1 etapas - Varpo gimnazija

, Varpo gimnazija

Rezultatai

Tarpiniai laikai

M12

0.6 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Evita Rusteikaitė 0 00:18:26 00:00 30:43
2 Austėja Stankūnaitė Plungės SRC 0 00:19:05 00:39 31:48
3 Milda Petrova Jaunystė 0 00:28:34 10:08 47:36
4 Emilė Binkevičiūtė O!Klaipėda 0 00:38:41 20:15 01:04:28
- Austėja Letukaitė MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -

M16

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 0 00:20:35 00:00 20:35
2 Eglė Andrijauskaitė O!Klaipėda 0 00:24:34 03:59 24:34
3 Eleonora Kavoliūnaitė O!Klaipėda 0 00:25:20 04:45 25:20
4 Aukse Dokučiajeva O Klaipeda 0 00:28:26 07:51 28:26
5 Ugnė Jankauskaitė Plungės SRC 0 00:34:11 13:36 34:11
6 Karina Širkevičiūtė O!Klaipėda 0 00:34:27 13:52 34:27
7 Augustė Vaškytė MSC 0 00:34:44 14:09 34:44
8 Emilija Vaitkutė Jūrų Kadetų mokykla 0 00:35:09 14:34 35:09
9 Gabrielė Kontrimaitė Jūrų Kadetų mokykla 0 00:51:30 30:55 51:30
10 Viktorija Lukaševičiūtė 0 00:51:36 31:01 51:36
11 Akvilė Patašiūtė Jūrų Kadetų mokykla 0 00:51:43 31:08 51:43
12 Smiltė Salomatovaitė Jūrų Kadetų mokykla 0 00:57:37 37:02 57:37
13 Fausta Račkauskaitė Plungės SRC 0 00:58:00 37:25 58:00
14 Augustė Petrova Jaunystė 0 01:01:11 40:36 01:01:11
- Ineta Liulaitytė Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -
- Valerija Lukaševičiūtė Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -
- Vytė Geraskinaitė Klaipėdos Vydūno gimnazija 0 diskval. - -

M21

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Reda Einikytė OK Jaunystė 0 00:16:41 00:00 16:41
2 Giedrė Domarkaitė OK Versmė 0 00:19:31 02:50 19:31
3 Eidvilė Tėvelytė O!Klaipėda 0 00:19:34 02:53 19:34
4 Silvija Kisieliutė O! Klaipėda 0 00:20:17 03:36 20:17
5 Ieva Baltriukaitė OSK Jaunyste 0 00:25:35 08:54 25:35
6 Kristina Trimakė OK Medeina 0 00:32:43 16:02 32:43
7 Vilija Danilevičienė O!Klaipėda 0 00:33:34 16:53 33:34
8 Goda Žylevičiūtė Plungės SRC 0 00:56:09 39:28 56:09
- Rugilė Denisovaitė O!Klaipėda 0 diskval. - -

M40

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Asta Vainorė O Klaipeda 0 00:16:10 00:00 16:10
2 Dalia Jakulytė O!Klaipėda 0 00:23:44 07:34 23:44
3 Ieva Stankūnienė O!Klaipėda 0 00:28:21 12:11 28:21
4 Rasa Barvydaitienė O! Klaipėda 0 00:34:45 18:35 34:45
5 Audronė Andriulionienė Kopa 0 00:35:22 19:12 35:22
6 Rasa Baltrušaitienė O!Klaipėda 0 00:37:33 21:23 37:33
7 Jolanta Paulienė O!Klaipėda 0 00:40:07 23:57 40:07
8 Arūnė Maumevičienė OSK KOPA 0 00:43:06 26:56 43:06
9 Violeta Ančerienė Kopa 0 00:55:00 38:50 55:00

V12

0.6 km 17 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Mantas Paulius O!Klaipėda 0 00:18:18 00:00 30:30
2 Ąžuolas Krėvelis 0 00:19:59 01:41 33:18
3 Irmantas Breivė MSC 0 00:20:59 02:41 34:58
4 Danielius Macevičius MSC 0 00:21:05 02:47 35:08
5 Girius Skirutis OS Klaipėda 0 00:21:19 03:01 35:31
6 Timur Batuchin O!Klaipėda 0 00:21:23 03:05 35:38
7 Oskaras Bertašius Plungės SRC 0 00:29:04 10:46 48:26
8 Tadas Ubartas MSC moksleivių sav.centras 0 00:31:13 12:55 52:01
9 Vilius Danilevičius O!Klaipėda 0 00:34:20 16:02 57:13
9 Odisejus Lagodinas O!Klaipėda 0 00:34:20 16:02 57:13
- Kiril Sava MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Bochdan Kiralenko MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Šarūnas Sudintas Plungės SRC 0 diskval. - -

