OS patalpose taurė 2022 - I etapas - MSC

, MSC

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

0.1 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Monika Lūžytė O! Klaipėda 00:21:48 00:00 03:38:00 100.00
2 Milda Petrova O! Klaipėda 00:34:05 12:17 05:40:50 63.96
- Gabrielė Rečkauskaitė Plungės SRC diskval. - - 1.00
- Emilė Binkevičiūtė O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Karolina Macytė MSC diskval. - - 1.00
- Justė Macytė MSC diskval. - - 1.00
- Gabija Šurkutė MSC diskval. - - 1.00

M16

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:14:49 00:00 02:28:10 100.00
2 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:15:35 00:46 02:35:50 95.08
3 Lineta Lūžytė O! Klaipėda 00:21:18 06:29 03:33:00 69.56
4 Ugnė Barvydaitytė O! Klaipėda 00:22:48 07:59 03:48:00 64.99
5 Karina Širkevičiūtė O! Klaipėda 00:23:50 09:01 03:58:20 62.17
6 Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla 00:24:42 09:53 04:07:00 59.99
7 Eglė Andrijauskaitė O! Klaipėda 00:28:18 13:29 04:43:00 52.36
8 Bona Lubytė O! Klaipėda 00:30:47 15:58 05:07:50 48.13
9 Viktorija Giniotytė O! Klaipėda 00:33:56 19:07 05:39:20 43.66
10 Vytautė Damulevičiūtė O! Klaipėda 00:56:29 41:40 09:24:50 26.23
- Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda diskval. - - 1.00

M21

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:14:17 00:00 02:22:50 100.00
2 Giedrė Domarkaitė Versmė 00:14:35 00:18 02:25:50 97.94
3 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:16:24 02:07 02:44:00 87.09
4 Ieva Baltriukaitė Jaunystė 00:18:08 03:51 03:01:20 78.77
5 Reda Žalimienė Jaunystė 00:20:33 06:16 03:25:30 69.51
- Monika Kraus diskval. - - 1.00

M40

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Inga Andrijauskienė O! Klaipėda 00:23:41 00:00 03:56:50 100.00
2 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 00:25:05 01:24 04:10:50 94.42
3 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 00:28:16 04:35 04:42:40 83.79
4 Jolanta Paulienė O! Klaipėda 00:36:35 12:54 06:05:50 64.74
5 Filomena Lūžienė 00:43:58 20:17 07:19:40 53.87
6 Birutė Petraitienė Jaunystė 00:45:27 21:46 07:34:30 52.11

V12

0.1 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
- Ignas Kliučius Plungė 00:10:45 00:00 01:47:30 0
1 Tonis Putriuvaitis O! Klaipėda 00:17:37 06:52 02:56:10 100.00
2 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:21:09 10:24 03:31:30 83.29
3 Mantas Paulius O! Klaipėda 00:27:28 16:43 04:34:40 64.14
4 Vytenis Morkūnas O! Klaipėda 00:27:48 17:03 04:38:00 63.37
- Simonas Rimkus Plungės SRC diskval. - - 1.00
- Ignas Kliučius Pungės SRC diskval. - - 1.00
- Nikolas Kavoliūnas O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Kasparas Skuodas Plungės SRC diskval. - - 1.00
- Irmantas Breivė MSC diskval. - - 1.00
- Danielius Macevičius MSC diskval. - - 1.00
- Danielius Šmitas MSC diskval. - - 1.00

V16

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 00:16:27 00:00 02:44:30 100.00
2 Nerijus Simanauskas MSC 00:24:54 08:27 04:09:00 66.06
3 Tadas Urnikis Pungės SRC 00:27:01 10:34 04:30:10 60.89
4 Deividas Rojus Plungės SRC 00:29:30 13:03 04:55:00 55.76
5 Vilius Anučauskis O! Klaipėda 00:47:37 31:10 07:56:10 34.55
- Joris Sobeckis O! Klaipėda diskval. - - 1.00

V21

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:09:55 00:00 01:39:10 100.00
2 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 00:11:33 01:38 01:55:30 85.86
3 Marius Vaišvilas Arboro 00:11:42 01:47 01:57:00 84.76
4 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:16:45 06:50 02:47:30 59.20
5 Vygandas Sakalauskas ind. 00:21:45 11:50 03:37:30 45.59

V40

0.1 km 21 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Rezultatas Atsilikimas Greitis Reitingas
1 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:12:51 00:00 02:08:30 100.00
2 Audrius Pocius Kopa 00:17:31 04:40 02:55:10 73.36
3 Gintas Venckevičius ind. 00:18:13 05:22 03:02:10 70.54
4 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:20:32 07:41 03:25:20 62.58
5 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:22:20 09:29 03:43:20 57.54
6 Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 00:29:39 16:48 04:56:30 43.34
7 Vitalijus Petrovas Jaunystė 00:34:50 21:59 05:48:20 36.89
8 Tomas Binkevičius O! Klaipėda 00:45:14 32:23 07:32:20 28.41
- Romas Čeplinskas Jaunystė diskval. - - 1.00
- Sergej Dokučiajev O! Klaipėda diskval. - - 1.00
- Linas Kavoliūnas O! Klaipėda diskval. - - 1.00