Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė IV etapas

, Vėtrungės gimnazija

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

0.5 km 16 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:13:06 00:00 26:12 100.00
2 Beatričė Rubinaitė O! Klaipėda 00:14:46 01:40 29:32 80.00
3 Elija Neverdauskaitė ind. 00:14:49 01:43 29:38 60.00
4 Gedvilė Dvarionaitė Saulėtekio pr 00:18:03 04:57 36:06 50.00
5 Evelina Šiaulytė Saulėtekio pr 00:18:21 05:15 36:42 45.00
6 Ugnė Krasauskaitė O! Klaipėda 00:23:00 09:54 46:00 40.00
7 Kamilė Beržanskytė MSC 00:23:16 10:10 46:32 37.00
8 Urtė Macytė O! Klaipėda 00:24:40 11:34 49:20 35.00
9 Justė Macytė O! Klaipėda 00:28:35 15:29 57:10 33.00

M16

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:11:15 00:00 11:15 100.00
2 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:11:54 00:39 11:54 80.00
3 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:12:23 01:08 12:23 60.00
4 Silvija Kisieliūtė Neringos SM 00:14:58 03:43 14:58 50.00
5 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:17:26 06:11 17:26 45.00
5 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:17:26 06:11 17:26 45.00
7 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:17:41 06:26 17:41 37.00
8 Viktorija Klop MSC 00:19:15 08:00 19:15 35.00
9 Alana Bogatova MSC 00:19:40 08:25 19:40 33.00
10 Valerija Šlemen MSC 00:20:10 08:55 20:10 31.00
11 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:21:36 10:21 21:36 30.00
12 Gabija Narvilaitė Jūrų Kadetų mokykla 00:31:31 20:16 31:31 29.00
- Emilė Tamašauskaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Valerija Lukaševičiūtė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Alina Lukaševičiūtė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Elzė Nagytė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Saulė Ragovenko-Bilertaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Smiltė Slivskytė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Amelija Kažiniauskaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50

M21

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:11:33 00:00 11:33 100.00
2 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:11:59 00:26 11:59 80.00
3 Viltė Čiapienė Arboro 00:12:30 00:57 12:30 60.00
4 Greta Gakaitė O! Klaipėda 00:14:01 02:28 14:01 50.00
5 Kristina Viršilaitė Kopa 00:16:31 04:58 16:31 45.00
6 Kornelija Dūdaitė ind. 00:18:05 06:32 18:05 40.00
7 Reda Žalimienė Jaunystė 00:18:15 06:42 18:15 37.00
8 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:21:14 09:41 21:14 35.00
9 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:27:35 16:02 27:35 33.00

M40

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:14:50 00:00 14:50 100.00
2 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:15:02 00:12 15:02 80.00
3 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:16:14 01:24 16:14 60.00
4 Živilė Grublienė Kopa 00:19:18 04:28 19:18 50.00
5 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:19:21 04:31 19:21 45.00
6 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:19:56 05:06 19:56 40.00
7 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:19:58 05:08 19:58 37.00
8 Audronė Andriulionienė Kopa 00:20:45 05:55 20:45 35.00
9 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:23:37 08:47 23:37 33.00
10 Violeta Ančerienė Kopa 00:34:32 19:42 34:32 31.00

MOK

0.5 km 16 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Neilas Kalpokas Vėtrungės g. 1b 00:07:25 00:00 14:50 100.00
2 Aironas Daubaris Vėtrungės g. 1e 00:07:50 00:25 15:40 80.00
3 Žilvinas Skudžinskas Vėtrungės g. 2e 00:09:06 01:41 18:12 60.00
4 Edvinas Aidukonis Vėtrungės g. 1e 00:09:23 01:58 18:46 50.00
5 Martynas Čichunovas Vėtrungės g. 2b 00:09:43 02:18 19:26 45.00
6 Nedas Krugelis Vėtrungės g. 2b 00:10:10 02:45 20:20 40.00
7 Norvydas Paliokas Vėtrungės g. 1c 00:10:19 02:54 20:38 37.00
8 Lukas Kakanauskas Vėtrungės g. 1c 00:10:48 03:23 21:36 35.00
9 Gabija Jakštaitė Vėtrungės g. 2a 00:11:25 04:00 22:50 33.00
10 Ugnė Klišauskaitė Vėtrungės g. 2c 00:11:34 04:09 23:08 31.00
11 Julius Gedmontas Vėtrungės g. 1e 00:11:58 04:33 23:56 30.00
12 Naglis Dvarionis Vėtrungės g. 2e 00:14:16 06:51 28:32 29.00
13 Marius Gricius Vėtrungės g. 2e 00:14:42 07:17 29:24 28.00
14 Ignas Montvydas Vėtrungės g. 2a 00:17:49 10:24 35:38 27.00
- Gintė Paliakaitė Vėtrungės g. 1a diskval. - - 0.50
- Gabija Vičytė Vėtrungės g. 1a diskval. - - 0.50
- Kamilė Vičytė Vėtrungės g. 1a diskval. - - 0.50
- Benas Urniežius Vėtrungės g. 1b diskval. - - 0.50
- Gabrielius Bogdanovas Vėtrungės g. 1b diskval. - - 0.50
- Matas Brazauskas Ričardas Vėtrungės g. 1c diskval. - - 0.50
- Paulina Jakaitytė Vėtrungės g. 1d diskval. - - 0.50
- Urtė Šimkutė Vėtrungės g. 2a diskval. - - 0.50
- Viljamas Račkauskas Vėtrungės g. 2b diskval. - - 0.50
- Mindaugas Vičiūnas Vėtrungės g. 2c diskval. - - 0.50
- Aistė Januškevičiūtė Vėtrungės g. 2c diskval. - - 0.50

