Klaipėdos OS patalpose 2016-2017 taurė III etapas

Rezultatai

M12

0.8 km 14 KP
1 Erika Vaitkutė O! Klaipėda 00:13:17 00:00 16:36 100.00
2 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:16:29 03:12 20:36 80.00
3 Ema Bulauskaitė O! Klaipėda 00:17:42 04:25 22:07 60.00
4 Gabrielė Šreiderytė Mašioto gimnazija 00:17:43 04:26 22:08 50.00
5 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:20:06 06:49 25:07 45.00
6 Urtė Dailidytė Gintariukai 00:20:32 07:15 25:40 40.00
7 Emilija Valauskaitė Mašioto gimnazija 00:20:48 07:31 26:00 37.00
8 Kamilė Kažytė Mašioto gimnazija 00:20:50 07:33 26:02 35.00
9 Greta Bladžiūtė Saulėtekio pagr. m-kla 00:26:29 13:12 33:06 33.00
10 Aurelija Tumaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:26:30 13:13 33:07 31.00
11 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:27:12 13:55 34:00 30.00
12 Aistė Vasiliauskaitė Mašioto gimnazija 00:27:16 13:59 34:05 29.00
13 Gabrielė Paškevičiūtė Mašioto gimnazija 00:30:11 16:54 37:43 28.00
14 Kornelija Budreikaitė Mašioto gimnazija 00:30:24 17:07 38:00 27.00
15 Emilija Borusevičiūtė Mašioto gimnazija 00:30:53 17:36 38:36 26.00
16 Kotryna Gliožytė Mašioto gimnazija 00:30:58 17:41 38:42 25.00
17 Austėja Maskoliūnaitė MSC 00:34:21 21:04 42:56 24.00
18 Rugilė Viržintaitė MSC 00:34:33 21:16 43:11 23.00
19 Gabija Skrabytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:44 28:27 52:10 22.00
20 Ugnė Barauskaitė MSC 00:48:37 35:20 01:00:46 21.00
21 Viktorija Mineikytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:56:36 43:19 01:10:45 20.00
22 Vaiva Sergejeva Saulėtekio pagr. m-kla 00:56:41 43:24 01:10:51 19.00
23 Aistė Vaičekauskaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:56:46 43:29 01:10:57 18.00
- Kornelija Garbačiovaitė Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Marija Eriksonaitė Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Gustė Grublytė Kopa diskval. - - 0.50
- Gabija Gutauskaitė Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - - 0.50
- Erika Budreikaitė Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50

M16

1.5 km 19 KP

M21

1.5 km 19 KP
1 Reda Žalimienė Jaunystė 00:12:24 00:00 08:16 100.00
2 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:16:08 03:44 10:45 80.00
3 Ugnė Grigonytė Kopa 00:19:46 07:22 13:10 60.00
4 Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda 00:19:51 07:27 13:14 50.00
5 Viltė Čiapienė Arboro 00:22:10 09:46 14:46 45.00
6 Kristina Viršilaitė Kopa 00:23:41 11:17 15:47 40.00
7 Rūta Pilybienė Kopa 00:25:04 12:40 16:42 37.00
8 Iveta Kaškevičiūtė KU 00:31:42 19:18 21:08 35.00
8 Dovilė Šimkutė KU 00:31:42 19:18 21:08 35.00
10 Vaida Žeimienė Jaunystė 00:33:36 21:12 22:24 31.00

M40

1.5 km 19 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:17:50 00:00 11:53 100.00
2 Audronė Andriulionienė Kopa 00:30:31 12:41 20:20 80.00
3 Violeta Ančerienė Kopa 00:44:12 26:22 29:28 60.00
4 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:51:22 33:32 34:14 50.00
- Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