V16

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Arnas Sausaitis O!Klaipėda 0 00:17:13 00:00 17:13
2 Simonas Miknys Plungės SRC 0 00:17:20 00:07 17:20
3 Eimantas Denisovas O!Klaipėda 0 00:21:31 04:18 21:31
4 Nikolas Kavoliūnas O!Klaipėda 0 00:22:57 05:44 22:57
5 Kasparas Skuodas Plungės SRC 0 00:23:20 06:07 23:20
6 Rokas Zubavičius O! Klaipėda 0 00:24:11 06:58 24:11
7 Agnius Sobeckis O!Klaipėda 0 00:27:53 10:40 27:53
8 Joris Sobeckis O!Klaipėda 0 00:28:20 11:07 28:20
9 Domantas Matvejevas Jūrų Kadetų mokykla 0 00:34:54 17:41 34:54
10 Jonas Leistrumas Jūrų Kadetų mokykla 0 00:35:10 17:57 35:10
11 Artiom Ruskevič Jūrų Kadetų mokykla 0 00:35:29 18:16 35:29
12 Andrej Kosikov Jūrų Kadetų mokykla 0 00:35:57 18:44 35:57
13 Ernestas Kiesus MSC 0 00:38:53 21:40 38:53
14 Laimonas Pupšys Varpo gimnazija 0 00:46:11 28:58 46:11
15 Kevinas Maskaliov Varpo gimnazija 0 00:46:15 29:02 46:15
16 Lukas Urbšas Jūrų Kadetų mokykla 0 00:52:13 35:00 52:13
17 Dovydas Urbonavičius Jūrų Kadetų mokykla 0 00:53:37 36:24 53:37
18 Mantas Dvarionas MSC 0 01:03:10 45:57 01:03:10
19 Nojus Mankus MSC 0 01:03:14 46:01 01:03:14
- Matas Stankūnas O!Klaipėda 0 diskval. - -
- Karolis Vališkevičius Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -
- Armandas Kuzminskis Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -
- Dovydas Vengalis Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -
- Dominykas Eigelis O! Klaipėda 0 diskval. - -
- Nerijus Simanauskas MSC 0 diskval. - -
- Naglis Šimkus MSC 0 diskval. - -
- Povilas Kisarauskas MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Danil Bredelis MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Juozapas Jonauskas MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Nojus Čeplinskas MSC moksleivių sav.centras 0 diskval. - -
- Matas Pareigis Jūrų Kadetų mokykla 0 diskval. - -

V21

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Simonas Riauka O!Klaipėda 0 00:14:02 00:00 14:02
2 Marius Vaišvilas Ok Arboro 0 00:16:27 02:25 16:27
3 Justinas Liubinskas O! Klaipėda 0 00:16:47 02:45 16:47
4 Ramūnas Pabrėža OK Jaunystė 0 00:16:55 02:53 16:55
5 Gediminas Trimakas GT maps 0 00:20:56 06:54 20:56
6 Artūras Pečkys O! Klaipėda 0 00:21:40 07:38 21:40
7 Gedas Baziliauskas OK Versmė 0 00:35:43 21:41 35:43
- Rokas Koveckis O! Klaipėda 0 diskval. - -

V40

1 km 23 KP
Vieta Vardas, Pavardė Klubas Taškai Rezultatas Atsilikimas Greitis
1 Vitalijus Petrovas OK Jaunystė 0 00:19:04 00:00 19:04
2 Remigijus Rusteika O!Klaipėda 0 00:22:40 03:36 22:40
3 Linas Kavoliūnas O!Klaipėda 0 00:25:05 06:01 25:05
4 Dainius Sobeckis O!Klaipėda 0 00:27:05 08:01 27:05
5 Jonas Petukauskas O! Klaipėda 0 00:27:28 08:24 27:28
6 Kęstutis Vaičius Jaunystė 0 00:29:06 10:02 29:06
7 Gintas Venckevičius - 0 00:32:01 12:57 32:01
8 Romas Čeplinskas Jaunystė 0 00:33:06 14:02 33:06
9 Igor Batuchin O!Klaipėda 0 00:38:48 19:44 38:48
- Vytautas Barvydaitis O! Klaipėda 0 diskval. - -
- Sergej Dokučiajev O Klaipeda 0 diskval. - -