OS Ketvirtadieniai 2019 - 3 etapas

, Kiškėnai

Rezultatai

1

6.2 km 19 KP
1 Agnius Čiapas Arboro 00:45:08 00:00 07:16 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:51:56 06:48 08:22 86.91
3 Julius Mikšys ind. 00:56:38 11:30 09:08 79.69
- Audrius Pocius Kopa 00:57:00 11:52 09:11 0.00
- Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:57:21 12:13 09:15 0.00
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:57:51 12:43 09:19 78.02
5 Reda Žalimienė Jaunystė 01:01:30 16:22 09:55 73.39
6 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 01:02:54 17:46 10:08 71.75
7 Ieva Baltriukaitė Kopa 01:03:20 18:12 10:12 71.26
8 Kęstutis Vaičius Jaunystė 01:04:49 19:41 10:27 69.63
9 Simonas Riauka O! Klaipėda 01:05:52 20:44 10:37 68.52
10 Giedrė Domarkaitė Versmė 01:09:32 24:24 11:12 64.91
11 Kristina Viršilaitė Kopa 01:12:51 27:43 11:45 61.95
12 Artūras Pečkys O! Klaipėda 01:17:21 32:13 12:28 58.35
13 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 01:17:33 32:25 12:30 58.20
14 Paulius Aleliūnas Igtisa 01:18:03 32:55 12:35 57.83
15 Rolandas Virpša Jaunystė 01:18:10 33:02 12:36 57.74
16 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 01:22:52 37:44 13:21 54.47
17 Vytautas Labenskis Jaunystė 01:23:08 38:00 13:24 54.29
18 Audronis Šulskis Kopa 01:23:29 38:21 13:27 54.06
19 Šarūnas Toleikis ind. 01:35:37 50:29 15:25 47.20
20 Gintas Venckevičius ind. 01:38:31 53:23 15:53 45.81
21 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 02:06:39 01:21:31 20:25 35.64
22 Domantas Denisovas O! Klaipėda 02:08:01 01:22:53 20:38 35.26
23 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 02:46:22 02:01:14 26:50 27.13

2

3.4 km 14 KP
1 Evaldas Eringis ind. 00:35:44 00:00 10:30 75.00
2 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:38:29 02:45 11:19 69.64
3 Joana Čėsnaitė Kopa 00:40:58 05:14 12:02 65.42
4 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:42:25 06:41 12:28 63.18
5 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:46:14 10:30 13:35 57.97
6 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:48:17 12:33 14:12 55.51
7 Mindaugas Vaitkus O! Klaipėda 00:50:57 15:13 14:59 52.60
8 Arvydas Grublys Kopa 00:51:22 15:38 15:06 52.17
9 Audronė Andriulionienė Kopa 00:51:56 16:12 15:16 51.60
10 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:52:40 16:56 15:29 50.89
11 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:53:07 17:23 15:37 50.45
12 Živilė Grublienė Kopa 00:54:16 18:32 15:57 49.39
13 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:54:41 18:57 16:05 49.01
14 Leonas Jarmoška ind. 00:54:52 19:08 16:08 48.85
15 Algirdas Grublys Kopa 00:57:14 21:30 16:50 46.83
16 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:59:45 24:01 17:34 44.85
17 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:59:51 24:07 17:36 44.78
18 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:00:07 24:23 17:40 44.58
19 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 01:02:15 26:31 18:18 43.05
20 Arūnė Maumevičienė Kopa 01:02:34 26:50 18:24 42.83
21 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 01:03:06 27:22 18:33 42.47
22 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 01:03:38 27:54 18:42 42.12
23 Violeta Ančerienė Kopa 01:10:02 34:18 20:35 38.27
24 Marijus Ambrazevičius OMENTUM 01:10:28 34:44 20:43 38.03
25 Tomas Sirutis ind. 01:11:58 36:14 21:10 37.24
26 Albertas Žvaginis ind. 01:16:50 41:06 22:35 34.88
- Andrius Žalimas Jaunystė diskval. - - 1.00
- Daivoras Janušauskas O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Arūnas Padagas Jaunystė diskval. - - 1.00

3

2.4 km 10 KP
1 Viltė Čiapienė Arboro 00:30:50 00:00 12:50 60.00
2 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:33:23 02:33 13:54 55.42
3 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:45:21 14:31 18:53 40.79
4 Dovilė Stonkuvienė ind. 00:46:48 15:58 19:30 39.53
5 Laimonas Burneckis ind. 00:48:05 17:15 20:02 38.47
6 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 00:49:48 18:58 20:45 37.15
7 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 00:55:51 25:01 23:16 33.12
8 Goda Tubutytė ind. 00:58:07 27:17 24:12 31.83
9 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 01:01:15 30:25 25:31 30.20
10 Mantas Steponavičius MSC 01:07:12 36:22 28:00 27.53
11 Aistis Morkūnas MSC 01:07:13 36:23 28:00 27.52
12 Martynas Macevičius MSC 01:07:21 36:31 28:03 27.47
13 Deimena Žukauskaitė MSC 01:07:23 36:33 28:04 27.45
14 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 01:51:28 01:20:38 46:26 16.60

4

1.3 km 5 KP
1 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:18:52 00:00 14:30 45.00
2 Karina Širkevičiūtė O! Klaipėda 00:20:39 01:47 15:53 41.11
3 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:23:45 04:53 18:16 35.75
4 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:23:48 04:56 18:18 35.67
5 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:24:13 05:21 18:37 35.06
6 Erika Vaitkutė O! Klaipėda 00:28:13 09:21 21:42 30.09
7 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:35:56 17:04 27:38 23.63
8 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:36:59 18:07 28:26 22.96
9 Dominykas Skripkauskas O! Klaipėda 00:37:08 18:16 28:33 22.86
10 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:37:16 18:24 28:40 22.78
11 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:37:22 18:30 28:44 22.72
12 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:38:32 19:40 29:38 22.03
13 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:41:08 22:16 31:38 20.64
14 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:51:41 32:49 39:45 16.43