Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė V etapas

Rezultatai

V12

1 km 17 KP
1 Aronas Petružis O! Klaipėda 00:10:52 00:00 10:52 100.00
2 Jegoras Lavrenov Dacho progimnazija 00:10:53 00:01 10:53 80.00
3 Einius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:12:27 01:35 12:27 60.00
4 Nedas Vizgirdas Saulėtekio pagr. m-kla 00:12:45 01:53 12:45 50.00
5 Aleksas Zeidleris Dacho progimnazija 00:12:51 01:59 12:51 45.00
6 Žygimantas Ivanauskas Dacho progimnazija 00:12:53 02:01 12:53 40.00
7 Dainius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:12:55 02:03 12:55 37.00
8 Titas Janonis Dacho progimnazija 00:13:06 02:14 13:06 35.00
9 Aistis Morkūnas MSC 00:13:53 03:01 13:53 33.00
10 Damir Macur MSC 00:14:25 03:33 14:25 31.00
11 Kornelijus Rimkus Dacho progimnazija 00:17:12 06:20 17:12 30.00
12 Ignas Liškus Saulėtekio pagr. m-kla 00:17:15 06:23 17:15 29.00
13 Hermanas Klova Saulėtekio pagr. m-kla 00:17:39 06:47 17:39 28.00
14 Evaldas Gružas Plungės SRC 00:17:40 06:48 17:40 27.00
15 Modestas Reliuga Plungės SRC 00:18:30 07:38 18:30 26.00
16 Julius Lukošius Plungės SRC 00:18:31 07:39 18:31 25.00
17 Jogaila Ruseckas O! Klaipėda 00:18:53 08:01 18:53 24.00
18 Tadas Urnikis Plungės SRC 00:22:15 11:23 22:15 23.00
19 Nojus Čeplinskas O! Klaipėda 00:23:26 12:34 23:26 22.00
20 Nedas Končius Saulėtekio pagr. m-kla 00:24:17 13:25 24:17 21.00
- Modestas Butkys MSC diskval. - - 0.50
- Giedrius Jurgutis MSC diskval. - - 0.50
- Gvidas Kancevičius Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - - 0.50
- Mantas Šniaukas MSC diskval. - - 0.50
- Timur Valužis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Emilis Maziliauskas Dacho progimnazija diskval. - - 0.50
- Kristupas Keinys Dacho progimnazija diskval. - - 0.50
- Ugnius Rudys Dacho progimnazija diskval. - - 0.50
- Tautvydas Ivanauskas Dacho progimnazija diskval. - - 0.50
- Eimantas Denisovas O! Klaipėda diskval. - - 0.50

V16

1.5 km 21 KP
1 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:11:33 00:00 07:42 100.00
2 Justinas Urbutis Aukuro gimnazija 00:17:59 06:26 11:59 80.00
3 Benas Rudys Aukuro gimnazija 00:18:03 06:30 12:02 60.00
4 Rytis Pangonis Aukuro gimnazija 00:18:08 06:35 12:05 50.00
5 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:18:48 07:15 12:32 45.00
6 Ignas Jurkaitis MSC 00:18:52 07:19 12:34 40.00
7 Nedas Sugintas Dacho progimnazija 00:20:58 09:25 13:58 37.00
8 Danielius Gaubas O! Klaipėda 00:26:03 14:30 17:22 35.00
9 Eimantas Butkus Dacho progimnazija 00:26:25 14:52 17:36 33.00
- Lauras Štelmokas Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50
- Jokūbas Jocius ind. diskval. - - 0.50
- Viktoras Miknius I.Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50

V21

1.5 km 21 KP
1 Anton Michalkovskij Kopa 00:11:13 00:00 07:28 100.00
2 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:11:23 00:10 07:35 80.00
3 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:11:25 00:12 07:36 60.00
4 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:11:52 00:39 07:54 50.00
5 Daivaras Genys Karšuva 00:12:02 00:49 08:01 45.00
6 Egidijus Pilybas Kopa 00:12:34 01:21 08:22 40.00
7 Marius Vaišvilas Arboro 00:12:58 01:45 08:38 37.00
8 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:13:14 02:01 08:49 35.00
9 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:13:20 02:07 08:53 33.00
10 Mindaugas Vaitkus O! Klaipėda 00:13:24 02:11 08:56 31.00
11 Vytenis Miliūnas Neringos SM 00:14:18 03:05 09:32 30.00
12 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:14:54 03:41 09:56 29.00
13 Vytautas Preikšaitis whatagraph 00:15:32 04:19 10:21 28.00
14 Antanas Daunoras O! Klaipėda 00:16:06 04:53 10:44 27.00
15 Mindaugas Stražinskas Kopa 00:18:24 07:11 12:16 26.00
15 Simas Stanys Deaf Klaipėda 00:18:24 07:11 12:16 26.00
17 Šarūnas Kazlauskas MSC 00:18:34 07:21 12:22 24.00
18 Rudolfas Lamsargis ind. 00:19:22 08:09 12:54 23.00
19 Aleksandr Borcov Ingress 00:20:02 08:49 13:21 22.00
20 Vytautas Klišonis Ingress Resistance 00:20:23 09:10 13:35 21.00
21 Dovydas Vendzelis Ingress 00:23:06 11:53 15:24 20.00
- Artūras Pečkys O! Klaipėda diskval. - - 0.50

