OS Ketvirtadieniai 2019 - 12 etapas

, Nemirseta

Rezultatai

1

4.6 km 21 KP
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:36:02 00:00 07:50 100.00
2 Julius Mikšys ind. 00:36:21 00:19 07:54 99.13
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:39:11 03:09 08:31 91.96
4 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:40:02 04:00 08:42 90.01
5 Evaldas Jadenkus Fortūna 00:41:05 05:03 08:55 87.71
6 Audrius Pocius Kopa 00:43:36 07:34 09:28 82.65
7 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:43:45 07:43 09:30 82.36
8 Eugenijus Mikšys Šilalės SM 00:44:28 08:26 09:40 81.03
9 Rolandas Virpša Jaunystė 00:45:29 09:27 09:53 79.22
10 Kristina Viršilaitė Kopa 00:48:41 12:39 10:35 74.02
11 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:49:23 13:21 10:44 72.97
12 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:50:08 14:06 10:53 71.88
13 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:50:44 14:42 11:01 71.02
14 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:52:27 16:25 11:24 68.70
15 Vykintas Laukevičius O! Klaipėda 00:54:56 18:54 11:56 65.59
16 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:55:36 19:34 12:05 64.81
17 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:57:42 21:40 12:32 62.45
18 Rasa Ivanauskaitė Ąžuolas 00:57:51 21:49 12:34 62.29
19 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:57:53 21:51 12:35 62.25
20 Indrė Genienė Kopa 00:57:56 21:54 12:35 62.20
21 Gintas Venckevičius ind. 01:01:20 25:18 13:20 58.75
22 Vika Žvirzdinaitė Pungės SRC 01:03:39 27:37 13:50 56.61
23 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:04:41 28:39 14:03 55.71
24 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 01:05:01 28:59 14:08 55.42
25 Giedrė Domarkaitė Versmė 01:06:10 30:08 14:23 54.46
26 Vitalijus Kaveckas Plungės SRC 01:06:41 30:39 14:29 54.04
27 Martynas Vaškys Pungės SRC 01:06:54 30:52 14:32 53.86
28 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:12:02 36:00 15:39 50.02
29 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 01:13:43 37:41 16:01 48.88
30 Saulė Vilniūtė Pungės SRC 01:15:17 39:15 16:21 47.86
31 Audronis Šulskis Kopa 01:15:27 39:25 16:24 47.76
32 Arūnė Maumevičienė Kopa 01:17:25 41:23 16:49 46.54
33 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:37:05 01:01:03 21:06 37.12

2

3.1 km 17 KP
1 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:33:40 00:00 10:51 75.00
2 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:34:44 01:04 11:12 72.70
3 Arvydas Grublys Kopa 00:36:21 02:41 11:43 69.46
4 Evaldas Eringis ind. 00:38:36 04:56 12:27 65.41
5 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:39:41 06:01 12:48 63.63
6 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:40:51 07:11 13:10 61.81
7 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:41:58 08:18 13:32 60.17
8 Algirdas Grublys Kopa 00:42:00 08:20 13:32 60.12
9 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:43:23 09:43 13:59 58.20
10 Deividas Daukšys ind. 00:44:01 10:21 14:11 57.36
11 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:44:08 10:28 14:14 57.21
12 Albertas Žvaginis ind. 00:44:58 11:18 14:30 56.15
13 Rimvydas Lukošius Pungės SRC 00:45:17 11:37 14:36 55.76
14 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:47:40 14:00 15:22 52.97
15 Emilija Pociūtė Šilalės SM 00:48:33 14:53 15:39 52.01
16 Audronė Andriulionienė Kopa 00:49:10 15:30 15:51 51.36
17 Živilė Grublienė Kopa 00:49:38 15:58 16:00 50.87
18 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:50:09 16:29 16:10 50.35
19 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:50:35 16:55 16:19 49.92
20 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:52:37 18:57 16:58 47.99
21 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:53:42 20:02 17:19 47.02
22 Viktorija Nikitinė ind. 00:55:04 21:24 17:45 45.85
23 Inga Gandžarauskaitė ind. 00:55:05 21:25 17:46 45.84
24 Tomas Drublionis ind. 00:56:59 23:19 18:22 44.31
25 Violeta Ančerienė Kopa 00:57:37 23:57 18:35 43.82
26 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:57:39 23:59 18:35 43.80
27 Violeta Baltūsienė ind. 00:58:17 24:37 18:48 43.32
28 Lina Eigelė O! Klaipėda 01:01:16 27:36 19:45 41.21
29 Monika Preibytė Plungės SRC 01:22:24 48:44 26:34 30.64
30 Tomas Sirutis ind. 01:24:06 50:26 27:07 30.02
- Leonas Jarmoška ind. diskval. - - 1.00

