Mindaugas Daraška

PŠT

Iš viso startų: 31

Data Pavadinimas Vietovė Klubas Vieta Grupė Rezultatas Atsilikimas Greitis
2021-09-09 13 etapas I Melnragė OCR Baltic Warriors 19 1 01:27:31 51:29 16:49 min/km
2021-09-02 12 etapas II Melnragė OCR Baltic Warriors 19 1 01:17:04 42:35 14:49 min/km
2021-08-26 11 etapas Vanagupė OCR Baltic Warriors 26 1 00:53:23 24:24 09:31 min/km
2021-08-19 10 etapas Ošupis OCR Baltic Warriors 14 1 00:42:36 14:37 07:53 min/km
2021-07-29 9 etapas Auska OCR Baltic Warriors 20 1 01:01:23 27:19 11:22 min/km
2021-07-15 7 etapas Poilsio parkas OCR Baltic Warriors 56 1 00:48:39 29:38 15:41 min/km
2021-07-08 6 etapas Vasaros estrada OCR Baltic Warriors 20 1 01:23:25 51:56 15:26 min/km
2021-07-01 5 etapas Olando kepurė OCR Baltic Warriors 19 1 01:00:29 30:45 12:52 min/km
2021-06-10 3 etapas Smiltynė - Kopgalis OCR Baltic Warriors 23 1 01:29:50 55:48 16:02 min/km
2021-06-03 2 etapas Kairiai OCR Baltic Warriors 16 1 01:04:25 28:56 11:30 min/km
2021-05-27 1 etapas Giruliai - Labrenciškės OCR Baltic Warriors 27 1 01:16:54 45:28 15:04 min/km
2021-03-20 Sezono atidarymas 2021 Klaipėdos miškas OCR Baltic Warriors Klaipėda 35 1 01:04:13 39:38 13:22 min/km
2020-09-10 OS ketvirtadieniai 2020 - XIV etapas Vilhelmo kanalas   24 1 00:57:46 29:30 13:26 min/km
2020-09-03 OS ketvirtadieniai 2020 - XIII etapas Kiškėnai   21 1 01:10:07 36:18 16:18 min/km
2020-08-27 OS ketvirtadieniai 2020 - XII etapas Ošupis   37 1 00:48:07 19:52 08:54 min/km
2020-08-20 OS ketvirtadieniai 2020 - XI etapas Giruliai   20 1 00:41:26 11:51 09:25 min/km
2020-08-13 OS ketvirtadieniai 2020 - X etapas Vanagupė   30 1 00:48:31 27:32 10:32 min/km
2020-08-06 OS ketvirtadieniai 2020 - IX etapas Senamiestis   33 1 00:21:48 07:40 06:13 min/km
2020-07-30 OS ketvirtadieniai 2020 - VIII etapas Smiltynė   12 1 01:03:49 27:20 12:30 min/km
2020-07-23 OS ketvirtadieniai 2020 - VII etapas Hagenas   - 1 diskval. - -
2020-07-09 OS ketvirtadieniai 2020 - VI etapas Kairiai   33 1 01:26:39 57:07 16:02 min/km
2020-07-02 OS ketvirtadieniai 2020 - V etapas Nemirseta   19 1 00:53:10 21:00 10:51 min/km
2020-06-24 OS ketvirtadieniai 2020 - IV etapas (Joninės) Jachtklubas   26 1 00:58:37 31:24 11:43 min/km
2020-06-18 OS ketvirtadieniai 2020 - III etapas Vasaros estrada   26 1 01:00:16 28:49 13:23 min/km
2020-06-11 OS ketvirtadieniai 2020 - II etapas Melnragė   35 1 01:17:09 49:02 16:24 min/km
2020-06-04 OS ketvirtadieniai 2020 - I etapas Olando kepurė   28 1 01:14:29 39:22 14:36 min/km
2020-02-27 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė VI etapas P. Mašioto progimn. PŠT 8 V21 00:16:23 06:48 08:11 min/km
2020-02-14 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė V etapas Versmės gimnazija PŠT 10 V21 00:12:33 04:12 12:33 min/km
2020-01-23 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė IV etapas Vėtrungės gimnazija PŠT 12 V21 00:13:55 05:11 13:55 min/km
2020-01-16 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė III etapas Simono Dacho progimnazija PŠT 14 V21 00:22:14 09:01 22:14 min/km
2019-12-12 Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė II etapas M. Gorkio progimnazija PŠT 9 V21 00:15:52 06:31 15:52 min/km