OS Ketvirtadieniai 2019 - 5 etapas

Rezultatai

1

5.6 km 20 KP
1 Aidas Galičinas O! Klaipėda 00:36:59 00:00 06:36 100.00
2 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:38:55 01:56 06:56 95.03
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:39:32 02:33 07:03 93.55
4 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:40:01 03:02 07:08 120.15 *
5 Daivaras Genys Karšuva 00:40:36 03:37 07:15 118.42 *
6 Marius Vaišvilas Arboro 00:40:46 03:47 07:16 117.94 *
7 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:40:48 03:49 07:17 117.84 *
8 Vitalijus Siniavskis ind. 00:42:26 05:27 07:34 87.16
9 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:42:52 05:53 07:39 86.28
10 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:43:35 06:36 07:46 110.31 *
11 Julius Mikšys ind. 00:43:45 06:46 07:48 109.89 *
12 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:44:49 07:50 08:00 82.52
13 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:46:03 09:04 08:13 80.31
14 Mindaugas Kvedaravičius Lėvuo 00:48:30 11:31 08:39 76.25
15 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:50:12 13:13 08:57 95.77 *
16 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:56:15 19:16 10:02 65.75
17 Rolandas Virpša Jaunystė 00:57:56 20:57 10:20 82.99 *
18 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:58:06 21:07 10:22 82.75 *
19 Gintas Venckevičius ind. 00:58:38 21:39 10:28 63.08
20 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:59:30 22:31 10:37 80.80 *
21 Martynas Jurčekonis ind. 01:00:14 23:15 10:45 79.82 *
22 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 01:06:35 29:36 11:53 55.54
23 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:13:10 36:11 13:03 50.55
24 Gintautas Valauskas Telšiai 01:14:10 37:11 13:14 64.82 *
25 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:16:29 39:30 13:39 48.35
26 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:19:26 42:27 14:11 46.56
27 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:21:41 44:42 14:35 45.28
- Vidmantas Piktūrna Kopa diskval. - - 1.00 *
- Arnas Sausaitis O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Beatričė Šimkutė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

3.9 km 14 KP
1 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:28:14 00:00 07:14 75.00
2 Mindaugas Vaitkus O! Klaipėda 00:29:12 00:58 07:29 72.52
3 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:33:46 05:32 08:39 62.71
4 Jonas Janušaitis ind. 00:34:30 06:16 08:50 61.38
5 Aurimas Bertulis ind. 00:34:57 06:43 08:57 60.59
6 Milda Mickevičienė ind. 00:36:36 08:22 09:23 57.86
7 Šarūnas Toleikis ind. 00:37:02 08:48 09:29 57.18
8 Algirdas Grublys Kopa 00:37:12 08:58 09:32 56.92
9 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:37:52 09:38 09:42 55.92
10 Evaldas Eringis ind. 00:38:44 10:30 09:55 54.67
11 Vika Žvirzdinaitė Versmė 00:38:52 10:38 09:57 54.48
12 Saulė Vilniūtė Plungės SC 00:39:13 10:59 10:03 53.99
13 Arvydas Grublys Kopa 00:39:40 11:26 10:10 53.38
14 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:40:23 12:09 10:21 52.43
15 Paulius Sipavičius ind. 00:41:46 13:32 10:42 50.70
16 Rasa Kumpytė Lėvuo 00:43:15 15:01 11:05 48.96
17 Viltė Čiapienė Arboro 00:43:36 15:22 11:10 48.57
18 Audronė Andriulionienė Kopa 00:43:52 15:38 11:14 48.27
19 Danutė Zaleskienė Versmė 00:44:50 16:36 11:29 47.23
20 Arūnas Padagas Jaunystė 00:46:20 18:06 11:52 45.70
21 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:46:21 18:07 11:53 45.69
22 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:49:07 20:53 12:35 43.11
23 Gvidas Kenstavičius ind. 00:50:26 22:12 12:55 41.99
24 Violeta Ančerienė Kopa 00:51:43 23:29 13:15 40.94
25 Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda 00:52:58 24:44 13:34 39.98
26 Živilė Grublienė Kopa 00:53:40 25:26 13:45 39.46
27 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:54:16 26:02 13:54 39.02
28 Tomas Sirutis ind. 01:05:27 37:13 16:46 32.35
29 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 01:05:55 37:41 16:54 32.12
30 Violeta Baltūsienė ind. 01:08:43 40:29 17:37 30.81
31 Laimonas Burneckis ind. 01:10:12 41:58 18:00 30.16
32 Ignas Jurkaitis MSC 01:12:24 44:10 18:33 29.25
33 Dovilė Stonkuvienė ind. 01:19:39 51:25 20:25 26.59
34 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:26:23 58:09 22:08 24.51
- Audronis Šulskis Kopa diskval. - - 1.00
- Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

