OS Ketvirtadieniai 2019 - 14 etapas

, Akmenynė

Rezultatai

1

6 km 18 KP
1 Agnius Čiapas Arboro 00:31:07 00:00 05:11 100.00
2 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:36:32 05:25 06:05 85.17
3 Julius Mikšys ind. 00:37:16 06:09 06:12 83.50
4 Marius Vaišvilas Arboro 00:39:57 08:50 06:39 77.89
5 Audrius Pocius Kopa 00:41:52 10:45 06:58 74.32
6 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:41:59 10:52 06:59 74.12
7 Rolandas Virpša Jaunystė 00:46:11 15:04 07:41 67.38
8 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:46:32 15:25 07:45 66.87
9 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:47:55 16:48 07:59 64.94
10 Vitalijus Kaveckas Plungės SRC 00:49:50 18:43 08:18 62.44
11 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:51:01 19:54 08:30 60.99
12 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:51:16 20:09 08:32 60.70
13 Robertas Lubys O! Klaipėda 00:55:25 24:18 09:14 56.15
14 Remigijus Rusteika O! Klaipėda 00:56:27 25:20 09:24 55.12
15 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:58:53 27:46 09:48 52.84
16 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:59:58 28:51 09:59 51.89
17 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 01:00:52 29:45 10:08 51.12
18 Saulė Vilniūtė Pungės SRC 01:00:53 29:46 10:08 51.11
19 Vika Žvirzdinaitė Pungės SRC 01:11:27 40:20 11:54 43.55
20 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:20:29 49:22 13:24 38.66
21 Edvardas Lukošius LEITĖ 01:23:17 52:10 13:52 37.36
- Gintas Venckevičius ind. diskval. - - 1.00

2

4.3 km 12 KP
1 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:34:31 00:00 08:01 75.00
2 Deividas Daukšys ind. 00:35:58 01:27 08:21 71.98
3 Reda Žalimienė Jaunystė 00:36:26 01:55 08:28 71.05
4 Kristina Viršilaitė Kopa 00:36:50 02:19 08:33 70.28
5 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:37:21 02:50 08:41 69.31
6 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:37:40 03:09 08:45 68.73
7 Evaldas Eringis ind. 00:38:41 04:10 08:59 66.92
8 Giedrius Eringis ind. 00:40:39 06:08 09:27 63.68
9 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:40:56 06:25 09:31 63.24
10 Algirdas Grublys Kopa 00:41:02 06:31 09:32 63.09
11 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:41:03 06:32 09:32 63.06
12 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:42:07 07:36 09:47 61.47
13 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:43:47 09:16 10:10 59.13
14 Audronis Šulskis Kopa 00:45:30 10:59 10:34 56.90
15 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:46:27 11:56 10:48 55.73
16 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:48:54 14:23 11:22 52.94
17 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:49:05 14:34 11:24 52.74
18 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:49:34 15:03 11:31 52.23
19 Vasaris Juška O! Klaipėda 00:50:04 15:33 11:38 51.71
20 Leonas Jarmoška ind. 00:50:30 15:59 11:44 51.26
21 Tomas Sirutis ind. 00:50:43 16:12 11:47 51.04
22 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:52:07 17:36 12:07 49.67
23 Albertas Žvaginis ind. 00:55:49 21:18 12:58 46.38
24 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 00:56:35 22:04 13:09 45.75
25 Dovydas Palekas ind. 01:05:23 30:52 15:12 39.59
26 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:30:14 55:43 20:59 28.69

3

3.5 km 11 KP
1 Violeta Ančerienė Kopa 00:35:55 00:00 10:15 60.00
2 Audronė Andriulionienė Kopa 00:36:51 00:56 10:31 58.48
3 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:40:11 04:16 11:28 53.63
4 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:43:06 07:11 12:18 50.00
5 Monika Preibytė Plungės SRC 00:43:07 07:12 12:19 49.98
6 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:50:02 14:07 14:17 43.07
7 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:50:05 14:10 14:18 43.03
8 Ugnė Beržanskytė MSC 00:50:08 14:13 14:19 42.99
9 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:51:10 15:15 14:37 42.12
10 Vaida Labenskienė Jaunystė 00:51:33 15:38 14:43 41.80
11 Deimena Žukauskaitė MSC 00:51:42 15:47 14:46 41.68
12 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:53:00 17:05 15:08 40.66
13 Goda Tubutytė ind. 00:57:35 21:40 16:27 37.42
14 Tomas Drublionis ind. 00:57:45 21:50 16:30 37.32
15 Asta Tutinaitė ind. 01:01:12 25:17 17:29 35.21
16 Laimonas Burneckis ind. 01:03:51 27:56 18:14 33.75
17 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 01:09:54 33:59 19:58 30.83
18 Joris Sobeckis O! Klaipėda 01:10:52 34:57 20:14 30.41
19 Aistis Morkūnas MSC 01:18:17 42:22 22:22 27.53
20 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 01:18:38 42:43 22:28 27.41
21 Viktorija Nikitinė ind. 01:18:50 42:55 22:31 27.34

4

1 km 9 KP
1 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:12:47 00:00 12:47 45.00
2 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:13:31 00:44 13:31 42.56
3 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:20:59 08:12 20:59 27.41
4 Matas Stankūnas O! Klaipėda 00:23:46 10:59 23:46 24.20
5 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:23:49 11:02 23:49 24.15
6 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:24:49 12:02 24:49 23.18
7 Nerijus Simanauskas MSC 00:27:42 14:55 27:42 20.77
8 Emilis Budreckas Plungės SRC 00:29:20 16:33 29:20 19.61
9 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:29:46 16:59 29:46 19.33
10 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:31:55 19:08 31:55 18.02
11 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:38:45 25:58 38:45 14.85

MTBO

6.3 km 12 KP
1 Ramūnas Pabrėža Mtbo Jaunystė 00:35:08 00:00 05:34
2 Simonas Riauka Mtbo O! Klaipėda 00:37:48 02:40 06:00
3 Romandas Kalvaitis Mtbo O! Klaipėda 00:38:52 03:44 06:10
4 Mindaugas Sausaitis Mtbo O! Klaipėda 00:40:23 05:15 06:24
5 Deividas Daukšys Mtbo ind. 00:40:58 05:50 06:30
6 Justas Rimša Mtbo Karšuva 00:45:03 09:55 07:09
7 Vidas Braziulis Jaunystė 00:45:33 10:25 07:13
8 Remigijus Rusteika Mtbo O! Klaipėda 00:45:47 10:39 07:16
9 Leonas Jarmoška Mtbo ind. 00:50:30 15:22 08:00
10 Rusnė Baltrušaitytė Mtbo ind. 00:53:05 17:57 08:25
11 Arnas Sausaitis Mtbo O! Klaipėda 00:53:39 18:31 08:30
12 Beatričė Šimkutė Mtbo O! Klaipėda 00:58:48 23:40 09:20
13 Eidvilė Tėvelytė Mtbo O! Klaipėda 01:01:55 26:47 09:49
14 Gražina Braziulienė Jaunystė 01:04:59 29:51 10:18
15 Patricija Kalvaitytė Mtbo   01:09:40 34:32 11:03
16 Deimantė Kalvaitienė Mtbo O! Klaipėda 01:11:19 36:11 11:19
- Oskaras Kalvaitis Mtbo ind. diskval. - -
- Teodoras Gedminas Mtbo O! Klaipėda diskval. - -
- Skaistė Skripkauskaitė Mtbo O! Klaipėda diskval. - -