Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė II etapas

Rezultatai

M12

1.2 km 8 KP
1 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:13:44 00:00 11:26 100.00
2 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:16:29 02:45 13:44 80.00
3 Karina Širkevičiūtė O! Klaipėda 00:25:38 11:54 21:21 60.00
4 Vėjūnė Bagdzevičiūtė O! Klaipėda 00:25:56 12:12 21:36 50.00
5 Akvilė Lubytė O! Klaipėda 00:28:00 14:16 23:20 45.00
- Vidmantė Aleksiūnaitė O! Klaipėda 00:28:00 14:16 23:20 0.00
- Irma Lubienė   00:28:08 14:24 23:26 0.00
6 Gustė Rusteikaitė ind. 00:39:23 25:39 32:49 40.00
7 Evita Rusteikaitė ind. 00:39:26 25:42 32:51 37.00
8 Paulina Banytė O! Klaipėda 00:41:19 27:35 34:25 35.00
9 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:41:37 27:53 34:40 33.00
- Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda diskval. - - 0.50

M16

2 km 17 KP
1 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:26:02 00:00 13:01 100.00
2 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:26:19 00:17 13:09 80.00
3 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:33:40 07:38 16:50 60.00

M21

2 km 17 KP
1 Viltė Čiapienė Arboro 00:20:39 00:00 10:19 100.00
2 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:25:15 04:36 12:37 80.00
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:27:14 06:35 13:37 60.00
4 Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda 00:32:00 11:21 16:00 50.00
5 Kristina Trimakė Kopa 00:35:49 15:10 17:54 45.00
6 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:36:53 16:14 18:26 40.00
7 Kristina Viršilaitė Kopa 00:37:24 16:45 18:42 37.00
8 Lina Eigelė ind. 01:35:38 01:14:59 47:49 35.00
- Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Greta Gakaitė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Inesa Banytė O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Vaida Labenskienė Jaunystė diskval. - - 0.50

M40

2 km 17 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:26:55 00:00 13:27 100.00
2 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:46:13 19:18 23:06 80.00

V12

1.2 km 8 KP
1 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:18:42 00:00 15:35 100.00
2 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:20:28 01:46 17:03 80.00
3 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:20:34 01:52 17:08 60.00
4 Augustas Lubys   00:27:55 09:13 23:15 50.00
5 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:36:38 17:56 30:31 45.00

V21

2 km 17 KP
1 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:14:01 00:00 07:00 100.00
2 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:15:47 01:46 07:53 80.00
3 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:17:11 03:10 08:35 60.00
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:17:13 03:12 08:36 50.00
5 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:17:49 03:48 08:54 45.00
6 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:18:21 04:20 09:10 40.00
7 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:19:57 05:56 09:58 37.00
8 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:20:06 06:05 10:03 35.00
9 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:26:58 12:57 13:29 33.00
10 Julius Mikšys ind. 00:27:06 13:05 13:33 31.00
11 Gvidas Kenstavičius   00:31:07 17:06 15:33 30.00
12 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:31:17 17:16 15:38 29.00
13 Gediminas Trimakas GT-maps 00:33:21 19:20 16:40 28.00
14 Marius Grublys ind. 00:35:43 21:42 17:51 27.00
15 Martynas Piskovackis ind. 00:36:38 22:37 18:19 26.00
16 Robertas Lubys   00:52:39 38:38 26:19 25.00
- Sergej Dokučiajev O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Aurimas Bertulis ind. diskval. - - 0.50
- Jonas Janušaitis Be klubo diskval. - - 0.50

V40

2 km 17 KP
1 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:20:50 00:00 10:25 100.00
2 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:23:11 02:21 11:35 80.00
3 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:42:52 22:02 21:26 60.00