OS ketvirtadieniai 2020 - V etapas

, Nemirseta

Rezultatai

Tarpiniai laikai

1

4.9 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:32:10 00:00 06:33 100.00
2 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:33:38 01:28 06:51 95.64
3 Julius Mikšys ind. 00:34:21 02:11 07:00 93.64
4 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:34:45 02:35 07:05 92.57
5 Rolandas Virpša Jaunystė 00:35:08 02:58 07:10 91.56
6 Daivaras Genys Karšuva 00:37:10 05:00 07:35 86.55
7 Modestas Mažeika   00:37:36 05:26 07:40 85.55
8 Audrius Pocius Kopa 00:38:15 06:05 07:48 84.10
9 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:39:11 07:01 07:59 82.09
10 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:42:08 09:58 08:35 76.34
11 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:43:08 10:58 08:48 74.57
12 Augustas Gajauskas ind. 00:43:42 11:32 08:55 73.61
13 Vytenis Čukauskas   00:45:13 13:03 09:13 71.14
14 Romanas Vasiuninas ind. 00:45:33 13:23 09:17 70.62
15 Valdas Baranauskas   00:48:46 16:36 09:57 65.96
16 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:49:13 17:03 10:02 65.36
17 Mindaugas Stankūnas O! Klaipėda 00:50:48 18:38 10:22 63.32
18 Mindaugas Stražinskas Kopa 00:51:28 19:18 10:30 62.50
19 Mindaugas Daraška   00:53:10 21:00 10:51 60.50
20 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:54:05 21:55 11:02 59.48
21 Kristina Viršilaitė Kopa 00:56:19 24:09 11:29 57.12
22 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 01:00:49 28:39 12:24 52.89
23 Evaldas Laurutis ind. 01:02:18 30:08 12:42 51.63
24 Gintas Venckevičius ind. 01:04:16 32:06 13:06 50.05
25 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 01:07:36 35:26 13:47 47.58
26 Kęstutis Vičas ind. 01:08:01 35:51 13:52 47.29
27 Lukas Grublys   01:12:45 40:35 14:50 44.22
28 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:13:07 40:57 14:55 43.99
29 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 01:13:42 41:32 15:02 43.65
30 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:17:43 45:33 15:51 41.39
- Reda Žalimienė Jaunystė diskval. - - 1.00

2

3.4 km 13 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Arvydas Grublys Kopa 00:30:07 00:00 08:51 75.00
2 Evaldas Eringis ind. 00:31:10 01:03 09:10 72.47
3 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:31:26 01:19 09:14 71.86
4 Albertas Žvaginis ind. 00:32:09 02:02 09:27 70.26
5 Milda Černeckytė Jaunystė 00:33:21 03:14 09:48 67.73
6 Algirdas Grublys Kopa 00:33:36 03:29 09:52 67.22
7 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:34:09 04:02 10:02 66.14
8 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:36:16 06:09 10:40 62.28
9 Violeta Ančerienė Kopa 00:36:29 06:22 10:43 61.91
10 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:37:08 07:01 10:55 60.83
11 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:37:14 07:07 10:57 60.66
12 Audronė Andriulionienė Kopa 00:38:00 07:53 11:10 59.44
13 Tadas Urnikis Pungės SRC 00:40:23 10:16 11:52 55.93
14 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:40:27 10:20 11:53 55.84
15 Audronis Šulskis Kopa 00:41:18 11:11 12:08 54.69
16 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:41:27 11:20 12:11 54.49
17 Živilė Grublienė Kopa 00:41:29 11:22 12:12 54.45
18 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:46:48 16:41 13:45 48.26
19 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:49:14 19:07 14:28 45.88
20 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:50:31 20:24 14:51 44.71
21 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:54:28 24:21 16:01 41.47
22 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:54:36 24:29 16:03 41.37
23 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:56:07 26:00 16:30 40.25
24 Tomas Sirutis Kopa 01:03:17 33:10 18:36 35.69
25 Simonas Miknys Plungės SC 01:13:59 43:52 21:45 30.53
26 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:20:50 50:43 23:46 27.94

