OS Ketvirtadieniai 2019 - 9 etapas

Rezultatai

1

4.7 km 18 KP
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:30:29 00:00 06:29 100.00
2 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:31:15 00:46 06:38 97.55
3 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:33:19 02:50 07:05 109.79 *
4 Romas Čeplinskas Jaunystė 00:34:01 03:32 07:14 89.61
5 Marius Vaišvilas Arboro 00:34:16 03:47 07:17 106.75 *
6 Rolandas Virpša Jaunystė 00:35:12 04:43 07:29 103.92 *
7 Audrius Pocius Kopa 00:35:27 04:58 07:32 103.19 *
8 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:37:15 06:46 07:55 81.83
9 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:39:06 08:37 08:19 77.96
10 Reda Žalimienė Jaunystė 00:39:22 08:53 08:22 92.92 *
11 Gvidas Kenstavičius ind. 00:41:01 10:32 08:43 74.32
12 Gintautas Valauskas Telšiai 00:42:20 11:51 09:00 72.01
13 Mindaugas Stankūnas ind. 00:43:59 13:30 09:21 69.31
14 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:44:32 14:03 09:28 68.45
15 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:44:40 14:11 09:30 81.90 *
16 Arvydas Grublys Kopa 00:45:13 14:44 09:37 67.42
17 Audronis Šulskis Kopa 00:45:30 15:01 09:40 67.00
18 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:46:27 15:58 09:52 78.75 *
19 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:48:58 18:29 10:25 74.70 *
20 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:51:20 20:51 10:55 59.38
21 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:54:41 24:12 11:38 55.75
22 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:55:11 24:42 11:44 66.29 *
23 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:57:58 27:29 12:20 52.59
24 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:00:37 30:08 12:53 50.29
25 Karolis Tijūnaitis ind. 01:04:04 33:35 13:37 47.58
26 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:06:15 35:46 14:05 46.01
27 Domantas Denisovas O! Klaipėda 01:11:12 40:43 15:08 42.81
28 Aleksandr Borcov ind. 01:24:53 54:24 18:03 35.91
- Paulius Aleliūnas Igtisa diskval. - - 1.00
- Artūras Pečkys O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

3.6 km 16 KP
1 Evaldas Eringis ind. 00:28:55 00:00 08:01 75.00
2 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:30:42 01:47 08:31 70.64
3 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:39:15 10:20 10:54 55.25
4 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:39:50 10:55 11:03 54.45
5 Algirdas Grublys Kopa 00:40:27 11:32 11:14 53.62
6 Andrius Žalimas Jaunystė 00:42:57 14:02 11:55 50.49
7 Audronė Andriulionienė Kopa 00:43:44 14:49 12:08 49.59
8 Roma Kasiulevičienė Kopa 00:43:56 15:01 12:12 49.36
9 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:46:12 17:17 12:50 46.94
10 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:46:57 18:02 13:02 46.19
11 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:48:01 19:06 13:20 45.17
12 Violeta Ančerienė Kopa 00:48:37 19:42 13:30 44.61
13 Tomas Sirutis ind. 00:49:22 20:27 13:42 43.93
14 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:53:14 24:19 14:47 40.74
15 Marijus Ambrazevičius OMENTUM 00:58:34 29:39 16:16 37.03
16 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 00:59:13 30:18 16:26 36.62
17 Leonas Jarmoška ind. 01:04:36 35:41 17:56 33.57
18 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 01:08:42 39:47 19:05 31.57
- Nerijus Pociejus ind. diskval. - - 1.00
- Dovilė Stonkuvienė ind. diskval. - - 1.00
- Rasa Venclovaitė ind. diskval. - - 1.00
- Lina Eigelė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

3

2.8 km 12 KP
1 Violeta Baltūsienė ind. 00:39:56 00:00 14:15 60.00
2 Jokūbas Baltūsis ind. 00:40:34 00:38 14:29 59.06
3 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:41:31 01:35 14:49 57.71
4 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:43:54 03:58 15:40 54.58
5 Goda Tubutytė ind. 00:46:56 07:00 16:45 51.05
6 Tomas Drublionis ind. 00:50:41 10:45 18:06 47.27
7 Neilas Žemgulys O! Klaipėda 01:42:23 01:02:27 36:33 23.40
- Dovydas Baniulis O! Klaipėda diskval. - - 1.00

4

1.7 km 7 KP
1 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:23:02 00:00 13:32 45.00
2 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:27:34 04:32 16:12 37.60
3 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:29:01 05:59 17:04 35.72
4 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:29:45 06:43 17:30 34.84
5 Aistė Marija Bacevičiūtė ind. 00:30:08 07:06 17:43 34.40
6 Monika Grabytė ind. 00:30:10 07:08 17:44 34.36
7 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:31:46 08:44 18:41 32.63
8 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:33:05 10:03 19:27 31.33
9 Aistė Jasiukaitytė Neringos SM 00:33:16 10:14 19:34 31.16
10 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:37:11 14:09 21:52 27.88
11 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:39:10 16:08 23:02 26.46
12 Matas Budrys O! Klaipėda 00:39:47 16:45 23:24 26.05
13 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:41:11 18:09 24:13 25.17
14 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:42:49 19:47 25:11 24.21
- Elzė Baltūsytė ind. diskval. - - 1.00