V12

0.5 km 16 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:08:33 00:00 17:06 100.00
2 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:10:23 01:50 20:46 80.00
3 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:11:53 03:20 23:46 60.00
4 Matas Mikalajūnas Neringos SM 00:14:30 05:57 29:00 50.00
5 Danielius Mašalaitis Saulėtekio pr 00:15:05 06:32 30:10 45.00
6 Lukas Baltmiškis Saulėtekio pr 00:15:22 06:49 30:44 40.00
7 Benas Dylertas MSC 00:15:46 07:13 31:32 37.00
8 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:20:16 11:43 40:32 35.00
9 Nojus Čeplinskas O! Klaipėda 00:22:42 14:09 45:24 33.00
9 Manfredas Šimkus L.Stulpino prog. 00:22:42 14:09 45:24 33.00
11 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:23:46 15:13 47:32 30.00
12 Augustas Stonkus MSC 00:31:55 23:22 01:03:50 29.00

V16

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Titas Žemgulis Jūrų Kadetų mokykla 00:11:57 00:00 11:57 100.00
2 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:13:38 01:41 13:38 80.00
3 Aistis Morkūnas MSC 00:13:56 01:59 13:56 60.00
4 Pijus Jegorovas Neringos SM 00:16:24 04:27 16:24 50.00
5 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 00:17:20 05:23 17:20 45.00
6 Pijus Stankus MSC 00:19:11 07:14 19:11 40.00
7 Edvardas Jocys Jūrų Kadetų mokykla 00:20:53 08:56 20:53 37.00
8 Markas Tipikas Jūrų Kadetų mokykla 00:21:58 10:01 21:58 35.00
9 Majus Jazbutis Jūrų Kadetų mokykla 00:22:09 10:12 22:09 33.00
10 Piotr Pantiuchin Jūrų Kadetų mokykla 00:22:17 10:20 22:17 31.00
11 Dominykas Kušleika Jūrų Kadetų mokykla 00:22:32 10:35 22:32 30.00
12 Kevinas Aleksandrovas Jūrų Kadetų mokykla 00:24:10 12:13 24:10 29.00
13 Matas Ubartas MSC 00:24:13 12:16 24:13 28.00
14 Robertas Solovjovas MSC 00:25:19 13:22 25:19 27.00
15 Lukas Zaborskis Jūrų Kadetų mokykla 00:25:24 13:27 25:24 26.00
16 Lukas Stankus MSC 00:26:27 14:30 26:27 25.00
17 Titas Krasauskas Valentinas Jūrų Kadetų mokykla 00:27:07 15:10 27:07 24.00
18 Simonas Diliūnas Jūrų Kadetų mokykla 00:28:31 16:34 28:31 23.00
19 Viljamas Vaitkus Jūrų Kadetų mokykla 00:30:02 18:05 30:02 22.00
20 Ignatij Širvinskij Jūrų Kadetų mokykla 00:30:46 18:49 30:46 21.00
21 Rokas Kasparavičius Jūrų Kadetų mokykla 00:31:05 19:08 31:05 20.00
22 Dovydas Staponkus Jūrų Kadetų mokykla 00:32:23 20:26 32:23 19.00
23 Džiugas Dromantas Jūrų Kadetų mokykla 00:47:57 36:00 47:57 18.00
24 Jonas Valeika Jūrų Kadetų mokykla 00:59:53 47:56 59:53 17.00
- Trojus Romanovas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Tajus Gataveckas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Jonas Medutis Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Džiugas Sadauskas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Rapolas Treinys Markas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Nedas Brusokas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Gerardas Gutauskas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Naglis Šimkus MSC diskval. - - 0.50

V21

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:08:44 00:00 08:44 100.00
2 Marius Vaišvilas Arboro 00:08:53 00:09 08:53 80.00
3 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:09:22 00:38 09:22 60.00
4 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:09:27 00:43 09:27 50.00
5 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:10:10 01:26 10:10 45.00
6 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:11:51 03:07 11:51 40.00
7 Rudolfas Lamsargis ind. 00:12:27 03:43 12:27 37.00
8 Ignas Jurkaitis MSC 00:12:32 03:48 12:32 35.00
9 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:12:36 03:52 12:36 33.00
10 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:12:43 03:59 12:43 31.00
11 Gvidas Kenstavičius ind. 00:13:44 05:00 13:44 30.00
12 Mindaugas Daraška PŠT 00:13:55 05:11 13:55 29.00
13 Paulius Sipavičius O! Klaipėda 00:14:27 05:43 14:27 28.00
14 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:21:49 13:05 21:49 27.00
- Tomas Sirutis Kopa diskval. - - 0.50
- Lukas Žvinklys ind. diskval. - - 0.50

V40

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:10:29 00:00 10:29 100.00
2 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:11:23 00:54 11:23 80.00
3 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:12:44 02:15 12:44 60.00
4 Gintas Venckevičius ind. 00:13:52 03:23 13:52 50.00
5 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:14:26 03:57 14:26 45.00
6 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:14:40 04:11 14:40 40.00
7 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:15:48 05:19 15:48 37.00
8 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:16:31 06:02 16:31 35.00
9 Algirdas Grublys Kopa 00:17:07 06:38 17:07 33.00
10 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:17:23 06:54 17:23 31.00