OS ketvirtadieniai 2020 - III etapas

, Vasaros estrada

Rezultatai

Tarpiniai laikai

1

4.5 km 19 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Daivaras Genys Karšuva 00:31:27 00:00 06:59 100.00
2 Romas Čeplinskas Jaunystė 00:34:43 03:16 07:42 90.59
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:34:53 03:26 07:45 90.16
4 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:35:03 03:36 07:47 89.73
5 Marius Vaišvilas Arboro 00:36:56 05:29 08:12 85.15
6 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:37:31 06:04 08:20 83.83
7 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:39:31 08:04 08:46 79.59
8 Audrius Pocius Kopa 00:41:44 10:17 09:16 75.36
9 Rolandas Virpša Jaunystė 00:42:29 11:02 09:26 74.03
10 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:44:40 13:13 09:55 70.41
11 Kristina Viršilaitė Kopa 00:48:38 17:11 10:48 64.67
12 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:48:44 17:17 10:49 64.53
13 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:49:14 17:47 10:56 63.88
14 Romanas Vasiuninas ind. 00:50:20 18:53 11:11 62.48
15 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:53:00 21:33 11:46 59.34
16 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:53:32 22:05 11:53 58.75
17 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:54:13 22:46 12:02 58.01
18 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:54:27 23:00 12:06 57.76
19 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:54:32 23:05 12:07 57.67
20 Kostas Valiūnas Saulė 00:55:05 23:38 12:14 57.10
21 Mindaugas Stankūnas O! Klaipėda 00:56:25 24:58 12:32 55.75
22 Mindaugas Stražinskas Kopa 00:57:35 26:08 12:47 54.62
23 Arvydas Grublys Kopa 00:57:37 26:10 12:48 54.58
24 Dovydas Momkus O! Klaipėda 00:58:21 26:54 12:58 53.90
25 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:59:31 28:04 13:13 52.84
26 Mindaugas Daraška   01:00:16 28:49 13:23 52.18
27 Karolis Tijūnaitis ind. 01:02:29 31:02 13:53 50.33
28 Artūras Pečkys O! Klaipėda 01:10:09 38:42 15:35 44.83
29 Kęstutis Vičas ind. 01:18:27 47:00 17:26 40.09
30 Gintas Venckevičius ind. 01:19:31 48:04 17:40 39.55
31 Lukas Grublys   01:24:24 52:57 18:45 37.26
32 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:25:58 54:31 19:06 36.58
33 Evaldas Laurutis ind. 01:35:50 01:04:23 21:17 32.82
34 Jonas Šeinauskas Mažeikiai 01:40:25 01:08:58 22:18 31.32
35 Ignas Jurkaitis MSC 02:06:17 01:34:50 28:03 24.90
36 Justas Beniušis Vėtrungė 02:13:30 01:42:03 29:40 23.56
- Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Edvardas Lukošius LEITĖ diskval. - - 1.00
- Evaldas Eringis ind. diskval. - - 1.00
- Justas Rimša Karšuva diskval. - - 1.00

2

3.6 km 15 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:36:32 00:00 10:08 75.00
2 Milda Černeckytė Jaunystė 00:38:50 02:18 10:47 70.56
3 Lina Astrauskienė Sakas 00:39:16 02:44 10:54 69.78
4 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:40:49 04:17 11:20 67.13
5 Algirdas Grublys Kopa 00:43:44 07:12 12:08 62.65
6 Audronė Andriulionienė Kopa 00:46:39 10:07 12:57 58.74
7 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:48:18 11:46 13:25 56.73
8 Milda Mickevičienė ind. 00:49:34 13:02 13:46 55.28
9 Živilė Grublienė Kopa 00:50:33 14:01 14:02 54.20
10 Tomas Sirutis Kopa 00:51:11 14:39 14:13 53.53
11 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:51:40 15:08 14:21 53.03
12 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:52:25 15:53 14:33 52.27
13 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:52:49 16:17 14:40 51.88
14 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:54:08 17:36 15:02 50.62
15 Violeta Ančerienė Kopa 00:58:14 21:42 16:10 47.05
16 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:59:42 23:10 16:35 45.90
17 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 01:03:32 27:00 17:38 43.13
18 Albertas Žvaginis ind. 01:03:45 27:13 17:42 42.98
19 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 01:04:26 27:54 17:53 42.52
20 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 01:04:43 28:11 17:58 42.34
21 Mindaugas Stulginskas ind. 01:04:53 28:21 18:01 42.23
22 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 01:07:15 30:43 18:40 40.74
23 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 01:09:38 33:06 19:20 39.35
24 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 01:10:35 34:03 19:36 38.82
25 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:15:02 38:30 20:50 36.52
26 Paulius Sipavičius ind. 01:18:41 42:09 21:51 34.82
27 Edmundas Tilvikas Jaunystė 01:19:47 43:15 22:09 34.34
28 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 01:24:04 47:32 23:21 32.59
29 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 01:33:23 56:51 25:56 29.34
- Audronis Šulskis Kopa diskval. - - 1.00
- Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla diskval. - - 1.00
- Jolanta Paulienė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

3

2 km 9 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:33:19 00:00 16:39 60.00
2 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:34:19 01:00 17:09 58.25
3 Laimonas Burneckis ind. 00:37:43 04:24 18:51 53.00
4 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:38:19 05:00 19:09 52.17
5 Simonas Miknys Plungės SC 00:38:59 05:40 19:29 51.28
6 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:45:05 11:46 22:32 44.34
7 Tadas Urnikis Pungės SRC 00:45:08 11:49 22:34 44.29
8 Tomas Drublionis ind. 00:45:31 12:12 22:45 43.92
9 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:50:11 16:52 25:05 39.83
10 Nojus Rankauskas Pungės SRC 00:50:39 17:20 25:19 39.47
11 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:51:36 18:17 25:48 38.74
12 Goda Žylevičiūtė Plungės SRC 00:54:20 21:01 27:10 36.79
13 Urtė Miknytė Pungės SRC 00:54:23 21:04 27:11 36.76
14 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:56:11 22:52 28:05 35.58
15 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:57:48 24:29 28:54 34.58
16 Goda Tubutytė ind. 00:59:54 26:35 29:57 33.37
17 Laima Budrienė   01:12:33 39:14 36:16 27.55
- Vaidas Jakas   diskval. - - 1.00

4

1.4 km 7 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:34:46 00:00 24:50 40.00
2 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:40:30 05:44 28:55 34.34
3 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:40:37 05:51 29:00 34.24
4 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:41:59 07:13 29:59 33.12
- Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Augustė Petrova O! Klaipėda diskval. - - 1.00

MTBO

6.5 km 13 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:37:45 00:00 05:48 100.00
2 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:42:21 04:36 06:30 89.14
3 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:42:29 04:44 06:32 88.86
4 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:42:45 05:00 06:34 88.30
5 Daivaras Genys Karšuva 00:43:32 05:47 06:41 86.72
6 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:45:41 07:56 07:01 82.63
7 Vidas Braziulis Jaunystė 00:47:23 09:38 07:17 79.67
8 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:48:16 10:31 07:25 78.21
9 Rapolas Balna Kopa 00:51:49 14:04 07:58 72.85
10 Gražina Braziulienė Jaunystė 01:07:48 30:03 10:25 55.68
11 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:10:03 32:18 10:46 53.89
12 Leonas Jarmoška ind. 01:30:03 52:18 13:51 41.92
- Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda diskval. - - 1.00