OS Ketvirtadieniai 2019 - 8 etapas

, Hagenas

Rezultatai

1

5.8 km 18 KP
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:35:27 00:00 06:06 100.00
2 Julius Mikšys ind. 00:36:57 01:30 06:22 95.94
3 Audrius Pocius Kopa 00:39:46 04:19 06:51 89.15
4 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:40:07 04:40 06:55 88.37
5 Rolandas Virpša Jaunystė 00:41:05 05:38 07:05 86.29
6 Reda Žalimienė Jaunystė 00:41:09 05:42 07:05 86.15
7 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:41:32 06:05 07:09 85.35
8 Marius Vaišvilas Arboro 00:42:28 07:01 07:19 83.48
9 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:43:03 07:36 07:25 82.35
10 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:47:09 11:42 08:07 75.19
11 Paulius Sipavičius ind. 00:49:44 14:17 08:34 71.28
12 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:55:32 20:05 09:34 63.84
13 Ovidijus Kuzminas ind. 00:56:35 21:08 09:45 62.65
14 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 01:00:40 25:13 10:27 58.43
15 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 01:01:29 26:02 10:36 57.66
16 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 01:02:38 27:11 10:47 56.60
17 Domantas Denisovas O! Klaipėda 01:04:26 28:59 11:06 55.02
18 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 01:05:49 30:22 11:20 53.86
19 Romanas Vasiuninas ind. 01:08:39 33:12 11:50 51.64
20 Tomas Puida   01:18:30 43:03 13:32 45.16
21 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:19:33 44:06 13:42 44.56
22 Ernestas Kavoliūnas ind. 01:23:32 48:05 14:24 42.44
23 Aleksandr Borcov ind. 01:27:27 52:00 15:04 40.54
24 Benas Žilinskas ind. 01:39:37 01:04:10 17:10 35.59
25 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:40:46 01:05:19 17:22 35.18
26 Tomas Straupis ind. 02:17:09 01:41:42 23:38 25.85
- Laimonas Šerpytis ind. diskval. - - 1.00

2

4.3 km 14 KP
1 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:30:20 00:00 07:03 75.00
2 Jolita Domarkienė Plungės SC 00:34:54 04:34 08:06 65.19
3 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:38:24 08:04 08:55 59.24
4 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:39:31 09:11 09:11 57.57
5 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:41:10 10:50 09:34 55.26
6 Violeta Ančerienė Kopa 00:41:17 10:57 09:36 55.11
7 Gvidas Kenstavičius ind. 00:41:21 11:01 09:36 55.02
8 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:45:58 15:38 10:41 49.49
9 Audronė Andriulionienė Kopa 00:47:26 17:06 11:01 47.96
10 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:47:42 17:22 11:05 47.69
11 Tomas Sirutis ind. 00:50:50 20:30 11:49 44.75
12 Algirdas Grublys Kopa 00:51:09 20:49 11:53 44.48
13 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:51:11 20:51 11:54 44.45
14 Evaldas Eringis ind. 00:51:37 21:17 12:00 44.07
15 Reda Jonauskė Jaunystė 00:51:47 21:27 12:02 43.93
16 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:52:22 22:02 12:10 43.44
17 Živilė Grublienė Kopa 00:56:33 26:13 13:09 40.23
18 Viktorija Jankauskaitė ind. 00:57:49 27:29 13:26 39.35
19 Viltė Čiapienė Arboro 00:57:57 27:37 13:28 39.26
20 Arvydas Grublys Kopa 00:58:32 28:12 13:36 38.87
21 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:59:10 28:50 13:45 38.45
22 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:00:25 30:05 14:03 37.66
23 Marijus Ambrazevičius OMENTUM 01:02:19 31:59 14:29 36.51
24 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:02:36 32:16 14:33 36.34
25 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 01:08:49 38:29 16:00 33.06
26 Vasaris Juška O! Klaipėda 01:23:19 52:59 19:22 27.31
- Audronis Šulskis Kopa diskval. - - 1.00

3

2.9 km 9 KP
1 Mindaugas Stankūnas ind. 00:23:48 00:00 08:12 60.00
2 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:27:33 03:45 09:30 51.83
3 Asta Tutinaitė ind. 00:32:44 08:56 11:17 43.63
4 Deividas Daukšys ind. 00:33:16 09:28 11:28 42.93
5 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:33:33 09:45 11:34 42.56
6 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:34:12 10:24 11:47 41.75
7 Goda Tubutytė ind. 00:35:38 11:50 12:17 40.07
8 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:40:24 16:36 13:55 35.35
9 Simonas Miknys Plungės SC 00:42:14 18:26 14:33 33.81
10 Violeta Baltūsienė ind. 00:48:45 24:57 16:48 29.29
11 Tadas Urnikis Plungės SC 00:53:19 29:31 18:23 26.78
12 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:56:45 32:57 19:34 25.16
13 Tomas Drublionis ind. 00:57:13 33:25 19:43 24.96
14 Julija Kuznecova ind. 00:57:35 33:47 19:51 24.80
15 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:58:17 34:29 20:05 24.50
16 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 02:27:20 02:03:32 50:48 9.69
- Lina Eigelė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Rimvydas Lukošius Plungės SC diskval. - - 1.00

4

1.5 km 6 KP
1 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:20:48 00:00 13:52 45.00
2 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:22:49 02:01 15:12 41.02
3 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:25:29 04:41 16:59 36.73
4 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:25:50 05:02 17:13 36.23
5 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:25:58 05:10 17:18 36.05
6 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:36:11 15:23 24:07 25.87
7 Matas Majauskas Plungės SC 00:36:32 15:44 24:21 25.62
8 Nojus Rankauskas Plungės SC 00:36:39 15:51 24:26 25.54
9 Julius Lukošius Plungės SC 00:36:40 15:52 24:26 25.53
10 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:42:13 21:25 28:08 22.17
11 Elzė Baltūsytė ind. 01:03:09 42:21 42:06 14.82

MTBO

8.7 km 14 KP
1 Ramūnas Pabrėža Mtbo Jaunystė 00:58:28 00:00 06:43
2 Audrius Pocius Mtbo Kopa 01:04:10 05:42 07:22
3 Simonas Riauka Mtbo O! Klaipėda 01:24:38 26:10 09:43
4 Leonas Jarmoška Mtbo ind. 01:36:17 37:49 11:04
5 Albertas Žvaginis Mtbo ind. 01:56:10 57:42 13:21
- Inesa Banytė Mtbo O! Klaipėda diskval. - -
- Skaistė Skripkauskaitė Mtbo O! Klaipėda diskval. - -