OS Ketvirtadieniai 2019 - 2 etapas

, Kukuliškiai

Rezultatai

1

5.9 km 21 KP
1 Simonas Riauka O! Klaipėda 00:43:40 00:00 07:24 100.00
2 Audrius Pocius Kopa 00:44:55 01:15 07:36 97.22
3 Marius Vaišvilas Arboro 00:45:23 01:43 07:41 96.22
4 Artūras Pečkys O! Klaipėda 00:45:24 01:44 07:41 96.18
5 Paulius Aleliūnas Igtisa 00:46:19 02:39 07:51 94.28
6 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:47:36 03:56 08:04 91.74
7 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:51:45 08:05 08:46 84.38
8 Simonas Baltūsis O! Klaipėda 00:52:49 09:09 08:57 82.68
9 Kęstutis Vaičius Jaunystė 00:53:59 10:19 09:08 80.89
10 Arnas Sausaitis O! Klaipėda 01:02:47 19:07 10:38 69.55
11 Rusnė Baltrušaitytė O! Klaipėda 01:04:39 20:59 10:57 67.54
12 Robertas Lubys O! Klaipėda 01:06:34 22:54 11:16 65.60
13 Giedrė Domarkaitė Versmė 01:07:37 23:57 11:27 64.58
14 Vidmantas Piktūrna Kopa 01:08:49 25:09 11:39 63.45
15 Kristina Viršilaitė Kopa 01:11:01 27:21 12:02 61.49
16 Mindaugas Sausaitis O! Klaipėda 01:12:03 28:23 12:12 60.61
17 Vytautas Labenskis Jaunystė 01:13:22 29:42 12:26 59.52
18 Rasa Baltrušaitienė O! Klaipėda 01:21:23 37:43 13:47 53.66
19 Deimantė Kalvaitienė O! Klaipėda 01:29:47 46:07 15:13 48.64
20 Gintas Venckevičius ind. 01:35:16 51:36 16:08 45.84
21 Skaistė Skripkauskaitė O! Klaipėda 01:36:31 52:51 16:21 45.24
22 Aleksandr Borcov ind. 01:50:26 01:06:46 18:43 39.54
- Rokas Račkus MSC diskval. - - 1.00

2

3.9 km 13 KP
1 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:37:10 00:00 09:31 75.00
2 Joana Čėsnaitė Kopa 00:38:23 01:13 09:50 72.62
3 Arvydas Grublys Kopa 00:39:22 02:12 10:05 70.81
4 Evaldas Eringis ind. 00:39:56 02:46 10:14 69.80
5 Domantas Denisovas O! Klaipėda 00:43:31 06:21 11:09 64.06
6 Eidvilė Tėvelytė O! Klaipėda 00:43:33 06:23 11:10 64.01
7 Audronė Andriulionienė Kopa 00:43:43 06:33 11:12 63.76
8 Dalia Jakulytė O! Klaipėda 00:44:21 07:11 11:22 62.85
9 Justina Liubinskienė O! Klaipėda 00:45:18 08:08 11:36 61.53
10 Violeta Ančerienė Kopa 00:48:06 10:56 12:20 57.95
11 Rugilė Denisovaitė O! Klaipėda 00:49:01 11:51 12:34 56.87
12 Modesta Genytė ind. 00:49:06 11:56 12:35 56.77
13 Arūnas Padagas Jaunystė 00:51:12 14:02 13:07 54.44
14 Teodoras Gedminas O! Klaipėda 00:52:29 15:19 13:27 53.11
15 Laimonas Burneckis ind. 01:05:03 27:53 16:40 42.85
16 Patricija Kalvaitytė O! Klaipėda 01:10:37 33:27 18:06 39.47
17 Tomas Sirutis ind. 01:18:32 41:22 20:08 35.49
18 Daivoras Janušauskas O! Klaipėda 01:51:05 01:13:55 28:28 25.09
- Albertas Žvaginis ind. diskval. - - 1.00
- Dovilė Skripkauskienė O! Klaipėda diskval. - - 1.00

