Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė VI etapas

, P. Mašioto progimn.

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

1 km 15 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:17:49 00:00 17:49 100.00
2 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:19:25 01:36 19:25 80.00
3 Augustė Petrova O! Klaipėda 00:19:56 02:07 19:56 60.00
4 Beatričė Rubinaitė O! Klaipėda 00:21:01 03:12 21:01 50.00
5 Urtė Macytė O! Klaipėda 00:23:27 05:38 23:27 45.00
6 Neila Augustinavičiūtė MSC 00:28:18 10:29 28:18 40.00
7 Austėja Vaičiakaitė MSC 00:28:45 10:56 28:45 37.00
8 Justė Macytė O! Klaipėda 00:30:01 12:12 30:01 35.00
- Kamilė Beržanskytė MSC diskval. - - 0.50

M16

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:10:37 00:00 05:18 100.00
2 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:12:08 01:31 06:04 80.00
3 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:13:14 02:37 06:37 60.00
4 Silvija Kisieliūtė Neringos SM 00:17:50 07:13 08:55 50.00
5 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:23:04 12:27 11:32 45.00
6 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:25:39 15:02 12:49 40.00
- Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Emilė Tamašauskaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Gabija Narvilaitė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Guoda Petronytė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Valerija Lukoševičiūtė Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50

M21

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Reda Žalimienė Jaunystė 00:13:14 00:00 06:37 100.00
2 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:15:23 02:09 07:41 80.00
3 Goda Tubutytė ind. 00:23:05 09:51 11:32 60.00
4 Kornelija Dūdaitė ind. 00:24:44 11:30 12:22 50.00
5 Inesa Banytė O! Klaipėda 00:31:10 17:56 15:35 45.00
- Viltė Čiapienė Arboro diskval. - - 0.50
- Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Vaida Labenskienė Jaunystė diskval. - - 0.50

M40

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:16:28 00:00 08:14 100.00
2 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:21:25 04:57 10:42 80.00
3 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:22:26 05:58 11:13 60.00
4 Živilė Grublienė Kopa 00:22:43 06:15 11:21 50.00
5 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:32:47 16:19 16:23 45.00
6 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:33:46 17:18 16:53 40.00
7 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:43:08 26:40 21:34 37.00
- Jolanta Paulienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Audronė Andriulionienė Kopa diskval. - - 0.50

MOK

1 km 15 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mija Šmaižytė P.Mašioto prog. 00:21:02 00:00 21:02 100.00
2 Dovydas Ruikis P.Mašioto prog. 00:21:25 00:23 21:25 80.00
3 Urtė Urbonaitė P.Mašioto prog. 00:25:48 04:46 25:48 60.00
4 Danielė Borozniak P.Mašioto prog. 00:25:52 04:50 25:52 50.00
5 Aringas Razma P.Mašioto prog. 00:26:01 04:59 26:01 45.00
6 Deimantė Baltmiškytė P.Mašioto prog. 00:26:56 05:54 26:56 40.00
7 Greta Levokaitė P.Mašioto prog. 00:27:59 06:57 27:59 37.00
8 Vilius Borusevičius P.Mašioto prog. 00:43:28 22:26 43:28 35.00
- Vilius Narbutas P.Mašioto prog. diskval. - - 0.50
- Emilija Kuzaitė P.Mašioto prog. diskval. - - 0.50

V12

1 km 15 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Rapolas Šveikauskas MSC 00:14:15 00:00 14:15 100.00
2 Matas Mikalajūnas Neringos SM 00:15:10 00:55 15:10 80.00
3 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:16:03 01:48 16:03 60.00
4 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:17:32 03:17 17:32 50.00
5 Benas Dilertas MSC 00:17:36 03:21 17:36 45.00
6 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:18:22 04:07 18:22 40.00
7 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:22:35 08:20 22:35 37.00
8 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:26:32 12:17 26:32 35.00
9 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:31:27 17:12 31:27 33.00
10 Danielius Mašalaitis MSC 00:33:29 19:14 33:29 31.00
11 Tadas Ubartas MSC 00:41:33 27:18 41:33 30.00
- Alan Gudavičius MSC diskval. - - 0.50
- Matas Budrys MSC diskval. - - 0.50
- Kajus Žeimys Jaunystė diskval. - - 0.50