3

2.3 km 9 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:26:11 00:00 11:23 60.00
2 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:28:57 02:46 12:35 54.27
3 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:34:54 08:43 15:10 45.01
4 Julius Lukošius Pungės SRC 00:43:10 16:59 18:46 36.39
5 Urtė Miknytė Pungės SRC 00:43:15 17:04 18:48 36.32
6 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:43:53 17:42 19:04 35.80
7 Arnas Lideika O! Klaipėda 00:46:56 20:45 20:24 33.47
8 Eimantas Denisovas (Bk)   00:49:06 22:55 21:20 32.00
9 Mantas Paulius (Bk)   00:49:18 23:07 21:26 31.87
10 Dovilė Stonkuvienė ind. 00:50:44 24:33 22:03 30.97
11 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:52:51 26:40 22:58 29.73
- Evgenija Gavrilenko (Bk) O! Klaipėda 00:56:26 30:15 24:32 0.00
- Nojus Rankauskas Pungės SRC diskval. - - 1.00

4

1.2 km 5 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:09:22 00:00 07:48 40.00
2 Kipras Gedminas O! Klaipėda 00:12:35 03:13 10:29 29.77
3 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:13:23 04:01 11:09 28.00
4 Evgenija Gavrilenko O! Klaipėda 00:13:32 04:10 11:16 27.68
5 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:14:39 05:17 12:12 25.57
6 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:15:09 05:47 12:37 24.73
7 Agnė Žvinklytė O! Klaipėda 00:15:21 05:59 12:47 24.41
7 Akvilė Žvinklytė   00:15:21 05:59 12:47 24.41
9 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:17:52 08:30 14:53 20.97
10 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:19:28 10:06 16:13 19.25
11 Jonas Šeinauskas Ma=eikiai 00:21:29 12:07 17:54 17.44
12 Augustė Petrova O! Klaipėda 00:22:18 12:56 18:35 16.80
13 Rokas Zubavičius O! Klaipėda 00:24:04 14:42 20:03 15.57
14 Matas Malinauskas O! Klaipėda 00:24:14 14:52 20:11 15.46
15 Emilija Blažytė O! Klaipėda 00:29:43 20:21 24:45 12.61
16 Milda Zubavičiūtė O! Klaipėda 00:29:47 20:25 24:49 12.58
17 Liudvikas Laurinaitis O! Klaipėda 00:29:51 20:29 24:52 12.55
18 Polina Gavrilenko O! Klaipėda 00:35:16 25:54 29:23 10.62
- Eimantas Denisovas O! Klaipėda diskval. - - 1.00

MTBO

5 km 10 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Justas Rimša Karšuva 00:27:12 00:00 05:26 100.00
2 Daivaras Genys Karšuva 00:29:08 01:56 05:49 93.36
3 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:31:56 04:44 06:23 85.18
4 Vidas Braziulis Jaunystė 00:33:04 05:52 06:36 82.26
5 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:34:36 07:24 06:55 78.61
6 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:38:41 11:29 07:44 70.31
7 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:41:50 14:38 08:22 65.02
8 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:44:31 17:19 08:54 61.10
9 Patricija Kalvaitytė   00:45:20 18:08 09:04 60.00
10 Gražina Braziulienė Jaunystė 00:51:06 23:54 10:13 53.23
11 Leonas Jarmoška ind. 00:51:11 23:59 10:14 53.14
12 Danielius Šimkus Impuls Racing team 00:51:53 24:41 10:22 52.43
13 Jonas Šeinauskas Mažeikiai 00:53:24 26:12 10:40 50.94
14 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:57:55 30:43 11:35 46.96
15 Oskaras Kalvaitis ind. 01:05:43 38:31 13:08 41.39