OS Ketvirtadieniai 2019 - 11 etapas

, Smiltynė

Rezultatai

1

6 km 17 KP
1 Agnius Čiapas Arboro 00:34:53 00:00 05:48 110.00 *
2 Gabija Ražaitytė Igtisa 00:36:32 01:39 06:05 95.48
3 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:37:26 02:33 06:14 102.51 *
4 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:38:18 03:25 06:23 91.08
5 Andrius Laukaitis Medeina 00:39:32 04:39 06:35 88.24
6 Marius Vaišvilas Arboro 00:40:43 05:50 06:47 94.24 *
7 Reda Žalimienė Jaunystė 00:41:05 06:12 06:50 93.40 *
8 Vitalijus Kaveckas Plungės SRC 00:41:27 06:34 06:54 84.16
9 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:42:15 07:22 07:02 90.82 *
10 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:44:32 09:39 07:25 78.33
11 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:44:53 10:00 07:28 77.72
12 Andrius Jasiūnas ind. 00:47:14 12:21 07:52 81.24 *
13 Audrius Pocius Kopa 00:47:16 12:23 07:52 81.18 *
14 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:49:26 14:33 08:14 70.57
15 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:50:54 16:01 08:29 75.39 *
16 Rasa Ivanauskaitė Ąžuolas 00:55:01 20:08 09:10 63.41
17 Vykintas Laukevičius O! Klaipėda 01:02:12 27:19 10:22 56.08
18 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 01:04:57 30:04 10:49 53.71
19 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:08:56 34:03 11:29 50.60
20 Eglė Kesylienė O! Klaipėda 01:10:38 35:45 11:46 49.39
21 Giedrė Domarkaitė Versmė 01:13:41 38:48 12:16 52.08 *
22 Domantas Denisovas O! Klaipėda 01:16:53 42:00 12:48 45.37
23 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:23:31 48:38 13:55 41.77
24 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:25:32 50:39 14:15 40.78
25 Martynas Vaškys Plungės SC 01:35:11 01:00:18 15:51 36.65
- Dainoras Saunorius Igtisa diskval. - - 1.00

2

4.2 km 12 KP
1 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:32:07 00:00 07:38 75.00
2 Evaldas Eringis ind. 00:32:51 00:44 07:49 73.33
3 Paulius Sipavičius ind. 00:36:16 04:09 08:38 66.42
4 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:38:14 06:07 09:06 63.00
5 Deividas Daukšys ind. 00:41:22 09:15 09:50 58.23
6 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:42:17 10:10 10:04 56.97
7 Saulė Vilniūtė Plungės SC 00:42:28 10:21 10:06 56.72
8 Kristina Viršilaitė Kopa 00:43:58 11:51 10:28 60.26 *
9 Audronis Šulskis Kopa 00:44:24 12:17 10:34 54.25
10 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:44:40 12:33 10:38 59.32 *
11 Albertas Žvaginis ind. 00:46:58 14:51 11:10 51.29
12 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:47:08 15:01 11:13 51.11
13 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:47:58 15:51 11:25 50.22
14 Viltė Čiapienė Arboro 00:48:28 16:21 11:32 49.70
15 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:48:30 16:23 11:32 49.66
16 Tomas Sirutis ind. 00:48:49 16:42 11:37 49.34
17 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:50:43 18:36 12:04 47.49
18 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:53:03 20:56 12:37 45.41
19 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:53:48 21:41 12:48 44.77
20 Reda Jonauskė Jaunystė 00:55:34 23:27 13:13 43.35
21 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:56:05 23:58 13:21 42.95
22 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 01:03:00 30:53 15:00 38.23
23 Lina Eigelė O! Klaipėda 01:09:03 36:56 16:26 34.88
24 Vasaris Juška O! Klaipėda 01:19:29 47:22 18:55 30.31
25 Edvardas Lukošius LEITĖ 01:45:03 01:12:56 25:00 25.22 *

3

3.3 km 10 KP
1 Milda Mickevičienė ind. 00:32:10 00:00 09:44 60.00
2 Vaida Laukaitienė Medeina 00:34:20 02:10 10:24 56.21
3 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:35:34 03:24 10:46 54.26
4 Violeta Labžentytė ind. 00:36:16 04:06 10:59 53.22
5 Asta Tutinaitė ind. 00:39:13 07:03 11:53 49.21
6 Audronė Andriulionienė Kopa 00:39:32 07:22 11:58 48.82
7 Violeta Ančerienė Kopa 00:40:32 08:22 12:16 47.62
8 Monika Preibytė Plungės SRC 00:42:24 10:14 12:50 45.52
9 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:42:28 10:18 12:52 45.45
10 Danutė Zaleskienė Versmė 00:43:10 11:00 13:04 44.71
11 Tomas Drublionis ind. 00:46:09 13:59 13:59 41.82
12 Viktorija Nikitinė ind. 00:48:50 16:40 14:47 39.52
13 Inga Gandžarauskaitė ind. 00:48:53 16:43 14:48 39.48
14 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:56:54 24:44 17:14 33.92
15 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 00:58:12 26:02 17:38 33.16
16 Goda Tubutytė ind. 01:00:28 28:18 18:19 31.92
17 Violeta Baltūsienė ind. 01:00:44 28:34 18:24 31.78
18 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 01:10:35 38:25 21:23 27.34
19 Joris Sobeckis O! Klaipėda 01:19:05 46:55 23:57 24.40
- Aurimas Baužys ind. diskval. - - 1.00

4

1.2 km 6 KP
1 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:22:44 00:00 18:56 45.00
2 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:24:40 01:56 20:33 41.47
3 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:31:45 09:01 26:27 32.22
4 Elzė Baltūsytė ind. 00:31:53 09:09 26:34 32.09
5 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:33:34 10:50 27:58 30.48
6 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:33:35 10:51 27:59 30.46
7 Tautvydas Šlepavičius O! Klaipėda 00:33:42 10:58 28:05 30.36
8 Augustas Ambrazaitis O! Klaipėda 00:34:40 11:56 28:53 29.51
9 Dovydas Ambrazaitis O! Klaipėda 00:34:48 12:04 29:00 29.40
10 Aistė Jasiukaitytė Neringos SM 00:38:43 15:59 32:15 26.42
11 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:41:20 18:36 34:26 24.75
12 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:57:47 35:03 48:09 17.70
- Kęstutis Laukevičius O! Klaipėda diskval. - - 1.00

MTBO

4.2 km 11 KP
1 Ramūnas Pabrėža Mtbo Jaunystė 00:23:05 00:00 05:29
2 Vytenis Miliūnas Mtbo Kopa 00:27:17 04:12 06:29
3 Rimvydas Kasiulevičius Mtbo Kopa 00:30:15 07:10 07:12
4 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:34:00 10:55 08:05
5 Rapolas Balna Mtbo Kopa 00:35:05 12:00 08:21
6 Artūras Pečkys Mtbo O! Klaipėda 00:36:46 13:41 08:45
7 Aurelijus Vaičius Kopa 00:38:24 15:19 09:08
8 Rugilė Denisovaitė Mtbo O! Klaipėda 00:47:52 24:47 11:23
9 Eidvilė Tėvelytė Mtbo O! Klaipėda 00:47:58 24:53 11:25
- Lina Eigelė Mtbo O! Klaipėda diskval. - -