V16

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Titas Žemgulis Jūrų Kadetų mokykla 00:12:58 00:00 06:29 100.00
2 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:15:27 02:29 07:43 80.00
3 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:16:32 03:34 08:16 60.00
4 Rapolas Treinys Jūrų Kadetų mokykla 00:16:58 04:00 08:29 50.00
5 Andrius Granauskis Jūrų Kadetų mokykla 00:17:09 04:11 08:34 45.00
6 Majus Jazbutis Jūrų Kadetų mokykla 00:17:22 04:24 08:41 40.00
7 Dovydas Staponkus Jūrų Kadetų mokykla 00:17:27 04:29 08:43 37.00
8 Nikita Toregožin Jūrų Kadetų mokykla 00:17:38 04:40 08:49 35.00
9 Simonas Diliūnas Jūrų Kadetų mokykla 00:18:28 05:30 09:14 33.00
10 Aistis Morkūnas MSC 00:19:52 06:54 09:56 31.00
11 Rokas Kasparavičius Jūrų Kadetų mokykla 00:21:12 08:14 10:36 30.00
12 Pijus Jegorovas Neringos SM 00:22:13 09:15 11:06 29.00
13 Trojus Romanovas Jūrų Kadetų mokykla 00:22:19 09:21 11:09 28.00
14 Lukas Stankus MSC 00:24:49 11:51 12:24 27.00
15 Robertas Solovjovas MSC 00:25:16 12:18 12:38 26.00
16 Edvardas Jocys Jūrų Kadetų mokykla 00:27:31 14:33 13:45 25.00
17 Markas Tipikas Jūrų Kadetų mokykla 00:28:00 15:02 14:00 24.00
18 Pijus Stankus MSC 00:29:51 16:53 14:55 23.00
19 Nerijus Simanauskas MSC 00:32:38 19:40 16:19 22.00
20 Nedas Brusokas Jūrų Kadetų mokykla 00:36:28 23:30 18:14 21.00
21 Viljamas Vaitkus Jūrų Kadetų mokykla 00:38:14 25:16 19:07 20.00
22 Lukas Žvirgždys Jūrų Kadetų mokykla 00:39:44 26:46 19:52 19.00
23 Tajus Gataveckas Jūrų Kadetų mokykla 00:40:23 27:25 20:11 18.00
24 Naglis Šimkus MSC 00:44:23 31:25 22:11 17.00
25 Matas Makarevičius MSC 00:45:37 32:39 22:48 16.00
26 Gerardas Gutauskas Jūrų Kadetų mokykla 01:09:39 56:41 34:49 15.00
- Jonas Valeika Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Dominykas Kušleika Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Augustas Stonkus MSC diskval. - - 0.50
- Ignatij Širvinskij Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Dovydas Urbonavičius Jūrų Kadetų mokykla diskval. - - 0.50
- Lukas Vaitkus MSC diskval. - - 0.50

V21

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:09:35 00:00 04:47 100.00
2 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:09:43 00:08 04:51 80.00
3 Julius Mikšys 88 00:09:57 00:22 04:58 60.00
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:10:01 00:26 05:00 50.00
5 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:10:47 01:12 05:23 45.00
6 Arvydas Grublys Kopa 00:13:13 03:38 06:36 40.00
7 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:13:31 03:56 06:45 37.00
8 Mindaugas Daraška PŠT 00:16:23 06:48 08:11 35.00
9 Paulius Sipavičius O! Klaipėda 00:17:52 08:17 08:56 33.00
10 Gvidas Kenstavičius ind. 00:18:00 08:25 09:00 31.00
11 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:19:55 10:20 09:57 30.00
12 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:22:19 12:44 11:09 29.00
13 Darius Steckis Druka 00:38:03 28:28 19:01 28.00
- Rokas Koveckis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Dovydas Palekas ind. diskval. - - 0.50

V40

2 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:13:01 00:00 06:30 100.00
2 Gintas Venckevičius ind. 00:13:25 00:24 06:42 80.00
3 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:16:55 03:54 08:27 60.00
4 Algirdas Grublys Kopa 00:19:05 06:04 09:32 50.00
5 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:20:36 07:35 10:18 45.00
6 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:21:07 08:06 10:33 40.00
7 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:24:48 11:47 12:24 37.00
8 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:26:34 13:33 13:17 35.00
9 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:34:38 21:37 17:19 33.00
- Rimvydas Kasiulevičius Kopa diskval. - - 0.50