OS Ketvirtadieniai V etapas

, Melnragė

Rezultatai

VA

3.5 km 15 KP
1 Remigijus Drakšas ind. 00:16:47 00:00 04:47
2 Mantas Totilas Kopa 00:18:48 02:01 05:22
3 Gediminas Trimakas Kopa 00:20:10 03:23 05:45
4 Ričardas Tėvelis Viesulo SC 00:22:19 05:32 06:22
5 Audrius Pocius Kopa 00:22:55 06:08 06:32
6 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:24:00 07:13 06:51
7 Gintautas Braslauskas Jaunystė 00:24:13 07:26 06:55
8 Aurimas Kusas Plungės SM 00:27:10 10:23 07:45
9 Ruslanas Piatkovskis Jaunystė 00:28:00 11:13 08:00
10 Jonas Briedis Viesulo SC 00:29:50 13:03 08:31
11 Osvaldas Mikelis Viesulo SC 00:32:30 15:43 09:17
12 Rimvydas Alminas Plungės SM 00:36:50 20:03 10:31
13 Edmundas Kasevičius Jaunystė 00:37:49 21:02 10:48
14 Marius Martišius ind. 00:44:37 27:50 12:44
15 Adomas Danilevičius Viesulo SC 00:46:42 29:55 13:20
16 Ramūnas Sabaliauskas Jaunystė 00:46:50 30:03 13:22
17 Modestas Maslauskas Viesulo SC 00:48:15 31:28 13:47
18 Naglis Piatkovskis Jaunystė 00:49:50 33:03 14:14
- Gediminas Usevičius Viesulo SC diskval. - -

MA

3.5 km 15 KP
1 Reda Einikytė Kopa 00:21:30 00:00 06:08
2 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:24:29 02:59 06:59
3 Kristina Viršilaitė Viesulo SC 00:27:45 06:15 07:55
4 Živilė Grublienė Kopa 00:38:10 16:40 10:54
5 Reda Jazilionienė Jaunystė 00:41:21 19:51 11:48
6 Sandra Gembutaitė Plungės SM 00:42:30 21:00 12:08
7 Rima Sabaliauskaitė Plungės SM 01:02:46 41:16 17:56

VB

2 km 11 KP
1 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:22:48 00:00 11:24
2 Vytautas Stakeliūnas Viesulo SC 00:27:20 04:32 13:40
3 Andrius Aušra Kopa 00:31:33 08:45 15:46
4 Antanas Spalvys Plungės SM 00:36:50 14:02 18:25
5 Konstantin Dokučiajev Pamario m-kla 00:41:10 18:22 20:35
6 Adolfas Prūsevičius Kopa 00:45:09 22:21 22:34
7 Povilas Baranskas Viesulo SC 00:46:50 24:02 23:25
8 Justinas Burba Neringos SM 00:47:35 24:47 23:47
9 Stepan Jemeljanov MSC 00:48:33 25:45 24:16
10 Henrijs Četverekovs MSC 00:49:43 26:55 24:51
11 Karolis Žolobaila Aukuro m-kla 01:37:43 01:14:55 48:51
11 Donatas Lindenis Aukuro m-kla 01:37:43 01:14:55 48:51
- Konstantin Makarenkov MSC diskval. - -
- Evaldas Pulokas Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - -
- Vilius Liačas Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - -
- Modestas Balčaitis Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - -

MB

2 km 11 KP
1 Audronė Andriulionienė Kopa 00:33:55 00:00 16:57
2 Violeta Ančerienė Jaunystė 00:35:03 01:08 17:31
3 Regina Švagždienė Kopa 00:37:15 03:20 18:37
4 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:39:00 05:05 19:30
5 Marija Mačiulaitytė Viesulo SC 00:40:48 06:53 20:24
6 Martyna Giniotytė S. Dacho m-kla 01:04:59 31:04 32:29
7 Erika Mikalauskytė S. Dacho m-kla 01:08:58 35:03 34:29
8 Gerarda Kuprelytė S. Dacho m-kla 01:08:59 35:04 34:29
- Evelina Meškerytė Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - -
- Arimantė Liekytė Viesulo SC diskval. - -
- Ingrida Tupičenko Viesulo SC diskval. - -
- Ernesta Vienožindytė Viesulo SC diskval. - -

