OS Ketvirtadieniai 2019 - 4 etapas

, Poilsio parkas

Rezultatai

1

2.5 km 20 KP
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:16:12 00:00 06:28 120.00 *
2 Marius Vaišvilas Arboro 00:16:48 00:36 06:43 115.71 *
3 Vitalijus Siniavskis ind. 00:18:06 01:54 07:14 89.50
4 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:18:07 01:55 07:14 89.42
5 Julius Mikšys ind. 00:18:27 02:15 07:22 87.80
6 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:18:33 02:21 07:25 104.80 *
7 Daivaras Genys Karšuva 00:18:43 02:31 07:29 103.86 *
8 Audrius Pocius Kopa 00:18:55 02:43 07:34 85.64
9 Agnius Čiapas Arboro 00:19:15 03:03 07:42 100.99 *
10 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:19:56 03:44 07:58 81.27
11 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:22:12 06:00 08:52 72.97
12 Šarūnas Toleikis ind. 00:22:20 06:08 08:56 72.54
12 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:22:20 06:08 08:56 72.54
14 Robertas Lubys O! Klaipėda 00:22:49 06:37 09:07 71.00
15 Remigijus Sereika Šilas 00:23:11 06:59 09:16 83.85 *
16 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:23:16 07:04 09:18 69.63
17 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:23:50 07:38 09:32 67.97
18 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:23:52 07:40 09:32 81.45 *
19 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:24:50 08:38 09:56 65.23
20 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:25:49 09:37 10:19 62.75
21 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:26:26 10:14 10:34 73.54 *
22 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:27:13 11:01 10:53 59.52
23 Kristina Viršilaitė Kopa 00:27:25 11:13 10:58 70.91 *
24 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:27:26 11:14 10:58 70.86 *
25 Arvydas Grublys Kopa 00:27:34 11:22 11:01 58.77
26 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:28:10 11:58 11:16 57.51
27 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:28:19 12:07 11:19 57.21
28 Audronė Andriulionienė Kopa 00:29:28 13:16 11:47 54.98
29 Aleksandr Borcov ind. 00:30:12 14:00 12:04 53.64
30 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:30:16 14:04 12:06 53.52
31 Martynas Vaškys Plungės SC 00:30:32 14:20 12:12 53.06
32 Violeta Ančerienė Kopa 00:30:42 14:30 12:16 52.77
33 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:31:14 15:02 12:29 51.87
34 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:31:18 15:06 12:31 51.76
35 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:31:46 15:34 12:42 51.00
36 Tomas Sirutis ind. 00:32:29 16:17 12:59 49.87
37 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:32:40 16:28 13:04 49.59
38 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:33:01 16:49 13:12 49.07
39 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:33:30 17:18 13:24 48.36
40 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:34:42 18:30 13:52 46.69
41 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:34:50 18:38 13:56 46.51
42 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:36:04 19:52 14:25 44.92
43 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:36:09 19:57 14:27 44.81
44 Albertas Žvaginis ind. 00:36:13 20:01 14:29 44.73
45 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:36:22 20:10 14:32 44.55
46 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:36:49 20:37 14:43 44.00
47 Saulė Vilniūtė Plungės SC 00:37:43 21:31 15:05 42.95
48 Dovilė Stonkuvienė ind. 00:38:15 22:03 15:18 42.35
49 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:38:39 22:27 15:27 41.91
50 Živilė Grublienė Kopa 00:38:47 22:35 15:30 41.77
51 Aistis Morkūnas MSC 00:39:49 23:37 15:55 40.69
52 Deimena Žukauskaitė MSC 00:40:32 24:20 16:12 39.97
53 Rudolfas Lamsargis   00:40:53 24:41 16:21 39.62
54 Ugnė Beržanskytė MSC 00:41:34 25:22 16:37 38.97
55 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:44:46 28:34 17:54 36.19
56 Mantas Steponavičius MSC 00:45:23 29:11 18:09 35.70
57 Evelina Gailiūtė MSC 00:46:16 30:04 18:30 35.01
58 Goda Tubutytė ind. 00:46:55 30:43 18:46 34.53
59 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:49:01 32:49 19:36 33.05
60 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:50:39 34:27 20:15 31.98
61 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:52:40 36:28 21:04 30.76
62 Vasaris Juška O! Klaipėda 00:53:12 37:00 21:16 30.45
63 Ignas Jurkaitis MSC 00:55:27 39:15 22:10 29.22
64 Karina Širkevičiūtė O! Klaipėda 01:00:30 44:18 24:12 26.78
65 Oksana Stongvilaitė Plungės SC 01:00:53 44:41 24:21 26.61
66 Nerijus Pociejus ind. 01:07:30 51:18 27:00 24.00
- Paulius Sipavičius ind. diskval. - - 1.00
- Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Rasa Venclovaitė   diskval. - - 1.00
- Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Algirdas Grublys Kopa diskval. - - 1.00
- Audronis Šulskis Kopa diskval. - - 1.00

4

1.2 km 10 KP
- Henrikas Brencius MSC 12:17:37 10:27:49 1.00
1 Roma Kasiulevičienė Kopa 00:15:46 00:00 13:08 45.00
2 Ugnė Vedenėjavaitė Plungės SC 00:23:16 07:30 19:23 30.49
3 Eigirdas Lakačiauskas Plungės SC 00:23:18 07:32 19:25 30.45
4 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:25:47 10:01 21:29 27.52
5 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:25:48 10:02 21:30 27.50
6 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:25:58 10:12 21:38 27.32
7 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:32:28 16:42 27:03 21.85
8 Lukas Stankus MSC 00:35:12 19:26 29:20 20.16
9 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:36:13 20:27 30:10 19.59
10 Pijus Stankus MSC 00:36:30 20:44 30:25 19.44
11 Tomas Zybinas MSC 00:36:43 20:57 30:35 19.32
12 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:38:26 22:40 32:01 18.46
13 Nerijus Simanauskas MSC 00:38:29 22:43 32:04 18.44
14 Lina Eigelė ind. 00:38:57 23:11 32:27 18.22
15 Paulina Petrovaitė O! Klaipėda 01:34:17 01:18:31 01:18:34 7.53

MTBO

3.9 km 12 KP
1 Šarūnas Toleikis ind. 00:22:44 00:00 05:49
2 Evaldas Eringis ind. 00:23:32 00:48 06:02
3 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:24:40 01:56 06:19
4 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:25:05 02:21 06:25
5 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:27:21 04:37 07:00
6 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:28:06 05:22 07:12
7 Vidas Braziulis Jaunystė 00:28:14 05:30 07:14
8 Karolis Tijūnaitis   00:32:34 09:50 08:21
9 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:36:24 13:40 09:20
10 Gražina Braziulienė Jaunystė 00:41:11 18:27 10:33
11 Asta Tutinaitė ind. 00:47:36 24:52 12:12
12 Leonas Jarmoška ind. 00:47:50 25:06 12:15