Klaipėdos OS Patalpose 2019-2020 taurė V etapas

, Versmės gimnazija

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

0.5 km 13 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Gustė Rusteikaitė O! Klaipėda 00:17:27 00:00 34:54 100.00
2 Evita Rusteikaitė O! Klaipėda 00:17:56 00:29 35:52 80.00
3 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:18:57 01:30 37:54 60.00
4 Kamilė Beržanskytė MSC 00:21:09 03:42 42:18 50.00
5 Vėjūnė Čekavičiūtė MSC 00:22:00 04:33 44:00 45.00
6 Urtė Macytė O! Klaipėda 00:22:17 04:50 44:34 40.00
- Justė Macytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Augustė Petrova PETROVAI diskval. - - 0.50

M16

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:10:26 00:00 10:26 100.00
2 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:11:00 00:34 11:00 80.00
3 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:12:51 02:25 12:51 60.00
4 Silvija Kisieliūtė Neringos SM 00:15:08 04:42 15:08 50.00
5 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:18:05 07:39 18:05 45.00

M21

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Viltė Čiapienė Arboro 00:11:20 00:00 11:20 100.00
2 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:11:26 00:06 11:26 80.00
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:15:10 03:50 15:10 60.00
4 Goda Tubutytė ind. 00:17:06 05:46 17:06 50.00
5 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:17:21 06:01 17:21 45.00
6 Kornelija Dūdaitė ind. 00:18:13 06:53 18:13 40.00
7 Kristina Trimakė Kopa 00:19:52 08:32 19:52 37.00
8 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:23:11 11:51 23:11 35.00
- Rasvita Petrova PETROVAI diskval. - - 0.50

M40

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:13:00 00:00 13:00 100.00
2 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:14:16 01:16 14:16 80.00
3 Živilė Grublienė Kopa 00:16:07 03:07 16:07 60.00
4 Violeta Ančerienė Kopa 00:17:05 04:05 17:05 50.00
5 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:20:47 07:47 20:47 45.00
6 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:34:45 21:45 34:45 40.00
- Audronė Andriulionienė Kopa diskval. - - 0.50
- Birutė Petraitienė Jaunystė diskval. - - 0.50

MOK

0.5 km 13 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Valentinas Versmės pr. 00:10:18 00:00 20:36 100.00
2 Deimantai Nešlifuoti Versmės pr. 00:16:11 05:53 32:22 80.00
3 Pingvinai Besikarščiuojantys Versmės pr. 00:16:56 06:38 33:52 60.00
4 Vikingai Versmės pr. 00:16:57 06:39 33:54 50.00
5 Lavašai Versmės pr. 00:17:54 07:36 35:48 45.00
6 Demonai Versmės pr. 00:19:53 09:35 39:46 40.00
7 Kebabai Versmės pr. 00:19:57 09:39 39:54 37.00
8 Spartuolės Versmės pr. 00:20:01 09:43 40:02 35.00
9 Hebra Versmės pr. 00:20:09 09:51 40:18 33.00
10 Saulutės Versmės pr. 00:21:17 10:59 42:34 31.00
11 Propaganda Komanda Versmės pr. 00:21:39 11:21 43:18 30.00
12 Gintarai Versmės pr. 00:21:58 11:40 43:56 29.00
13 Greituoliai Versmės pr. 00:23:01 12:43 46:02 28.00
14 Iš Geriausias Geriausių Versmės pr. 00:23:17 12:59 46:34 27.00
15 Komanda Mes Versmės pr. 00:29:12 18:54 58:24 26.00
16 Tėvynė Versmės pr. 00:30:14 19:56 01:00:28 25.00
16 Žvaigždės Angelų Versmės pr. 00:30:14 19:56 01:00:28 25.00
18 Komanda Gera Versmės pr. 00:32:32 22:14 01:05:04 23.00
19 Deimantai Juodieji Versmės pr. 00:40:06 29:48 01:20:12 22.00
- Spyderiai Versmės pr. diskval. - - 0.50
- Superkomanda Versmės pr. diskval. - - 0.50

V12

0.5 km 13 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:10:06 00:00 20:12 100.00
2 Rapolas Šveikauskas MSC 00:13:03 02:57 26:06 80.00
3 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:13:49 03:43 27:38 60.00
4 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:16:53 06:47 33:46 50.00
5 Matas Mikalajūnas Neringos SM 00:16:56 06:50 33:52 45.00
6 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:17:25 07:19 34:50 40.00
7 Tauras Baltrušaitis O! Klaipėda 00:17:29 07:23 34:58 37.00
8 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:27:57 17:51 55:54 35.00

V16

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Aistis Morkūnas MSC 00:12:19 00:00 12:19 100.00
2 Einius Budginas MSC 00:14:00 01:41 14:00 80.00
3 Pijus Stankus MSC 00:14:40 02:21 14:40 60.00
4 Martynas Macevičius MSC 00:17:33 05:14 17:33 50.00
5 Pijus Jegorovas Neringos SM 00:17:34 05:15 17:34 45.00
6 Lukas Stankus MSC 00:20:16 07:57 20:16 40.00
7 Nerijus Simanauskas MSC 00:21:44 09:25 21:44 37.00
- Robertas Solovjovas MSC diskval. - - 0.50

V21

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:08:21 00:00 08:21 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:09:22 01:01 09:22 80.00
3 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:09:28 01:07 09:28 60.00
4 Julius Mikšys 88 00:09:36 01:15 09:36 50.00
5 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:09:52 01:31 09:52 45.00
6 Marius Vaišvilas Arboro 00:10:11 01:50 10:11 40.00
6 Gvidas Kenstavičius ind. 00:10:11 01:50 10:11 40.00
8 Rudolfas Lamsargis ind. 00:10:51 02:30 10:51 35.00
9 Gediminas Trimakas GTmaps.eu 00:11:11 02:50 11:11 33.00
10 Mindaugas Daraška PŠT 00:12:33 04:12 12:33 31.00
11 Ignas Jurkaitis MSC 00:12:55 04:34 12:55 30.00
12 Dovydas Palekas ind. 00:15:27 07:06 15:27 29.00
13 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:18:28 10:07 18:28 28.00

V40

1 km 20 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:10:27 00:00 10:27 100.00
2 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:11:04 00:37 11:04 80.00
3 Gintas Venckevičius ind. 00:11:35 01:08 11:35 60.00
4 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:11:54 01:27 11:54 50.00
5 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:13:15 02:48 13:15 45.00
6 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:14:06 03:39 14:06 40.00
7 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:15:28 05:01 15:28 37.00
8 Algirdas Grublys Kopa 00:16:54 06:27 16:54 35.00
9 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:19:05 08:38 19:05 33.00
- Vytautas Labenskis Jaunystė diskval. - - 0.50
- Mykolas Barauskas O! Klaipėda diskval. - - 0.50