Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė III etapas

Rezultatai

M12

0.5 km 16 KP
1 Anelė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:16:27 00:00 32:54 100.00
2 Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:16:38 00:11 33:16 80.00
3 Emilija Dirdaitė O! Klaipėda 00:17:40 01:13 35:20 60.00
4 Urtė Macytė O! Klaipėda 00:20:30 04:03 41:00 50.00
5 Beatričė Rubinaitė O! Klaipėda 00:23:19 06:52 46:38 45.00
6 Elija Neverdauskaitė ind. 00:23:48 07:21 47:36 40.00
7 Ugnė Krasauskaitė O! Klaipėda 00:35:41 19:14 01:11:22 37.00
8 Justė Macytė O! Klaipėda 00:47:45 31:18 01:35:30 35.00
- Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

M16

1 km 20 KP
1 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:18:03 00:00 18:03 100.00
2 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:19:15 01:12 19:15 80.00
3 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:20:42 02:39 20:42 60.00
4 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:23:21 05:18 23:21 50.00
5 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:24:19 06:16 24:19 45.00
6 Aurėja Blinstrubytė S.Dacho progimnazija 00:25:44 07:41 25:44 40.00
7 Nikita Bičkutė S.Dacho progimnazija 00:25:52 07:49 25:52 37.00
8 Augustė Kundrotaitė S.Dacho progimnazija 00:25:53 07:50 25:53 35.00
9 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:29:58 11:55 29:58 33.00
10 Silvija Kisieliūtė Neringos SM 00:31:29 13:26 31:29 31.00
11 Julija Jakubovskytė MSC 00:33:02 14:59 33:02 30.00
12 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:37:18 19:15 37:18 29.00
- Gabija Narvilaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Emilė Tamašauskaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Valerija Lukaševičiūtė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50

M21

1 km 20 KP
1 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:16:26 00:00 16:26 100.00
2 Viltė Čiapienė Arboro 00:16:48 00:22 16:48 80.00
3 Kristina Viršilaitė Kopa 00:21:36 05:10 21:36 60.00
4 Kornelija Dūdaitė ind. 00:24:28 08:02 24:28 50.00
5 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:24:57 08:31 24:57 45.00
6 Goda Tubutytė ind. 00:25:49 09:23 25:49 40.00
7 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:29:59 13:33 29:59 37.00
8 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:30:33 14:07 30:33 35.00
- Živilė Janušienė S.Dacho progimnazija diskval. - - 0.50

M40

1 km 20 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:22:21 00:00 22:21 100.00
2 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:29:12 06:51 29:12 80.00
3 Audronė Andriulionienė Kopa 00:32:19 09:58 32:19 60.00
4 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:35:46 13:25 35:46 50.00
5 Živilė Grublienė Kopa 00:39:52 17:31 39:52 45.00
- Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Violeta Ančerienė Kopa diskval. - - 0.50

V12

0.5 km 16 KP
1 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:11:15 00:00 22:30 100.00
2 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:13:57 02:42 27:54 80.00
3 Benas Dylertas MSC 00:17:40 06:25 35:20 60.00
4 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:17:48 06:33 35:36 50.00
5 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:19:08 07:53 38:16 45.00
6 Nojus Čeplinskas O! Klaipėda 00:20:26 09:11 40:52 40.00
7 Matas Mikalajūnas Neringos SM 00:21:11 09:56 42:22 37.00
8 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:26:00 14:45 52:00 35.00
9 Danielius Mašalaitis Saulėtekio pr 00:32:11 20:56 01:04:22 33.00
10 Algirdas Antanavičius O! Klaipėda 00:34:09 22:54 01:08:18 31.00
11 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:38:13 26:58 01:16:26 30.00
- Augustas Stonkus MSC diskval. - - 0.50

V16

1 km 20 KP
1 Pijus Jegorovas Neringos SM 00:19:53 00:00 19:53 100.00
2 Aistis Morkūnas MSC 00:24:33 04:40 24:33 80.00
3 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 00:27:38 07:45 27:38 60.00
4 Titas Žemgulis Jūrų Kadetų mokykla 00:29:24 09:31 29:24 50.00
5 Dovydas Staponkus Jūrų Kadetų mokykla 00:29:34 09:41 29:34 45.00
6 Lukas Kubrak Saulėtekio pr 00:31:12 11:19 31:12 40.00
7 Rokas Kasparavičius Jūrų Kadetų mokykla 00:31:20 11:27 31:20 37.00
8 Lukas Stankus MSC 00:32:54 13:01 32:54 35.00
9 Ignatij Širvinskij Jūrų Kadetų mokykla 00:33:49 13:56 33:49 33.00
10 Martynas Macevičius MSC 00:34:31 14:38 34:31 31.00
11 Robertas Solovjovas MSC 00:35:31 15:38 35:31 30.00
12 Markas Tipikas Jūrų Kadetų mokykla 00:38:49 18:56 38:49 29.00
13 Gerardas Gutauskas Jūrų Kadetų mokykla 00:42:48 22:55 42:48 28.00
14 Viljamas Vaitkus Jūrų Kadetų mokykla 00:43:06 23:13 43:06 27.00
15 Lukas Žvirgždys Jūrų Kadetų mokykla 00:45:21 25:28 45:21 26.00
16 Džiugas Dromantas Jūrų Kadetų mokykla 00:57:15 37:22 57:15 25.00
- Trojus Romanovas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Tajus Gataveckas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Jonas Valeika Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Jonas Medutis Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Lukas Pakalniškis Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Džiugas Sadauskas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Simonas Diliūnas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Rapolas Treinys Markas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Nedas Brusokas Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50

V21

1 km 20 KP
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:13:13 00:00 13:13 100.00
2 Marius Vaišvilas Arboro 00:13:32 00:19 13:32 80.00
3 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:14:50 01:37 14:50 60.00
4 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:15:15 02:02 15:15 50.00
5 Daivaras Genys Karšuva 00:15:44 02:31 15:44 45.00
6 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:15:53 02:40 15:53 40.00
7 Arvydas Grublys Kopa 00:16:27 03:14 16:27 37.00
8 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:17:29 04:16 17:29 35.00
9 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:17:52 04:39 17:52 33.00
10 Gvidas Kenstavičius ind. 00:17:53 04:40 17:53 31.00
11 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:18:48 05:35 18:48 30.00
12 Ignas Jurkaitis MSC 00:20:26 07:13 20:26 29.00
13 Tomas Sirutis Kopa 00:21:02 07:49 21:02 28.00
14 Mindaugas Daraška PŠT 00:22:14 09:01 22:14 27.00
15 Rudolfas Lamsargis ind. 00:26:30 13:17 26:30 26.00
- Dovydas Palekas ind. diskval. - - 0.50

V40

1 km 20 KP
1 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:16:38 00:00 16:38 100.00
2 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:20:08 03:30 20:08 80.00
3 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:21:26 04:48 21:26 60.00
4 Gintas Venckevičius ind. 00:21:44 05:06 21:44 50.00
5 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:22:12 05:34 22:12 45.00
6 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:22:24 05:46 22:24 40.00
7 Marius Macys O! Klaipėda 00:22:55 06:17 22:55 37.00
8 Algirdas Grublys Kopa 00:23:39 07:01 23:39 35.00
9 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:23:44 07:06 23:44 33.00
10 Audrius Pocius Kopa 00:25:56 09:18 25:56 31.00
11 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:41:00 24:22 41:00 30.00
- Sergej Dokučiajev O! Klaipėda diskval. - - 0.50