OS Ketvirtadieniai 2019 - 10 etapas

, Alksnynė

Rezultatai

1

5.1 km 20 KP
1 Edgaras Voveris Devyni 00:31:24 00:00 06:09 100.00
2 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:32:26 01:02 06:21 96.81
3 Tatsiana Voverienė Devyni 00:32:35 01:11 06:23 96.37
4 Gediminas Trimakas GT-maps 00:33:24 02:00 06:32 94.01
5 Reda Žalimienė Jaunystė 00:35:15 03:51 06:54 89.08
6 Audrius Pocius Kopa 00:36:19 04:55 07:07 86.46
7 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:36:43 05:19 07:11 85.52
8 Romas Čeplinskas Jaunystė 00:37:43 06:19 07:23 83.25
9 Rolandas Virpša Jaunystė 00:38:07 06:43 07:28 82.38
10 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:41:15 09:51 08:05 76.12
11 Paulius Sipavičius ind. 00:44:07 12:43 08:39 71.17
12 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:44:38 13:14 08:45 70.35
13 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:44:41 13:17 08:45 70.27
14 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:44:42 13:18 08:45 70.25
15 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:49:46 18:22 09:45 63.09
16 Gintas Venckevičius ind. 00:57:20 25:56 11:14 54.77
17 Robertas Lubys O! Klaipėda 00:57:35 26:11 11:17 54.53
18 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:58:13 26:49 11:24 53.94
19 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 00:59:59 28:35 11:45 52.35
20 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:10:40 39:16 13:51 44.43
- Romandas Kalvaitis O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

4.3 km 16 KP
1 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:38:01 00:00 08:50 75.00
2 Evaldas Eringis ind. 00:43:22 05:21 10:05 65.75
3 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:46:44 08:43 10:52 61.01
4 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:48:23 10:22 11:15 58.93
5 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:50:23 12:22 11:43 56.59
6 Arvydas Grublys Kopa 00:55:07 17:06 12:49 51.73
7 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:56:53 18:52 13:13 50.12
8 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:58:25 20:24 13:35 48.81
9 Edmundas Tilvikas Jaunystė 01:03:16 25:15 14:42 45.07
10 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 01:11:19 33:18 16:35 39.98
11 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:16:42 38:41 17:50 37.17
12 Tomas Sirutis ind. 01:20:19 42:18 18:40 35.50

3

2.9 km 12 KP
1 Reda Jonauskė Jaunystė 00:32:23 00:00 11:10 60.00
2 Algirdas Grublys Kopa 00:32:40 00:17 11:15 59.48
3 Audronė Andriulionienė Kopa 00:33:28 01:05 11:32 58.06
4 Violeta Ančerienė Kopa 00:34:32 02:09 11:54 56.26
- Goda Tubutytė ind. diskval. - - 1.00
- Lina Eigelė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

4

1.9 km 7 KP
1 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:25:49 00:00 13:35 45.00
2 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:25:59 00:10 13:40 44.71
3 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:29:39 03:50 15:36 39.18
4 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:35:36 09:47 18:44 32.63
5 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:46:50 21:01 24:38 24.81
6 Violeta Labžentytė ind. 01:47:36 01:21:47 56:37 10.80

MTBO

6.5 km 16 KP
1 Audrius Pocius Mtbo Kopa 00:50:03 00:00 07:42
2 Mindaugas Sausaitis Mtbo O! Klaipėda 01:00:19 10:16 09:16
3 Artūras Pečkys Mtbo O! Klaipėda 01:05:11 15:08 10:01
4 Vidas Braziulis Jaunystė 01:06:29 16:26 10:13
5 Paulius Sipavičius Mtbo ind. 01:19:55 29:52 12:17
6 Gražina Braziulienė Jaunystė 01:39:15 49:12 15:16
- Leonas Jarmoška ind. diskval. - -
- Romas Čeplinskas Mtbo Jaunystė diskval. - -