OS Ketvirtadieniai 2019 - 13 etapas

Rezultatai

1

4.7 km 24 KP
1 Agnius Čiapas Arboro 00:33:04 00:00 07:02 100.00
2 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:35:01 01:57 07:27 94.43
3 Julius Mikšys ind. 00:36:25 03:21 07:44 90.80
4 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:37:28 04:24 07:58 88.26
5 Audrius Pocius Kopa 00:37:51 04:47 08:03 87.36
6 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:40:10 07:06 08:32 82.32
7 Reda Žalimienė Jaunystė 00:43:42 10:38 09:17 75.67
8 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:44:03 10:59 09:22 75.07
9 Marius Vaišvilas Arboro 00:45:15 12:11 09:37 73.08
10 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:46:00 12:56 09:47 71.88
11 Eugenijus Mikšys Šilalės SM 00:46:09 13:05 09:49 71.65
12 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:46:42 13:38 09:56 70.81
13 Vitalijus Kaveckas Plungės SRC 00:50:27 17:23 10:44 65.54
14 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:51:16 18:12 10:54 64.50
15 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:52:19 19:15 11:07 63.20
16 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:54:13 21:09 11:32 60.99
17 Kristina Viršilaitė Kopa 00:54:20 21:16 11:33 60.86
18 Saulė Vilniūtė Pungės SRC 00:59:17 26:13 12:36 55.78
19 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 01:00:14 27:10 12:48 54.90
20 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 01:04:07 31:03 13:38 51.57
21 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 01:04:21 31:17 13:41 51.39
22 Giedrė Domarkaitė Versmė 01:05:50 32:46 14:00 50.23
23 Justas Rimša Karšuva 01:08:26 35:22 14:33 48.32
24 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:09:46 36:42 14:50 47.40
25 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:19:21 46:17 16:52 41.67
26 Karolis Tijūnaitis ind. 01:21:34 48:30 17:21 40.54
27 Gintas Venckevičius ind. 01:23:02 49:58 17:40 39.82
28 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:23:33 50:29 17:46 39.58
29 Vika Žvirzdinaitė Pungės SRC 01:33:24 01:00:20 19:52 35.40
30 Edvardas Lukošius LEITĖ 01:52:07 01:19:03 23:51 29.49

2

3.6 km 20 KP
1 Natalija Gedgaudaitė Šilalės SM 00:36:30 00:00 10:08 75.00
2 Evaldas Eringis ind. 00:36:45 00:15 10:12 74.49
3 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:38:18 01:48 10:38 71.48
4 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:39:07 02:37 10:51 69.98
5 Gintautas Valauskas Telšiai 00:39:40 03:10 11:01 69.01
6 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:42:17 05:47 11:44 64.74
7 Tomas Sirutis ind. 00:44:13 07:43 12:16 61.91
8 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:45:17 08:47 12:34 60.45
9 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:47:31 11:01 13:11 57.61
10 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:49:43 13:13 13:48 55.06
11 Arvydas Grublys Kopa 00:51:12 14:42 14:13 53.47
12 Algirdas Grublys Kopa 00:51:31 15:01 14:18 53.14
13 Živilė Grublienė Kopa 00:51:56 15:26 14:25 52.71
14 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:54:03 17:33 15:00 50.65
15 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 01:03:33 27:03 17:39 43.08
16 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 01:13:10 36:40 20:19 37.41
17 Nerijus Pociejus ind. 01:19:09 42:39 21:59 34.59
18 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:24:41 48:11 23:31 32.33
19 Dovydas Palekas ind. 01:37:49 01:01:19 27:10 27.99
20 Tomas Drublionis ind. 01:56:59 01:20:29 32:29 23.40
- Audronis Šulskis Kopa diskval. - - 1.00
- Leonas Jarmoška ind. diskval. - - 1.00
- Lina Eigelė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Inga Gandžarauskaitė ind. diskval. - - 1.00
- Viktorija Nikitinė ind. diskval. - - 1.00

3

2.5 km 16 KP
1 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:31:02 00:00 12:24 60.00
2 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:32:54 01:52 13:09 56.60
3 Orestas Arcišauskis Šilalės SM 00:34:56 03:54 13:58 53.30
4 Violeta Baltūsienė ind. 00:41:40 10:38 16:40 44.69
5 Violeta Labžentytė ind. 00:42:53 11:51 17:09 43.42
6 Aistis Morkūnas MSC 00:43:25 12:23 17:22 42.89
7 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:45:45 14:43 18:18 40.70
8 Karolis Tenikaitis Šilalės SM 00:50:07 19:05 20:02 37.15
9 Gintas Simonavičius Pungės SRC 00:50:52 19:50 20:20 36.61
10 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:51:00 19:58 20:24 36.51
11 Goda Tubutytė ind. 00:51:21 20:19 20:32 36.26
12 Dainius Šimčikas ind. 00:52:02 21:00 20:48 35.78
13 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:54:22 23:20 21:44 34.25
14 Emilija Dikčiūtė Šilalės SM 00:57:09 26:07 22:51 32.58
15 Rojus Alvikis Šilalės SM 01:01:18 30:16 24:31 30.38
16 Kristupas Kruša Šilalės SM 01:03:19 32:17 25:19 29.41
17 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 01:09:42 38:40 27:52 26.71

4

1 km 7 KP
1 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:16:51 00:00 16:51 45.00
2 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:17:48 00:57 17:48 42.60
3 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:18:35 01:44 18:35 40.80
4 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:21:25 04:34 21:25 35.40
5 Emilis Budreckas Plungės SRC 00:22:43 05:52 22:43 33.38
6 Nerijus Simanauskas MSC 00:25:58 09:07 25:58 29.20
7 Rasa Venclovaitė ind. 00:26:29 09:38 26:29 28.63
8 Deimena Žukauskaitė MSC 00:27:59 11:08 27:59 27.10
9 Ugnė Beržanskytė MSC 00:28:09 11:18 28:09 26.94
10 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:28:57 12:06 28:57 26.19
11 Benediktas Mickus KU 00:29:25 12:34 29:25 25.78
12 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:29:27 12:36 29:27 25.75
13 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:38:15 21:24 38:15 19.82
14 Vytė Kontautienė KU 00:38:38 21:47 38:38 19.63
- Gintarė Rimšienė ind. diskval. - - 1.00