OS ketvirtadieniai 2020 - I etapas

, Olando kepurė

Rezultatai

Tarpiniai laikai

1

5.1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Julius Mikšys ind. 00:35:07 00:00 06:53 100.00
2 Agnius Čiapas Arboro 00:38:13 03:06 07:29 91.89
3 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:40:09 05:02 07:52 87.46
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:40:46 05:39 07:59 86.14
5 Reda Žalimienė Jaunystė 00:42:25 07:18 08:19 82.79
6 Romas Čeplinskas Jaunystė 00:44:26 09:19 08:42 79.03
7 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:44:41 09:34 08:45 78.59
8 Audrius Pocius Kopa 00:47:15 12:08 09:15 74.32
9 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:49:28 14:21 09:41 70.99
10 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:50:00 14:53 09:48 70.23
11 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:50:06 14:59 09:49 70.09
12 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:51:15 16:08 10:02 68.52
13 Vidas Braziulis Jaunystė 00:52:44 17:37 10:20 66.59
14 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:53:49 18:42 10:33 65.25
15 Rokas Koveckis ind. 00:54:24 19:17 10:40 64.55
16 Kristina Viršilaitė Kopa 00:54:46 19:39 10:44 64.12
17 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:56:35 21:28 11:05 62.06
18 Andrius Žalimas Jaunystė 01:01:02 25:55 11:58 57.54
19 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 01:03:05 27:58 12:22 55.67
20 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 01:06:06 30:59 12:57 53.13
21 Ieva Baltriukaitė Kopa 01:06:15 31:08 12:59 53.01
22 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 01:06:27 31:20 13:01 52.85
23 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 01:06:30 31:23 13:02 52.81
24 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:07:40 32:33 13:16 51.90
25 Vasaris Juška O! Klaipėda 01:08:01 32:54 13:20 51.63
26 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:09:34 34:27 13:38 50.48
27 Gintas Venckevičius ind. 01:14:15 39:08 14:33 47.30
28 Mindaugas Daraška   01:14:29 39:22 14:36 47.15
29 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 01:15:37 40:30 14:49 46.44
30 Domantas Denisovas O! Klaipėda 01:17:19 42:12 15:09 45.42
31 Romanas Vasiuninas ind. 01:25:47 50:40 16:49 40.94
32 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 01:27:43 52:36 17:11 40.03
33 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:27:56 52:49 17:14 39.94
34 Lukas Grublys   01:32:28 57:21 18:07 37.98
35 Karolis Tijūnaitis ind. 01:33:59 58:52 18:25 37.36
36 Edvardas Lukošius LEITĖ 01:38:28 01:03:21 19:18 35.66
37 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:39:01 01:03:54 19:24 35.47
38 Kęstutis Vičas ind. 01:58:16 01:23:09 23:11 29.69
- Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Arvydas Grublys Kopa diskval. - - 1.00
- Milda Mickevičienė ind. diskval. - - 1.00

2

3.5 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Milda Černeckytė Jaunystė 00:32:07 00:00 09:10 75.00
2 Arūnas Znotinas Telšiai 00:35:37 03:30 10:10 67.63
3 Algirdas Grublys Kopa 00:36:06 03:59 10:18 66.72
4 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:36:09 04:02 10:19 66.63
5 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:36:37 04:30 10:27 65.78
6 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:38:15 06:08 10:55 62.97
7 Joana Beleckienė Kopa 00:41:24 09:17 11:49 58.18
8 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:42:46 10:39 12:13 56.32
9 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:45:31 13:24 13:00 52.92
10 Audronė Andriulionienė Kopa 00:49:42 17:35 14:12 48.47
11 Reda Jonauskė Jaunystė 00:52:04 19:57 14:52 46.26
12 Živilė Grublienė Kopa 00:53:06 20:59 15:10 45.36
13 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:53:13 21:06 15:12 45.26
14 Tomas Sirutis Kopa 00:55:38 23:31 15:53 43.30
15 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:55:56 23:49 15:58 43.06
16 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:56:48 24:41 16:13 42.41
17 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:59:30 27:23 17:00 40.48
18 Albertas Žvaginis ind. 01:02:13 30:06 17:46 38.72
19 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 01:12:25 40:18 20:41 33.26
20 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:15:45 43:38 21:38 31.80
21 Paulius Sipavičius ind. 01:25:38 53:31 24:28 28.13
22 Evaldas Laurutis ind. 01:35:13 01:03:06 27:12 25.30
23 Lina Eigelė O! Klaipėda 01:52:32 01:20:25 32:09 21.40
24 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 01:53:18 01:21:11 32:22 21.26
- Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Neilas Žemgulys O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Jonas Šeinauskas Mažeikiai diskval. - - 1.00

3

2.3 km 11 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:32:21 00:00 14:03 60.00
2 Dovydas Palekas ind. 00:34:31 02:10 15:00 56.23
3 Simonas Miknys Plungės SC 00:37:19 04:58 16:13 52.01
4 Goda Tubutytė ind. 00:38:57 06:36 16:56 49.83
5 Tadas Urnikis Pungės SRC 00:39:39 07:18 17:14 48.95
6 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:39:45 07:24 17:16 48.83
7 Viktorija Kuzminienė ind. 00:41:26 09:05 18:00 46.85
8 Kornelija Dūdaitė   00:43:03 10:42 18:43 45.09
9 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:44:18 11:57 19:15 43.81
10 Mantas Ciparis   00:51:26 19:05 22:21 37.74
11 Mindaugas Stulginskas ind. 00:51:37 19:16 22:26 37.60
12 Rudolfas Lamsargis   00:56:40 24:19 24:38 34.25
13 Laimonas Burneckis ind. 00:57:02 24:41 24:47 34.03
13 Modestas Tamutis   00:57:02 24:41 24:47 34.03
15 Julius Lukošius Pungės SRC 00:59:48 27:27 26:00 32.46
16 Nojus Rankauskas Pungės SRC 00:59:53 27:32 26:02 32.41

4

1.8 km 8 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:20:11 00:00 11:12 40.00
2 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:25:15 05:04 14:01 31.97
3 Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:27:51 07:40 15:28 28.99
4 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:32:47 12:36 18:12 24.63
5 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:34:06 13:55 18:56 23.68
5 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:34:06 13:55 18:56 23.68
7 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:40:17 20:06 22:22 20.04
8 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:46:26 26:15 25:47 17.39
9 Anelė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:48:23 28:12 26:52 16.69
10 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:49:06 28:55 27:16 16.44
11 Viney Prakash Dubey   00:49:17 29:06 27:22 16.38
12 Gitana Dubey   00:49:27 29:16 27:28 16.33
13 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:49:56 29:45 27:44 16.17
14 Deimenas Nikitiuk Plungės SRC 00:52:40 32:29 29:15 15.33
15 Augustė Petrova O! Klaipėda 01:21:05 01:00:54 45:02 9.96