020-06-18 OS ketvirtadieniai 2020 - III etapas Vasaros estrada O! Klaipėda 2 3 00:34:19 01:00 17:09 min/km
2020-06-04 OS ketvirtadieniai 2020 - I etapas Olando kepurė O! Klaipėda 23 2 01:52:32 01:20:25 32:09 min/km
2020-01-23 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė IV etapas Vėtrungės gimnazija O! Klaipėda 9 M21 00:27:35 16:02 27:35 min/km
2020-01-16 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė III etapas Simono Dacho progimnazija O! Klaipėda 7 M21 00:29:59 13:33 29:59 min/km
2019-12-12 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė II etapas M. Gorkio progimnazija O! Klaipėda 7 M21 00:18:57 07:22 18:57 min/km
2019-12-07 Sezono uždarymas 2019 Akmenynė O! Klaipėda 7 1 00:29:47 13:31 22:54 min/km
2019-12-06 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė I etapas Vydūno gimnazija O! Klaipėda - M21 diskval. - -
2019-09-19 OS Ketvirtadieniai 2019 - 15 etapas IQ baras O! Klaipėda 63 1 00:24:07 12:41 12:03 min/km
2019-09-05 OS Ketvirtadieniai 2019 - 13 etapas Vilhelmo kanalas O! Klaipėda - 2 diskval. - -
2019-08-29 OS Ketvirtadieniai 2019 - 12 etapas Nemirseta O! Klaipėda 28 2 01:01:16 27:36 19:45 min/km
2019-08-22 OS Ketvirtadieniai 2019 - 11 etapas Smiltynė O! Klaipėda 23 2 01:09:03 36:56 16:26 min/km
2019-08-22 OS Ketvirtadieniai 2019 - 11 etapas Smiltynė O! Klaipėda - MTBO diskval. - -
2019-06-13 OS Ketvirtadieniai 2019 - 10 etapas Alksnynė O! Klaipėda - 3 diskval. - -
2019-06-08 Sveika Neringa 2019 Juodkrantė O! Klaipėda - B diskval. - -
2019-06-06 OS Ketvirtadieniai 2019 - 9 etapas Botanikos parkas O! Klaipėda - 2 diskval. - -
2019-06-01 Olimpinė diena 2019 Dangės skveras   - JUODA diskval. - -
2019-05-30 OS Ketvirtadieniai 2019 - 8 etapas Hagenas O! Klaipėda - 3 diskval. - -
2019-05-02 OS Ketvirtadieniai 2019 - 4 etapas Poilsio parkas ind. 14 4 00:38:57 23:11 32:27 min/km
2019-02-28 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė V etapas Saulėtekio progimnazija ind. 8 M21 00:30:56 19:03 30:56 min/km
2019-02-07 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė IV etapas M. Mažvydo progimnazija Indiv. 7 M21 00:30:31 18:09 30:31 min/km
2019-01-31 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė III etapas Sendvario progimnazija Individualiai 8 M21 00:24:57 13:02 24:57 min/km
2018-12-29 Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė II etapas KU Socialinių ir Humanitarinių mokslų fakultetas ind. 8 M21 01:35:38 01:14:59 47:49 min/km