V12

0.8 km 14 KP
1 Artūras Budginas Mašioto gimnazija 00:10:01 00:00 12:31 100.00
2 Gvidas Stakauskas Mašioto gimnazija 00:11:00 00:59 13:45 80.00
3 Nedas Gulbinas Mašioto gimnazija 00:12:50 02:49 16:02 60.00
4 Gabrielius Skersys Mašioto gimnazija 00:18:28 08:27 23:05 50.00
5 Nojus Čeplinskas Gintariukai 00:20:38 10:37 25:47 45.00
6 Timur Valužis O! Klaipėda 00:20:54 10:53 26:07 40.00
7 Ernestas Tisaitis Mašioto gimnazija 00:21:07 11:06 26:23 37.00
8 Deimantas Rumša Mašioto gimnazija 00:22:10 12:09 27:42 35.00
9 Giedrius Jurgutis Smeltė 00:22:59 12:58 28:43 33.00
10 Einius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:23:42 13:41 29:37 31.00
11 Nedas Končius Saulėtekio pagr. m-kla 00:23:46 13:45 29:42 30.00
12 Tomas Zybinas MSC 00:24:19 14:18 30:23 29.00
13 Aistis Morkūnas MSC 00:24:53 14:52 31:06 28.00
14 Karolis Pakutka MSC 00:27:30 17:29 34:22 27.00
15 Edvinas Pakutka MSC 00:27:33 17:32 34:26 26.00
16 Damir Macur MSC 00:30:05 20:04 37:36 25.00
17 Tadas Končius MSC 00:30:47 20:46 38:28 24.00
18 Arnas Butkus MSC 00:30:52 20:51 38:35 23.00
19 Artūras Jurjonas O! Klaipėda 00:31:01 21:00 38:46 22.00
20 Lukas Stankus Smeltė 00:31:47 21:46 39:43 21.00
21 Mantas Šniaukas MSC 00:32:00 21:59 40:00 20.00
22 Gvidas Kancevičius Saulėtekio pagr. m-kla 00:37:31 27:30 46:53 19.00
23 Dainius Budginas Saulėtekio pagr. m-kla 00:37:34 27:33 46:57 18.00
24 Erikas Pakamanė Saulėtekio pagr. m-kla 00:39:54 29:53 49:52 17.00
25 Ignas Liškus Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:31 31:30 51:53 16.00
26 Aretas Vaitelė Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:35 31:34 51:58 15.00
27 Dovydas Žąsytis Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:44 31:43 52:10 14.00
28 Linas Pabrėža Saulėtekio pagr. m-kla 00:47:30 37:29 59:22 13.00
29 Emilis Mendelis Saulėtekio pagr. m-kla 00:47:32 37:31 59:25 12.00
- Antanas Bunokas Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Eimantas Denisovas O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Vitalijus Kurjatov Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Modestas Butkys Smeltė diskval. - - 0.50
- Nojus Rimša Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50

V16

1.5 km 19 KP
1 Simonas Baltūsis - 00:13:46 00:00 09:10 100.00
2 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:14:13 00:27 09:28 80.00
3 Rytis Pangonis Aukuro gimnazija 00:18:22 04:36 12:14 60.00
4 Justinas Urbutis Aukuro gimnazija 00:18:24 04:38 12:16 50.00
5 Benas Rudys Aukuro gimnazija 00:18:28 04:42 12:18 45.00
6 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:21:13 07:27 14:08 40.00
7 Jokūbas Jocius - 00:24:11 10:25 16:07 37.00
8 Martynas Bružas - 00:31:09 17:23 20:46 35.00
9 Benas Butkus O! Klaipėda 00:31:41 17:55 21:07 33.00
10 Idas Jasaitis O! Klaipėda 00:40:23 26:37 26:55 31.00

V21

1.5 km 19 KP
1 Anton Michalkovskij Kopa 00:09:21 00:00 06:14 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:10:01 00:40 06:40 80.00
3 Rokas Koveckis O! Klaipėda 00:11:27 02:06 07:38 60.00
4 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:12:05 02:44 08:03 50.00
5 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:12:21 03:00 08:14 45.00
6 Antanas Daunoras O! Klaipėda 00:14:20 04:59 09:33 40.00
7 Gabrielius Skersys - 00:15:25 06:04 10:16 37.00
8 Mindaugas Stražinskas Kopa 00:16:14 06:53 10:49 35.00
9 Mindaugas Vaitkus O! Klaipėda 00:16:17 06:56 10:51 33.00
10 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:17:07 07:46 11:24 31.00
11 Egidijus Pilybas Kopa 00:19:13 09:52 12:48 30.00
12 Vytautas Preikšaitis whatagraph 00:22:07 12:46 14:44 29.00
13 Šarūnas Kazlauskas MSC 00:22:57 13:36 15:18 28.00
14 Simas Stanys Deaf Klaipėda 00:23:59 14:38 15:59 27.00
15 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:24:06 14:45 16:04 26.00
16 Aivaras Meškauskas Neringos SM 00:24:27 15:06 16:18 25.00
17 Mangirdas Kriauza Deaf Klaipėda 00:32:54 23:33 21:56 24.00
18 Rudolfas Lamsargis - 00:42:54 33:33 28:36 23.00
- Andrius Žalimas Jaunystė diskval. - - 0.50

V40

1.5 km 19 KP
1 Gintas Venckevičius - 00:19:31 00:00 13:00 100.00
2 Audrius Pocius Kopa 00:20:26 00:55 13:37 80.00
3 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:21:14 01:43 14:09 60.00
4 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:21:25 01:54 14:16 50.00
5 Algirdas Grublys Kopa 00:24:21 04:50 16:14 45.00
6 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:24:36 05:05 16:24 40.00
7 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:27:44 08:13 18:29 37.00
8 Darius Raupelis Jaunystė 00:37:06 17:35 24:44 35.00