OS Ketvirtadieniai 2019 - 1 etapas

, Melnragė

Rezultatai

1

4.5 km 21 KP
1 Agnius Čiapas Arboro 00:26:39 00:00 05:55 100.00
2 Daivaras Genys Karšuva 00:26:59 00:20 05:59 118.52 *
3 Mantas Totilas O! Klaipėda 00:30:14 03:35 06:43 105.78 *
4 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:30:22 03:43 06:44 87.76
5 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:30:43 04:04 06:49 86.76
6 Reda Žalimienė Jaunystė 00:30:55 04:16 06:52 86.20
7 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:31:27 04:48 06:59 84.74
8 Audrius Pocius Kopa 00:32:14 05:35 07:09 99.21 *
9 Marius Vaišvilas Arboro 00:32:21 05:42 07:11 98.86 *
10 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:33:04 06:25 07:20 80.59
11 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:34:07 07:28 07:34 93.74 *
12 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:35:58 09:19 07:59 74.10
13 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:36:44 10:05 08:09 72.55
14 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:36:51 10:12 08:11 72.32
15 Kristina Viršilaitė Kopa 00:37:58 11:19 08:26 84.23 *
16 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:38:18 11:39 08:30 69.58
17 Vytautas Labenskis Jaunystė 00:38:49 12:10 08:37 68.66
18 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:39:09 12:30 08:42 81.69 *
19 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:41:03 14:24 09:07 77.90 *
- Viktorija Gedgaudaitė O! Klaipėda 00:41:34 14:55 09:14 0.00
20 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 00:41:52 15:13 09:18 63.65
21 Romandas Kalvaitis O! Klaipėda 00:45:14 18:35 10:03 58.92
22 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 00:47:30 20:51 10:33 56.11
23 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:51:31 24:52 11:26 51.73
24 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:51:58 25:19 11:32 51.28
25 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:54:16 27:37 12:03 49.11
26 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:55:59 29:20 12:26 47.60
27 Sergej Dokučiajev O! Klaipėda 01:11:58 45:19 15:59 37.03
28 Edvardas Lukošius LEITĖ 01:15:05 48:26 16:41 35.49
- Robertas Lubys O! Klaipėda diskval. - - 1.00

2

3.5 km 14 KP
1 Vitalijus Siniavskis ind. 00:30:21 00:00 08:40 75.00
2 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:30:26 00:05 08:41 74.79
3 Evaldas Eringis ind. 00:30:42 00:21 08:46 74.14
4 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:31:19 00:58 08:56 72.68
5 Joana Čėsnaitė Kopa 00:31:52 01:31 09:06 71.43
6 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:35:01 04:40 10:00 65.00
7 Albertas Žvaginis ind. 00:37:14 06:53 10:38 61.13
8 Violeta Ančerienė Kopa 00:37:49 07:28 10:48 60.19
9 Audronis Šulskis Kopa 00:39:01 08:40 11:08 58.34
10 Andrius Žalimas Jaunystė 00:39:22 09:01 11:14 57.82
11 Audronė Andriulionienė Kopa 00:39:46 09:25 11:21 57.24
12 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 00:40:25 10:04 11:32 56.32
13 Modesta Genytė ind. 00:41:36 11:15 11:53 54.72
14 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:42:48 12:27 12:13 53.18
15 Tomas Sirutis ind. 00:43:20 12:59 12:22 52.53
16 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:44:07 13:46 12:36 51.60
17 Marijus Ambrazevičius OMENTUM 00:45:04 14:43 12:52 50.51
18 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:45:56 15:35 13:07 49.56
19 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:56:24 26:03 16:06 40.36
20 Laimonas Burneckis ind. 00:57:24 27:03 16:24 39.66
21 Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda 00:59:14 28:53 16:55 38.43
22 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:07:58 37:37 19:25 33.49
- Arūnas Padagas Jaunystė diskval. - - 1.00

3

2.5 km 12 KP
1 Arvydas Grublys Kopa 00:26:28 00:00 10:35 60.00
2 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:30:44 04:16 12:17 51.67
3 Algirdas Grublys Kopa 00:30:58 04:30 12:23 51.28
4 Aistis Morkūnas MSC 00:39:56 13:28 15:58 39.77
5 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:41:34 15:06 16:37 38.20
6 Donatas Zaikauskas ind. 00:42:46 16:18 17:06 37.13
7 Goda Tubutytė ind. 00:48:57 22:29 19:34 32.44
8 Nerijus Pociejus ind. 00:55:36 29:08 22:14 28.56
9 Mykolas Barauskas O! Klaipėda 01:02:59 36:31 25:11 25.21
10 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 01:05:16 38:48 26:06 24.33
11 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 01:08:49 42:21 27:31 23.08

4

1.3 km 6 KP
1 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:13:46 00:00 10:35 45.00
2 Asta Tutinaitė ind. 00:17:13 03:27 13:14 35.98
3 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:17:30 03:44 13:27 35.40
4 Gintaras Gedminas O! Klaipėda 00:17:40 03:54 13:35 35.07
5 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 00:17:43 03:57 13:37 34.97
6 Deimena Žukauskaitė MSC 00:23:01 09:15 17:42 26.92
7 Ugnė Beržanskytė MSC 00:23:05 09:19 17:45 26.84
8 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:24:18 10:32 18:41 25.49
9 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:24:38 10:52 18:56 25.15
10 Mantas Steponavičius MSC 00:30:56 17:10 23:47 20.03
11 Martynas Macevičius MSC 00:32:04 18:18 24:40 19.32
12 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:32:11 18:25 24:45 19.25
13 Robertas Solovjovas MSC 00:32:23 18:37 24:54 19.13
14 Lukas Stankus MSC 00:33:24 19:38 25:41 18.55
15 Vasaris Juška O! Klaipėda 00:39:35 25:49 30:26 15.65
16 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:43:15 29:29 33:16 14.32
17 Rolanda Lelytė MSC 00:44:04 30:18 33:53 14.06
18 Deimantė Prokofjevaitė MSC 00:44:07 30:21 33:56 14.04
18 Karolina Povilaitytė MSC 00:44:07 30:21 33:56 14.04
20 Augustė Urbikaitė MSC 00:44:09 30:23 33:57 14.03
21 Kamilė Balčiauskaitė MSC 00:44:11 30:25 33:59 14.02
22 Mantas Paulius   00:44:37 30:51 34:19 13.88
23 Paulina Petrovaitė O! Klaipėda 00:44:58 31:12 34:35 13.78
24 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 00:45:02 31:16 34:38 13.76
25 Pijus Stankus MSC 00:46:56 33:10 36:06 13.20
26 Vidmantė Aleksiūnaitė O! Klaipėda 01:00:03 46:17 46:11 10.32
27 Nerijus Simanauskas MSC 01:04:18 50:32 49:27 9.63
28 Matas Makarevičius MSC 01:04:58 51:12 49:58 9.54
- Joris Sobeckis O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Eimantas Denisovas O! Klaipėda diskval. - - 1.00