3

2.3 km 13 KP
1 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:36:10 00:00 15:43 60.00
2 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:37:31 01:21 16:18 57.84
3 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:39:12 03:02 17:02 55.36
4 Karolis Tenikaitis Šilalės SM 00:43:47 07:37 19:02 49.56
5 Gintas Simonavičius Pungės SRC 00:43:57 07:47 19:06 49.37
6 Tadas Urnikis Pungės SRC 00:44:32 08:22 19:21 48.73
7 Julius Lukošius Pungės SRC 00:45:22 09:12 19:43 47.83
8 Orestas Arcišauskis Šilalės SM 00:46:45 10:35 20:19 46.42
9 Goda Tubutytė ind. 00:53:19 17:09 23:10 40.70
10 Kristupas Kruša Šilalės SM 00:56:03 19:53 24:22 38.72
11 Vaiva Velde Šilalės SM 00:56:32 20:22 24:34 38.38
12 Emilija Dikčiūtė Šilalės SM 00:56:33 20:23 24:35 38.37
13 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:56:40 20:30 24:38 38.29
14 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:56:57 20:47 24:45 38.10
15 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:57:44 21:34 25:06 37.59
16 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:59:07 22:57 25:42 36.71
17 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 01:08:06 31:56 29:36 31.86
18 Simonas Miknys Plungės SC 01:12:17 36:07 31:25 30.02
19 Dainius Šimčikas ind. 01:25:00 48:50 36:57 25.53
- Violeta Labžentytė ind. diskval. - - 1.00

4

1.5 km 5 KP
1 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:24:57 00:00 16:38 45.00
2 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:27:33 02:36 18:22 40.75
3 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:27:39 02:42 18:26 40.61
4 Mantas Skripkauskas O! Klaipėda 00:29:15 04:18 19:30 38.38
5 Urtė Miknytė Pungės SRC 00:30:24 05:27 20:16 36.93
6 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:31:23 06:26 20:55 35.78
7 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:35:06 10:09 23:24 31.99
8 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:37:31 12:34 25:00 29.93
9 Nojus Rankauskas Pungės SRC 00:43:00 18:03 28:40 26.11
10 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:50:27 25:30 33:38 22.25
- Kęstutis Laukevičius O! Klaipėda diskval. - - 1.00

MTBO

4.2 km 9 KP
1 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:24:44 00:00 05:53
2 Simonas Riauka Mtbo O! Klaipėda 00:29:24 04:40 07:00
3 Karolis Tijūnaitis Mtbo ind. 00:31:16 06:32 07:26
4 Vidas Braziulis Jaunystė 00:33:50 09:06 08:03
5 Gražina Braziulienė Jaunystė 00:44:35 19:51 10:36
6 Oskaras Kalvaitis Mtbo ind. 00:46:55 22:11 11:10
7 Patricija Kalvaitytė Mtbo   00:50:38 25:54 12:03
8 Eidvilė Tėvelytė Mtbo O! Klaipėda 00:50:43 25:59 12:04