Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė II etapas

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

0.5 km 18 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Beatričė Rubinaitė O! Klaipėda 00:11:01 00:00 22:02 100.00
2 Urtė Macytė O! Klaipėda 00:17:00 05:59 34:00 80.00
3 Gabrielė Pervazaitė Saulėtekio pr 00:38:07 27:06 01:16:14 60.00
- Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Justė Macytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Kotiki M.Gorkio pr. diskval. - - 0.50
- Luna M.Gorkio pr. diskval. - - 0.50
- Lijana Vrublevskaja Saulėtekio pr diskval. - - 0.50
- Emilija Dirdaitė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Elzė Vainoriūtė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

M16

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:10:24 00:00 10:24 100.00
2 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:12:03 01:39 12:03 80.00
3 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:13:24 03:00 13:24 60.00
4 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:14:32 04:08 14:32 50.00
5 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:18:04 07:40 18:04 45.00
6 Silvija Kisieliūtė Neringos SM 00:19:53 09:29 19:53 40.00
- Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

M21

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Viltė Čiapienė Arboro 00:11:35 00:00 11:35 100.00
2 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:13:06 01:31 13:06 80.00
3 Kornelija Dūdaitė ind. 00:13:23 01:48 13:23 60.00
4 Kristina Viršilaitė Kopa 00:15:31 03:56 15:31 50.00
5 Goda Tubutytė ind. 00:15:57 04:22 15:57 45.00
6 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:17:57 06:22 17:57 40.00
7 Lina Eigelė O! Klaipėda 00:18:57 07:22 18:57 37.00
8 Reda Žalimienė Jaunystė 00:19:40 08:05 19:40 35.00
- Gabija Gakaitė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

M40

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:15:31 00:00 15:31 100.00
2 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:16:45 01:14 16:45 80.00
3 Audronė Andriulionienė Kopa 00:17:30 01:59 17:30 60.00
4 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:18:00 02:29 18:00 50.00
5 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:18:22 02:51 18:22 45.00
6 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:18:53 03:22 18:53 40.00
7 Živilė Grublienė Kopa 00:19:34 04:03 19:34 37.00
8 Violeta Ančerienė Kopa 00:19:46 04:15 19:46 35.00
9 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:21:50 06:19 21:50 33.00
10 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:22:51 07:20 22:51 31.00
11 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:28:38 13:07 28:38 30.00

V12

0.5 km 18 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:11:54 00:00 23:48 100.00
2 Matas Mikalajūnas Neringos SM 00:13:04 01:10 26:08 80.00
3 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:13:26 01:32 26:52 60.00
4 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:13:42 01:48 27:24 50.00
5 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:17:16 05:22 34:32 45.00
6 Tigry M.Gorkio pr. 00:19:21 07:27 38:42 40.00
7 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:25:05 13:11 50:10 37.00
8 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:33:03 21:09 01:06:06 35.00
- Nojus Čeplinskas O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Akula M.Gorkio pr. diskval. - - 0.50
- Bravl M.Gorkio pr. diskval. - - 0.50
- Rokas Pleikys Saulėtekio pr diskval. - - 0.50
- Algirdas Antanavičius O! Klaipėda diskval. - - 0.50

V16

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Aistis Morkūnas MSC 00:14:08 00:00 14:08 100.00
2 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:14:12 00:04 14:12 80.00
3 Pijus Stankus MSC 00:15:55 01:47 15:55 60.00
4 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 00:21:13 07:05 21:13 50.00
5 Martynas Macevičius MSC 00:22:07 07:59 22:07 45.00
6 Nerijus Simanauskas MSC 00:25:49 11:41 25:49 40.00

V21

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:09:21 00:00 09:21 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:09:26 00:05 09:26 80.00
3 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:09:41 00:20 09:41 60.00
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:10:18 00:57 10:18 50.00
5 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:11:03 01:42 11:03 45.00
6 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:12:13 02:52 12:13 40.00
7 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:12:39 03:18 12:39 37.00
8 Rudolfas Lamsargis ind. 00:12:41 03:20 12:41 35.00
9 Mindaugas Daraška PŠT 00:15:52 06:31 15:52 33.00
10 Tomas Sirutis Kopa 00:18:53 09:32 18:53 31.00
- Gvidas Kenstavičius ind. diskval. - - 0.50

V40

1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:10:22 00:00 10:22 100.00
2 Audrius Pocius Kopa 00:11:54 01:32 11:54 80.00
3 Gintas Venckevičius ind. 00:13:39 03:17 13:39 60.00
4 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:14:36 04:14 14:36 50.00
5 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:14:41 04:19 14:41 45.00
6 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:15:33 05:11 15:33 40.00
7 Algirdas Grublys Kopa 00:18:32 08:10 18:32 37.00
8 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:22:02 11:40 22:02 35.00
9 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:27:33 17:11 27:33 33.00
10 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:49:03 38:41 49:03 31.00
- Dainius Sobeckis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Daivoras Janušauskas O! Klaipėda diskval. - - 0.50