Klaipėdos OS patalpose 2017-2018 taurė II etapas

Rezultatai

V12

0.5 km 15 KP
1 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:17:04 00:00 34:08 100.00
2 Nojus Petrauskas Plungės SRC 00:23:40 06:36 47:20 80.00
3 Simonas Miknys Plungės SRC 00:24:30 07:26 49:00 60.00
4 Nojus Taroza P.Mašioto gimnazija 00:33:08 16:04 01:06:16 50.00
5 Edvinas Gikaras MSC 00:41:08 24:04 01:22:16 45.00
6 Domantas Petrikas MSC 00:41:14 24:10 01:22:28 40.00
7 Eimantas Denisovas O! Klaipėda 00:46:55 29:51 01:33:50 37.00
8 Rokas Bočkus O! Klaipėda 00:48:32 31:28 01:37:04 35.00
- Pijus Stonkus MSC diskval. - - 0.50
- Nojus Čeplinskas O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Matas Dominauskas P.Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Vilius Garuolis O! Klaipėda diskval. - - 0.50
- Džiugas Pyragis MSC diskval. - - 0.50

M12

0.5 km 15 KP
1 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:12:53 00:00 25:46 100.00
2 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:17:39 04:46 35:18 80.00
3 Aleksandra Pikturnaitė Kopa 00:21:01 08:08 42:02 60.00
4 Urtė Dailidytė O! Klaipėda 00:30:12 17:19 01:00:24 50.00
5 Gitana Šaulytė O! Klaipėda 00:33:21 20:28 01:06:42 45.00
- Skaistė Kaminskaitė P.Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50
- Evelina Ilginytė MSC diskval. - - 0.50
- Danielė Borozniak P.Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50

V21

1 km 19 KP
1 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:10:11 00:00 10:11 100.00
2 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:10:19 00:08 10:19 80.00
3 Marius Vaišvilas Ok Arboro 00:11:08 00:57 11:08 60.00
4 Arturas Peckys O! Klaipėda 00:15:11 05:00 15:11 50.00
5 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:16:50 06:39 16:50 45.00
6 Paulius Sipavicius - 00:21:43 11:32 21:43 40.00
7 Romas Čeplinskas Jaunystė 00:21:57 11:46 21:57 37.00
8 Arūnas Skripkauskas O! Klaipėda 00:44:26 34:15 44:26 35.00

M21

1 km 19 KP
1 Reda Zalimienė Jaunystė 00:13:27 00:00 13:27 100.00
2 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:15:29 02:02 15:29 80.00
3 Julija Valatkaite Versmė 00:17:44 04:17 17:44 60.00
4 Vaida Žeimienė Jaunystė 00:30:57 17:30 30:57 50.00
- Rasa Tautavičiūtė O! Klaipėda diskval. - - 0.50

V40

1 km 19 KP
1 Kestutis Vaicius Jaunystė 00:12:27 00:00 12:27 100.00
2 Remigijus Draksas Jaunystė 00:14:27 02:00 14:27 80.00
3 Gintas Venckevicius - 00:14:51 02:24 14:51 60.00
4 Audrius Pocius Kopa 00:14:59 02:32 14:59 50.00
5 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:19:47 07:20 19:47 45.00
6 Algirdas Grublys Kopa 00:21:54 09:27 21:54 40.00
7 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:23:04 10:37 23:04 37.00
8 Vidmantas Pikturna Kopa 00:25:02 12:35 25:02 35.00
9 Rolandas Virpša Jaunystė 00:27:09 14:42 27:09 33.00
10 Darius Raupelis Jaunystė 00:37:16 24:49 37:16 31.00

M40

1 km 19 KP
1 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:17:11 00:00 17:11 100.00
2 Jolita Domarkienė Versmė 00:21:30 04:19 21:30 80.00
3 Audronė Andriulionienė Kopa 00:30:58 13:47 30:58 60.00
4 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:48:04 30:53 48:04 50.00

V16

1 km 19 KP
1 Jokūbas Jocius Individualus 00:14:48 00:00 14:48 100.00
2 Ignas Jurkaitis MSC 00:24:06 09:18 24:06 80.00
3 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:24:14 09:26 24:14 60.00
4 Martynas Bružas - 00:25:55 11:07 25:55 50.00
5 Kajus Žeimys O! Klaipėda 00:30:49 16:01 30:49 45.00
6 Lukas Stankus MSC 00:55:49 41:01 55:49 40.00
- Gediminas Jurevičius Plungės SRC diskval. - - 0.50
- Deimantas Rumšas P.Mašioto gimnazija diskval. - - 0.50

M16

1 km 19 KP
1 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:17:13 00:00 17:13 100.00
2 Gabija Gakaitė O! Klaipėda 00:21:32 04:19 21:32 80.00
3 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:24:08 06:55 24:08 60.00
4 Greta Gakaitė O! Klaipėda 00:27:58 10:45 27:58 50.00
5 Ugnė Beržanskytė MSC 00:53:46 36:33 53:46 45.00
6 Deimena Žukauskaitė MSC 00:55:51 38:38 55:51 40.00

M21-B

1 km 19 KP
1 Emilija Šaulienė O! Klaipėda 00:32:20 00:00 32:20 100.00
2 Gintarė Čeplinskienė O! Klaipėda 00:32:26 00:06 32:26 80.00