V40

1.5 km 21 KP
1 Remigijus Drakšas Jaunystė 00:14:31 00:00 09:40 100.00
2 Gintas Venckevičius - 00:18:00 03:29 12:00 80.00
3 Darius Raupelis Jaunystė 00:19:52 05:21 13:14 60.00
4 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:21:36 07:05 14:24 50.00
5 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:22:39 08:08 15:06 45.00
- Mykolas Barauskas Biržai diskval. - - 0.50
- Algirdas Grublys Kopa diskval. - - 0.50

M12

1 km 17 KP
1 Viltė Vigelytė Dacho progimnazija 00:08:59 00:00 08:59 100.00
2 Mantė Pryšmantaitė Dacho progimnazija 00:09:06 00:07 09:06 80.00
3 Margarita Kontrimaitė Dacho progimnazija 00:09:07 00:08 09:07 60.00
4 Erika Vaitkutė O! Klaipėda 00:10:32 01:33 10:32 50.00
5 Urtė Krulytė Dacho progimnazija 00:10:34 01:35 10:34 45.00
5 Austėja Dumčiūtė Dacho progimnazija 00:10:34 01:35 10:34 45.00
7 Laura Streckytė Dacho progimnazija 00:10:53 01:54 10:53 37.00
8 Izabela Pažėraitė O! Klaipėda 00:12:02 03:03 12:02 35.00
9 Augustė Abromavičiūtė Dacho progimnazija 00:12:30 03:31 12:30 33.00
10 Rugilė Augustinaitė Dacho progimnazija 00:12:34 03:35 12:34 31.00
11 Emilė Drevinskaitė Dacho progimnazija 00:12:36 03:37 12:36 30.00
12 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:12:38 03:39 12:38 29.00
13 Viktorija Grigonytė Dacho progimnazija 00:12:39 03:40 12:39 28.00
14 Lineta Lūžytė O! Klaipėda 00:13:46 04:47 13:46 27.00
15 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:13:55 04:56 13:55 26.00
16 Aurelija Tumaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:14:33 05:34 14:33 25.00
17 Beatričė Norkūnaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:15:26 06:27 15:26 24.00
18 Raminta Kvekšaitė Dacho progimnazija 00:15:30 06:31 15:30 23.00
19 Elzbieta Pauliutė Saulėtekio pagr. m-kla 00:15:31 06:32 15:31 22.00
20 Rusnė Mauricaitė Dacho progimnazija 00:16:24 07:25 16:24 21.00
21 Gabrielė Užkuraitytė Plungės SRC 00:17:07 08:08 17:07 20.00
22 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:17:25 08:26 17:25 19.00
23 Urtė Dailidytė O! Klaipėda 00:18:22 09:23 18:22 18.00
24 Gitana Šaulytė O! Klaipėda 00:18:33 09:34 18:33 17.00
25 Elada Dromantaitė O! Klaipėda 00:18:35 09:36 18:35 16.00
26 Dovilė Petrutytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:19:00 10:01 19:00 15.00
26 Elina Ivanova Saulėtekio pagr. m-kla 00:19:00 10:01 19:00 15.00
28 Rūta Jekulevičiūtė Saulėtekio pagr. m-kla 00:24:21 15:22 24:21 13.00
29 Gabija Gutauskaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:26:51 17:52 26:51 12.00
30 Ugnė Barauskaitė MSC 00:28:25 19:26 28:25 11.00
31 Austėja Maskoliūnaitė MSC 00:34:56 25:57 34:56 10.00
- Ema Sargūnaitė Dacho progimnazija diskval. - - 0.50

M16

1 km 17 KP
1 Gabija Gakaitė Ąžuolyno gimnazija 00:08:54 00:00 08:54 100.00
2 Evelina Platakytė MSC 00:14:21 05:27 14:21 80.00
3 Roberta Leistrumaitė Simonaitytės m-kla 00:15:12 06:18 15:12 60.00
4 Agnė Žukaitė Simonaitytės m-kla 00:15:54 07:00 15:54 50.00
5 Rugilė Viržintaitė MSC 00:34:58 26:04 34:58 45.00
- Gintarė Kriaučelytė Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50
- Emilė Rudytė MSC diskval. - - 0.50
- Viktorija Šimkutė Simonaitytės m-kla diskval. - - 0.50

M21

1.5 km 21 KP
1 Viltė Čiapienė Arboro 00:13:46 00:00 09:10 100.00
2 Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda 00:15:22 01:36 10:14 80.00
3 Ugnė Grigonytė Kopa 00:16:06 02:20 10:44 60.00
4 Reda Žalimienė Jaunystė 00:16:31 02:45 11:00 50.00
5 Julija Valatkaitė Plungės SRC 00:18:50 05:04 12:33 45.00
6 Kristina Viršilaitė Kopa 00:20:30 06:44 13:40 40.00
7 Viktorija Gedgaudaitė Igtisa 00:23:06 09:20 15:24 37.00
8 Filomena Lūžienė O! Klaipėda 00:23:15 09:29 15:30 35.00
9 Rūta Pilybienė Kopa 00:24:54 11:08 16:36 33.00

M40

1.5 km 21 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:17:47 00:00 11:51 100.00
2 Gintarė Pažėrienė O! Klaipėda 00:20:57 03:10 13:58 80.00
3 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:21:18 03:31 14:12 60.00
4 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:26:23 08:36 17:35 50.00