3

2.9 km 11 KP
1 Algirdas Grublys Kopa 00:30:11 00:00 10:24 60.00
2 Beatričė Šimkutė O! Klaipėda 00:33:18 03:07 11:28 54.38
3 Živilė Grublienė Kopa 00:34:53 04:42 12:01 51.92
4 Violeta Baltūsienė ind. 00:42:10 11:59 14:32 42.95
5 Dainius Sobeckis O! Klaipėda 00:50:46 20:35 17:30 35.67
6 Nerijus Pociejus ind. 00:53:14 23:03 18:21 34.02
7 Emilija Zaksaitė ind. 00:53:45 23:34 18:32 33.69
8 Goda Tubutytė ind. 00:54:02 23:51 18:37 33.52
9 Asta Tutinaitė ind. 01:04:11 34:00 22:07 28.22
10 Pijus Jegorovas Neringos sporto mokykla 01:05:23 35:12 22:32 27.70
11 Viktorija Kokštytė ind. 01:25:40 55:29 29:32 21.14
12 Teresa Sausaitis O! Klaipėda 01:28:32 58:21 30:31 20.46
- Leonas Jarmoška ind. diskval. - - 1.00
- Silvija Kisieliūtė Neringos sporto mokykla diskval. - - 1.00
- Dovilė Stonkuvienė ind. diskval. - - 1.00

4

1.9 km 6 KP
1 Viktoras Majys VLG 00:17:17 00:00 09:05 45.00
2 Donatas Zaikauskas VLG 00:19:25 02:08 10:13 40.06
3 Kristina Trušauskienė VLG 00:20:41 03:24 10:53 37.60
4 Aliona Balnė VLG 00:20:49 03:32 10:57 37.36
5 Laurynas Tumanovas VLG 00:22:04 04:47 11:36 35.25
6 Aurimas Bertulis VLG 00:22:32 05:15 11:51 34.52
7 Oskaras Kalvaitis O! Klaipėda 00:25:04 07:47 13:11 31.03
8 Gediminas Anuškevičius VLG 00:27:45 10:28 14:36 28.03
9 Benas Paulikas VLG 00:31:43 14:26 16:41 24.52
10 Sergej Dokučiajev VLG 00:32:00 14:43 16:50 24.30
11 Inesa Banytė O! Klaipėda 00:32:01 14:44 16:51 24.29
12 Justė Skripkauskaitė O! Klaipėda 00:33:13 15:56 17:28 23.41
13 Erikas Žandaras VLG 00:33:20 16:03 17:32 23.33
14 Vasaris Juška O! Klaipėda 00:33:45 16:28 17:45 23.04
15 Algirdas Kuncius VLG 00:33:50 16:33 17:48 22.99
16 Matas Mikalajūnas Neringos sporto mokykla 00:35:20 18:03 18:35 22.01
17 Steponas Šmitas VLG 00:35:27 18:10 18:39 21.94
18 Vilius Bazaras VLG 00:35:42 18:25 18:47 21.79
19 Mindaugas Pacevičius VLG 00:36:34 19:17 19:14 21.27
20 Agnius Sobeckis O! Klaipėda 00:38:36 21:19 20:18 20.15
21 Ovidijus Laugalys VLG 00:40:16 22:59 21:11 19.31
22 Vygantas Bružas VLG 00:40:46 23:29 21:27 19.08
23 Tomas Ivanauskas VLG 00:51:34 34:17 27:08 15.08
24 Joris Sobeckis O! Klaipėda 00:54:07 36:50 28:28 14.37
25 Robertas Tranas VLG 00:58:26 41:09 30:45 13.31
26 Gabrielius Jasas VLG 00:58:31 41:14 30:47 13.29
27 Saulius Varkalis VLG 00:58:32 41:15 30:48 13.29
28 Paulius Kvakšas VLG 01:00:18 43:01 31:44 12.90
29 Marius Vyšniauskas VLG 01:01:39 44:22 32:26 12.62
30 Tautvydas Ratkevičius VLG 01:04:35 47:18 33:59 12.04
31 Auksė Dokučiajeva O! Klaipėda 01:06:03 48:46 34:45 11.78
32 Simonas Lukoševičius O! Klaipėda 01:07:15 49:58 35:23 11.57
33 Serhii Nosenko VLG 01:31:30 01:14:13 48:09 8.50
34 Vasyl Baranovych VLG 01:31:31 01:14:14 48:10 8.50
35 Dmytrij Martynov VLG 01:46:35 01:29:18 56:05 7.30
- