OS ketvirtadieniai 2020 - IX etapas

, Senamiestis

Rezultatai

Tarpiniai laikai

1

3.5 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Agnius Čiapas Arboro 00:14:08 00:00 04:02 100.00
2 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:14:14 00:06 04:04 99.30
3 Daivaras Genys Karšuva 00:14:15 00:07 04:04 99.18
4 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:14:30 00:22 04:08 97.47
5 Gediminas Trimakas GT-maps 00:15:35 01:27 04:27 90.70
6 Marius Vaišvilas Arboro 00:15:42 01:34 04:29 90.02
7 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:15:47 01:39 04:30 89.55
8 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:15:55 01:47 04:32 88.80
8 Julius Mikšys ind. 00:15:55 01:47 04:32 88.80
10 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:16:14 02:06 04:38 87.06
11 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:16:17 02:09 04:39 86.80
12 Kristina Trimakė Kopa 00:16:39 02:31 04:45 84.88
13 Vytis Aleksiejūnas ind. 00:16:51 02:43 04:48 83.88
14 Evaldas Jadenkus Fortūna 00:17:11 03:03 04:54 82.25
15 Mindaugas Stankūnas O! Klaipėda 00:17:37 03:29 05:02 80.23
16 Romanas Vasiuninas ind. 00:17:40 03:32 05:02 80.00
17 Viltė Čiapienė Arboro 00:17:41 03:33 05:03 79.92
18 Arvydas Grublys Kopa 00:17:58 03:50 05:08 78.66
19 Reda Žalimienė Jaunystė 00:18:13 04:05 05:12 77.58
20 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:18:16 04:08 05:13 77.37
21 Gvidas Kenstavičius ind. 00:18:17 04:09 05:13 77.30
22 Audrius Pocius Kopa 00:18:27 04:19 05:16 76.60
23 Robertas Mikalauskas Lėvuo 00:18:57 04:49 05:24 74.58
24 Evaldas Eringis ind. 00:19:52 05:44 05:40 71.14
25 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:20:03 05:55 05:43 70.49
26 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:20:10 06:02 05:45 70.08
27 Paulius Sipavičius O! Klaipėda 00:20:33 06:25 05:52 68.78
28 Milda Černeckytė Jaunystė 00:20:37 06:29 05:53 68.55
29 Albertas Žvaginis ind. 00:20:47 06:39 05:56 68.00
29 Ovidijus Kuzminas ind. 00:20:47 06:39 05:56 68.00
31 Rasa Ivanauskaitė Ąžuolas 00:21:22 07:14 06:06 66.15
32 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:21:47 07:39 06:13 64.88
33 Mindaugas Daraška   00:21:48 07:40 06:13 64.83
34 Gintas Venckevičius ind. 00:21:49 07:41 06:14 64.78
35 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:21:55 07:47 06:15 64.49
35 Kęstutis Vičas ind. 00:21:55 07:47 06:15 64.49
37 Robertas Lubys O! Klaipėda 00:22:11 08:03 06:20 63.71
38 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:22:18 08:10 06:22 63.38
39 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:22:36 08:28 06:27 62.54
40 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:22:38 08:30 06:28 62.44
41 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:22:59 08:51 06:34 61.49
42 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:23:06 08:58 06:36 61.18
42 Vasaris Juška O! Klaipėda 00:23:06 08:58 06:36 61.18
44 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:23:10 09:02 06:37 61.01
45 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:23:27 09:19 06:42 60.27
46 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:23:30 09:22 06:42 60.14
47 Lukas Grublys   00:23:38 09:30 06:45 59.80
48 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:23:42 09:34 06:46 59.63
49 Audronis Šulskis Kopa 00:25:39 11:31 07:19 55.10
50 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:25:43 11:35 07:20 54.96
51 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:26:02 11:54 07:26 54.29
52 Rudolfas Lamsargis   00:26:03 11:55 07:26 54.25
53 Rolandas Virpša Jaunystė 00:26:08 12:00 07:28 54.08
54 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:26:15 12:07 07:30 53.84
55 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:26:45 12:37 07:38 52.83
56 Kristina Viršilaitė Kopa 00:27:37 13:29 07:53 51.18
57 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:27:49 13:41 07:56 50.81
58 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 00:28:13 14:05 08:03 50.09
59 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:28:20 14:12 08:05 49.88
60 Egidijus Pučkorius ind. 00:29:27 15:19 08:24 47.99
61 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:29:43 15:35 08:29 47.56
62 Evaldas Laurutis ind. 00:30:44 16:36 08:46 45.99
63 Evgenija Gavrilenko O! Klaipėda 00:33:27 19:19 09:33 42.25
64 Edvardas Lukošius LEITĖ 00:34:32 20:24 09:52 40.93
65 Juozas Stankevičius ind. 01:08:57 54:49 19:42 20.50
- Simonas Gentvilas O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

2 km 14 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
- Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:09:32 00:00 04:46 0.00
1 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:11:51 02:19 05:55 75.00
2 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:13:07 03:35 06:33 67.76
3 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:13:22 03:50 06:41 66.49
4 Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda 00:14:27 04:55 07:13 61.51
5 Violeta Ančerienė Kopa 00:14:31 04:59 07:15 61.22
6 Algirdas Grublys Kopa 00:14:45 05:13 07:22 60.25
7 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:14:47 05:15 07:23 60.12
8 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:15:30 05:58 07:45 57.34
9 Viktorija Kuzminienė ind. 00:15:38 06:06 07:49 56.85
10 Paulius Lukoševičius O! Klaipėda 00:15:49 06:17 07:54 56.19
11 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:16:35 07:03 08:17 53.59
12 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:17:52 08:20 08:56 49.74
13 Goda Tubutytė ind. 00:18:13 08:41 09:06 48.79
14 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:20:39 11:07 10:19 43.04
15 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:21:32 12:00 10:46 41.27
16 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:24:35 15:03 12:17 36.15
17 Gabija Bručkutė ind. 00:27:38 18:06 13:49 32.16
18 Milda Mickevičienė ind. 00:28:35 19:03 14:17 31.09
19 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:33:14 23:42 16:37 26.74
20 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:35:44 26:12 17:52 24.87
21 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:39:29 29:57 19:44 22.51
22 Jonas Šeinauskas Mažeikiai 00:39:41 30:09 19:50 22.40

3

1.2 km 10 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Mykolas Gurklys ind. 00:17:48 00:00 14:50 60.00
2 Ieva Stankūnienė O! Klaipėda 00:18:02 00:14 15:01 59.22
3 Emilis Šimkus O! Klaipėda 00:18:41 00:53 15:34 57.16
4 Juozas Norbutas O! Klaipėda 00:18:45 00:57 15:37 56.96
5 Domantas Stankūnas O! Klaipėda 00:24:57 07:09 20:47 42.81
6 Živilė Totilaitė O! Klaipėda 00:33:20 15:32 27:46 32.04
7 Vaiva Šimkutė O! Klaipėda 00:33:32 15:44 27:56 31.85
8 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:36:21 18:33 30:17 29.38
9 Urtė Markuščenko Neringos sporto mokykla 00:41:57 24:09 34:57 25.46
10 Algirdas Antanavičius O! Klaipėda 00:49:26 31:38 41:11 21.60
11 Milda Zubavičiūtė O! Klaipėda 01:03:52 46:04 53:13 16.72
12 Emilija Blažytė O! Klaipėda 01:09:02 51:14 57:31 15.47
- Rokas Zubavičius O! Klaipėda diskval. - - 1.00