OS Ketvirtadieniai I etapas

, Draugystės parkas

Rezultatai

VA

2.5 km 11 KP
1 Gediminas Trimakas G-Sportas 00:10:02 00:00 04:00
2 Marius Jasiulionis Kopa 00:10:20 00:18 04:08
3 Romanas Rybakovas Neringos SM 00:10:26 00:24 04:10
4 Almantas Baliutis Kopa 00:10:28 00:26 04:11
5 Remigijus Sereika Jaunystė 00:10:59 00:57 04:23
6 Mindaugas Kvedaravičius Lėvuo 00:11:07 01:05 04:26
7 Tomas Griškonis Viesulo SC 00:11:22 01:20 04:32
8 Simonas Gentvilas Kopa 00:11:32 01:30 04:36
9 Audrius Pocius Kopa 00:11:54 01:52 04:45
10 Remigijus Drakšas ind. 00:12:50 02:48 05:08
11 Osvaldas Mikelis Viesulo SC 00:13:06 03:04 05:14
12 Dovydas Čiuprinskas Viesulo SC 00:13:23 03:21 05:21
13 Elvinas Karnauskas Viesulo SC 00:13:30 03:28 05:24
14 Edvinas Pocius Viesulo SC 00:13:44 03:42 05:29
14 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:13:44 03:42 05:29
16 Juozas Grublys Kopa 00:15:38 05:36 06:15
17 Jonas Briedis Viesulo SC 00:15:54 05:52 06:21
18 Andrius Aušra Kopa 00:15:58 05:56 06:23
19 Modestas Maslauskas Viesulo SC 00:16:28 06:26 06:35
20 Mykolas Briedis Viesulo SC 00:18:43 08:41 07:29
21 Mindaugas Varkojus Viesulo SC 00:23:09 13:07 09:15

MA

2.5 km 11 KP
1 Milda Skeivytė Kopa 00:11:42 00:00 04:40
2 Kristina Rybakovaitė Kopa 00:11:46 00:04 04:42
3 Milda Černeckytė Neringos SM 00:11:48 00:06 04:43
4 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:13:12 01:30 05:16
5 Lina Bulovaitė Kopa 00:13:32 01:50 05:24
6 Dalia Gailienė Jaunystė 00:15:29 03:47 06:11
7 Violeta Ančerienė Kopa 00:16:44 05:02 06:41
8 Reda Jazilionienė Jaunystė 00:16:47 05:05 06:42
9 Audronė Andriulionienė Kopa 00:17:41 05:59 07:04
10 Rolanda Lukoševičienė Jaunystė 00:24:34 12:52 09:49
11 Dovilė Abromaitė Ąžuolyno gimn. 00:31:27 19:45 12:34

VB

1.5 km 8 KP
- Marius Padrica S. Dacho m-kla 0 0
- Deivydas Polianskij S. Dacho m-kla 0 0
1 Vytautas Stakeliūnas Viesulo SC 00:11:43 00:00 07:48
2 Donatas Grubliauskas Viesulo SC 00:13:03 01:20 08:42
3 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:13:26 01:43 08:57
4 Laurynas Drakšas ind. 00:14:23 02:40 09:35
5 Karolis Montvydas S. Dacho m-kla 00:15:17 03:34 10:11

VC

1 km 5 KP
- A. Parieštis Aukuro m-kla 0 0
1 Marius Grašys Viesulo SC 00:06:40 00:00 06:40
- Mindaugas Varkojus Viesulo SC 00:08:45 02:05 08:45
2 Mantas Aušra B-Boyz 00:09:48 03:08 09:48
3 Justas Aušra Universa Via 00:10:12 03:32 10:12
4 P. Ruškys Aukuro m-kla 00:13:32 06:52 13:32
5 D. Slauzgalivs Aukuro m-kla 00:14:32 07:52 14:32
5 - Jasas Aukuro m-kla 00:14:32 07:52 14:32
7 Laurynas Andriuška I. Simonaitytės m-kla 00:18:10 11:30 18:10
7 Simonas Ablonskis I. Simonaitytės m-kla 00:18:10 11:30 18:10

MC

1 km 5 KP
1 Darja Bormotova Viesulo SC 00:08:19 00:00 08:19
1 Eglė Tilvikaitė Viesulo SC 00:08:19 00:00 08:19
3 - Kilnaitė Aukuro m-kla 00:12:49 04:30 12:49
3 - Jonušaitė Aukuro m-kla 00:12:49 04:30 12:49
3 - Trimakova Aukuro m-kla 00:12:49 04:30 12:49