3

2.3 km 8 KP
1 Simonas Riauka Vydūno 00:16:05 00:00 06:59 60.00
2 Vilius Rudgalvis Vėtrungės 00:28:14 12:09 12:16 34.18
3 Teodoras Gedminas Tauralaukio 00:29:06 13:01 12:39 33.16
4 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:30:46 14:41 13:22 31.37
5 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:32:31 16:26 14:08 29.68
6 Rytis Pangonis Aukuro 00:34:12 18:07 14:52 28.22
7 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:34:28 18:23 14:59 28.00
8 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:35:10 19:05 15:17 27.44
9 Justinas Mačiulaitis Vydūno 00:35:33 19:28 15:27 27.14
10 Domantas Denisovas Vydūno 00:36:02 19:57 15:40 26.78
11 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:36:09 20:04 15:43 26.69
12 Jūris Rakauskas Vėtrungės 00:39:11 23:06 17:02 24.63
13 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:40:16 24:11 17:30 23.97
14 Rasa Vansavičienė O! Klaipėda 00:40:17 24:12 17:30 23.96
15 Emilis Galminas S. Dacho 1 00:41:04 24:59 17:51 23.50
16 Lukas Buivydas S. Dacho 1 00:41:12 25:07 17:54 23.42
17 Aistis Morkūnas Smeltės 00:41:15 25:10 17:56 23.39
18 Rytis Šakaitis Tauralaukio 00:42:03 25:58 18:16 22.95
19 Goda Tubutytė ind. 00:42:20 26:15 18:24 22.80
20 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:44:17 28:12 19:15 21.79
21 Nerijus Pociejus ind. 00:46:25 30:20 20:10 20.79
22 Emilis Mendelis Saulėtekio 2 00:47:59 31:54 20:51 20.11
23 Asta Tutinaitė ind. 00:49:40 33:35 21:35 19.43
24 Matas Vilkanauskas S. Dacho 1 00:51:14 35:09 22:16 18.84
25 Lukas Šervytis Tauralaukio 00:51:21 35:16 22:19 18.79
26 Hermanas Klova Saulėtekio 00:52:26 36:21 22:47 18.40
27 Grantas Žilinskas Saulėtekio 00:53:58 37:53 23:27 17.88
28 Mantas Steponavičius Smeltės 00:54:22 38:17 23:38 17.75
29 Danielius Srėbalius Vėtrungės 00:55:32 39:27 24:08 17.38
30 Rokas Račkus Vydūno 00:56:20 40:15 24:29 17.13
31 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:57:16 41:11 24:53 16.85
32 Nijaras Remgaila Aukuro 01:02:04 45:59 26:59 15.55
33 Vasaris Juška Vydūno 2 01:06:28 50:23 28:53 14.52
34 Robertas Solovjovas Smeltės 01:16:30 01:00:25 33:15 12.61
35 Eimantas Denisovas Vydūno 2 01:17:26 01:01:21 33:40 12.46
36 Lukas Čiapas S. Dacho 1 01:17:57 01:01:52 33:53 12.38
37 Dovydas Razmas S. Dacho 2 01:34:14 01:18:09 40:58 10.24
38 Einius Budginas Saulėtekio 01:44:12 01:28:07 45:18 9.26
39 Jokūbas Taurinis Tauralaukio 01:48:14 01:32:09 47:03 8.92
40 Joris Sobeckis Vydūno 2 01:57:08 01:41:03 50:55 8.24
41 Lukas Kubrak Saulėtekio 2 02:14:17 01:58:12 58:23 7.19
- Dainius Budginas Saulėtekio diskval. - - 1.00
- Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Robertas Ruin Aukuro diskval. - - 1.00
- Justinas Urbutis Aukuro diskval. - - 1.00
- Ernestas Bernatonis Vėtrungės diskval. - - 1.00
- Tauras Klakauskas Saulėtekio 2 diskval. - - 1.00
- Titas Augutis Saulėtekio 2 diskval. - - 1.00
- Martynas Macevičius Smeltės diskval. - - 1.00
- Pijus Stankus Smeltės 2 diskval. - - 1.00
- Nerijus Simanauskas Smeltės 2 diskval. - - 1.00
- Matas Makarevičius Smeltės 2 diskval. - - 1.00