VC

1.4 km 6 KP
1 Pijus Burba Neringos SM 00:23:51 00:00 17:02
2 Justas Aušra Universa Via 00:25:40 01:49 18:20
3 Modestas Jurčius Viesulo SC 00:25:53 02:02 18:29
4 Aivaras Toleikis MSC 00:28:40 04:49 20:28
5 Gediminas Kriščiūnas MSC 00:29:50 05:59 21:18
6 Justas Mitkevičius B-Boyz 00:31:58 08:07 22:50
7 Jonas Jonikas B-Boyz 00:32:55 09:04 23:30
8 Kimas Laukys Viesulo SC 00:33:50 09:59 24:10
9 Vytautas Vaidila ind. 00:34:38 10:47 24:44
10 Gerardas Ruzgys Viesulo SC 00:35:10 11:19 25:07
11 Laimis Oertelis Viesulo SC 00:35:25 11:34 25:17
12 Julius Šiaulys Viesulo SC 00:35:28 11:37 25:20
13 Džiugas Laukys Viesulo SC 00:37:05 13:14 26:29
14 Alvydas Muznikas Viesulo SC 00:37:06 13:15 26:30
15 Arnas Mikalauskis S. Dacho m-kla 00:53:40 29:49 38:20
15 Nelas Jaundžimas S. Dacho m-kla 00:53:40 29:49 38:20
17 Dainius Šedbaras Smeltės progimn. 00:54:21 30:30 38:49
18 Lukas Kijauskas Smeltės progimn. 00:55:22 31:31 39:32
19 Aivaras Ramanauskas Saulėtekio pagr. m-kla 01:01:28 37:37 43:54
19 Aurimas Vinčiauskas Saulėtekio pagr. m-kla 01:01:28 37:37 43:54
21 Vitalijus Lovkis Viesulo SC 01:20:35 56:44 57:33
21 Domantas Tėvelis Viesulo SC 01:20:35 56:44 57:33
- Martynas Kubiliūnas MSC diskval. - -
- Benas Paulikas S. Dacho m-kla diskval. - -
- Jonas Balsevičius Pamario m-kla diskval. - -
- Dovydas Jonušas MSC diskval. - -
- Deivydas Mikalauskas MSC diskval. - -
- Tomas Kizevičius Viesulo SC diskval. - -
- Deivydas Polianskij S. Dacho m-kla diskval. - -
- Marius Padrica S. Dacho m-kla diskval. - -
- Mantas Aušra B-Boyz diskval. - -
- Gustas Vaidila Viesulo SC diskval. - -

MC

1.4 km 6 KP
1 Kamilė Andrulytė Viesulo SC 00:16:20 00:00 11:40
2 Aušra Žaltauskaitė Viesulo SC 00:24:38 08:18 17:35
3 Rugilė Ališauskaitė Smeltės progimn. 00:34:16 17:56 24:28
4 Kristina Vaitkutė Smeltės progimn. 00:35:15 18:55 25:10
5 Inesa Aleksandraitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:38:46 22:26 27:41
6 - Raveikytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:39:46 23:26 28:24
6 Gabija Sura Saulėtekio pagr. m-kla 00:39:46 23:26 28:24
6 Žaneta Levkovič Saulėtekio pagr. m-kla 00:39:46 23:26 28:24
9 Ieva Kuravaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:40:46 24:26 29:07
9 Indrė Endriekutė Saulėtekio pagr. m-kla 00:40:46 24:26 29:07
11 Lina Aleksiūtė Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:46 25:26 29:50
11 Elena Tamošaitytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:41:46 25:26 29:50
13 Lijana Gedminaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:42:45 26:25 30:32
13 Brigita Černytė Saulėtekio pagr. m-kla 00:42:45 26:25 30:32
15 Agnė Butkutė Saulėtekio pagr. m-kla 00:50:40 34:20 36:11
15 Garbielė Greičiūnaitė Saulėtekio pagr. m-kla 00:50:40 34:20 36:11
17 Gintarė Maurutytė Smeltės progimn. 00:51:50 35:30 37:01
18 Aurinta Garbašauskaitė Smeltės progimn. 00:53:23 37:03 38:07