OS Ketvirtadieniai I etapas

, Melnragė

Rezultatai

VA

2.9 km 21 KP
1 Mantas Totilas Viesulo SC 00:17:30 00:00 06:02
2 Justinas Liubinskas Sakas 00:19:29 01:59 06:43
3 Agnius Čiapas Klaipėda 00:20:38 03:08 07:06
4 Remigijus Sereika Jaunystė 00:21:00 03:30 07:14
5 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:22:21 04:51 07:42
6 Jonas Briedis Viesulo SC 00:23:50 06:20 08:13
7 Edvinas Pocius Viesulo SC 00:23:51 06:21 08:13
8 Gintaras Gedminas Jaunystė 00:24:48 07:18 08:33
9 Vytautas Stakeliūnas Viesulo SC 00:25:00 07:30 08:37
10 Darius Volkovas Kopa 00:25:55 08:25 08:56
11 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:26:26 08:56 09:06
12 Audrius Pocius Kopa 00:26:33 09:03 09:09
13 Jonas Piktūrna Viesulo SC 00:26:45 09:15 09:13
14 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:26:55 09:25 09:16
15 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:28:13 10:43 09:43
16 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:29:18 11:48 10:06
17 Giedrius Valantinas Arboro 00:30:00 12:30 10:20
18 Mindaugas Kvedaravičius Lėvuo 00:30:49 13:19 10:37
19 Remigijus Drakšas Jaunystė 00:31:13 13:43 10:45
20 Arūnas Padagas Jaunystė 00:34:42 17:12 11:57
21 Vakaris Baškirov Viesulo SC 00:38:06 20:36 13:08
- Justinas Burba Neringos SM 00:39:45 22:15 13:42
22 Andrius Servuta ind. 00:42:40 25:10 14:42

MA

2.9 km 21 KP
1 Reda Einikytė Kopa-Viesulo SC 00:20:08 00:00 06:56
2 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:27:37 07:29 09:31
3 Rasa Kumpytė Lėvuo 00:31:51 11:43 10:58
4 Violeta Ančerienė Kopa 00:34:51 14:43 12:01
5 Audronė Andriulionienė Kopa 00:35:33 15:25 12:15
6 Reda Jonauskė Jaunystė 00:38:26 18:18 13:15

VB

2.3 km 15 KP
1 Mykolas Barauskas Kopa 00:30:30 00:00 13:15
2 Dovydas Stonys Smeltės progimn. 00:33:18 02:48 14:28
3 Adolfas Prūsevičius Kopa 00:38:22 07:52 16:40
4 Jonas Petrikas Viesulo SC 00:40:10 09:40 17:27
5 Mangirdas Kriauza Viesulo SC 00:41:44 11:14 18:08
6 Giedrius Šukys Saulėtekio pagr. m-kla 00:42:27 11:57 18:27
7 Vidmantas Jablonskis Saulėtekio pagr. m-kla 00:43:38 13:08 18:58
8 Aurimas Vinčiauskas Saulėtekio pagr. m-kla 00:44:39 14:09 19:24
9 Lukas Noreika Saulėtekio pagr. m-kla 00:47:32 17:02 20:40
10 Modestas Galdikas Saulėtekio pagr. m-kla 00:48:28 17:58 21:04
11 Benas Paulikas S. Dacho m-kla 00:48:35 18:05 21:07
11 Jonas Čeikauskas S. Dacho m-kla 00:48:35 18:05 21:07
11 Gytis Piščikas S. Dacho m-kla 00:48:35 18:05 21:07

MB

2.3 km 15 KP
- Viktorija Kokštytė Smeltės progimn. 0 0
1 Rasa Paulikienė Jaunystė 00:26:45 00:00 11:37
2 Ramunė Ulrich ind. 00:29:36 02:51 12:52
3 Rasa Pocienė Kopa 00:31:03 04:18 13:30
4 Aurinta Garbašauskaitė Smeltės progimn. 00:32:23 05:38 14:04
5 Evelina Jotkevičiūtė Smeltės progimn. 00:35:01 08:16 15:13
6 Goda Tubutytė Smeltės progimn. 00:36:23 09:38 15:49
7 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:52:07 25:22 22:39
8 Rima Markevičiūtė ind. 01:23:03 56:18 36:06

VC

1.2 km 7 KP
- Renatas Dužinas Smeltės progimn. 0 0
- Gytis Kumpikevičius Viesulo SC 0 0
1 Justinas Burba Neringos SM 00:10:59 00:00 09:09
2 Povilas Ambraziūnas - 00:17:54 06:55 14:55
3 Lukas Stasiulis S. Dacho m-kla 00:26:36 15:37 22:10
4 Arnas Mikalauskis S. Dacho m-kla 00:27:44 16:45 23:06
5 Neilas Jaudžimas S. Dacho m-kla 00:27:45 16:46 23:07
6 Vilius Jančauskis S. Dacho m-kla 00:27:50 16:51 23:11
7 Laimonas Kirpša KVK 01:01:00 50:01 50:50

MC

1.2 km 7 KP
- Milda Dautartaitė Viesulo SC 0 0
1 Judita Nikaitė Viesulo SC 00:13:10 00:00 10:58
2 Monika Tydikaitė S. Dacho m-kla 00:25:16 12:06 21:03
3 Agnė Malinovaitė S. Dacho m-kla 00:26:43 13:33 22:15
4 Laura Stankutė S. Dacho m-kla 00:27:17 14:07 22:44
4 Eglė Vilutytė S. Dacho m-kla 00:27:17 14:07 22:44
4 Vytė Klišauskaitė S. Dacho m-kla 00:27:17 14:07 22:44
7 Erika Jotkutė S. Dacho m-kla 00:31:29 18:19 26:14
8 Emilija Zeleniūtė S. Dacho m-kla 00:31:30 18:20 26:15
9 Greta Vasiliauskaitė S. Dacho m-kla 00:40:54 27:44 34:05
9 Gabija Šiaulytytė S. Dacho m-kla 00:40:54 27:44 34:05
11 Giedrė Jušaitė I. Simonaitytės m-kla 01:28:05 01:14:55 01:13:24
12 Augustė Krutikovaitė I. Simonaitytės m-kla 01:29:13 01:16:03 01:14:20
13 Karolina Zavjalovaitė I. Simonaitytės m-kla 01:30:32 01:17:22 01:15:26