4

1.6 km 6 KP
1 Rugilė Denisovaitė Vydūno 00:17:10 00:00 10:43 45.00
2 Aistė Vasiliauskaitė P. Mašioto 00:20:33 03:23 12:50 37.59
3 Eidvilė Tėvelytė P. Mašioto 00:21:44 04:34 13:35 35.54
4 Ugnė Beržanskytė Smeltės 00:25:03 07:53 15:39 30.84
5 Erta Striupaitė SENDVARIO 00:27:13 10:03 17:00 28.38
6 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:31:09 13:59 19:28 24.80
7 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:31:12 14:02 19:30 24.76
8 Skaistė Skripkauskaitė SENDVARIO 00:31:29 14:19 19:40 24.54
9 Dovydas Baniulis O! Klaipėda 00:32:07 14:57 20:04 24.05
10 Gabrielė Šreiderytė P. Mašioto 00:32:25 15:15 20:15 23.83
11 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:33:33 16:23 20:58 23.03
12 Emilija Bernotaitė Vėtrungės 00:34:55 17:45 21:49 22.12
13 Liepa Poškaitė Vydūno 2 00:38:58 21:48 24:21 19.82
14 Linara Tarvydaitė Vydūno 00:39:00 21:50 24:22 19.81
15 Viktorija Kokštytė ind. 00:40:53 23:43 25:33 18.90
16 Auksė Dokučiajeva SENDVARIO 00:42:40 25:30 26:40 18.11
17 Roberta Šikšniūtė Vydūno 00:43:02 25:52 26:53 17.95
18 Alvita Kleibaitė S. Dacho 1 00:43:20 26:10 27:05 17.83
19 Ema Bulauskaitė P. Mašioto 00:43:22 26:12 27:06 17.81
20 Darija Baublytė S. Dacho 1 00:43:23 26:13 27:06 17.81
21 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:45:07 27:57 28:11 17.12
22 Deimena Žukauskaitė Smeltės 00:46:06 28:56 28:48 16.76
23 Greta Bladžiūtė Saulėtekio 00:46:26 29:16 29:01 16.64
24 Karina Širkevičiūtė O! Klaipėda 00:47:17 30:07 29:33 16.34
25 Evelina Gailiūtė Smeltės 00:48:04 30:54 30:02 16.07
26 Melita Tilvikaitė Vydūno 2 00:52:25 35:15 32:45 14.74
27 Mintė Blažiūnaitė S. Dacho 2 00:58:27 41:17 36:31 13.22
28 Emilija Grincevičiūtė Smeltės 00:59:01 41:51 36:53 13.09
29 Ugnė Jonutytė Saulėtekio 2 01:00:27 43:17 37:46 12.78
30 Augustė Kundrotaitė S. Dacho 1 01:00:32 43:22 37:50 12.76
31 Rolanda Lelytė S. Dacho 1 01:01:32 44:22 38:27 12.55
32 Elinga Geraščenko Vydūno 2 01:03:49 46:39 39:53 12.10
33 Eglė Narvydaitė Vydūno 3 01:05:48 48:38 41:07 11.74
34 Kamilė Balčiauskaitė S. Dacho 2 01:07:33 50:23 42:13 11.44
35 Milda Kaluzuvevičiūtė Saulėtekio 2 01:08:35 51:25 42:51 11.26
36 Saulė Norbutaitė Vėtrungės 01:09:00 51:50 43:07 11.20
37 Dovilė Petrutytė Saulėtekio 01:10:51 53:41 44:16 10.90
38 Vaiva Sergejeva Saulėtekio 01:11:24 54:14 44:37 10.82
39 Bona Lubytė Vydūno 2 01:12:23 55:13 45:14 10.67
40 Aistė Adomauskaitė Vydūno 01:13:00 55:50 45:37 10.58
41 Elena Šimulionytė S. Dacho 2 01:15:32 58:22 47:12 10.23
42 Karolina Povilaitytė S. Dacho 2 01:19:35 01:02:25 49:44 9.71
43 Aistė Vaičekauskaitė Saulėtekio 2 01:22:32 01:05:22 51:35 9.36
44 Alina Skvarčinskaitė Vėtrungės 01:42:05 01:24:55 01:03:48 7.57
45 Valerija Šlemen Gabijos 02:01:06 01:43:56 01:15:41 6.38
46 Gerda Vizbaraitė Vėtrungės 02:07:48 01:50:38 01:19:52 6.04
47 Alana Bogatova Gabijos 02:12:05 01:54:55 01:22:33 5.85
48 Jevgenija Gavrilenko Gabijos 02:23:03 02:05:53 01:29:24 5.40
- Gabija Katinaitė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Justė Skripkauskaitė SENDVARIO diskval. - - 1.00
- Aurelija Tumaitė Saulėtekio 2 diskval. - - 1.00
- Vidmantė Aleksiūnaitė Saulėtekio diskval. - - 1.00

MTBO

7 km 13 KP
1 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:33:37 00:00 04:48
2 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:44:06 10:29 06:18
3 Šarūnas Toleikis ind. 00:45:42 12:05 06:31
4 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:49:43 16:06 07:06
5 Rolandas Virpša Jaunystė 00:50:39 17:02 07:14
6 Gvidas Kenstavičius   00:52:23 18:46 07:29
7 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:54:05 20:28 07:43
8 Karolis Tijūnaitis   00:54:24 20:47 07:46
9 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:55:02 21:25 07:51
10 Ignas Pakalniškis ind. 00:56:27 22:50 08:03
11 Leonas Jarmoška ind. 00:58:36 24:59 08:22
12 Marius Gadliauskas ind. 00:58:47 25:10 08:23
13 Vidas Braziulis Jaunystė 01:04:16 30:39 09:10
14 Gražina Braziulienė Jaunystė 01:08:38 35:01 09:48
15 Valentinas Popov ind. 01:11:14 37:37 10:10
16 Karolis Jankauskas ind. 01:11:25 37:48 10:12
17 Deividas Majus ind. 02:02:49 01:29:12 17:32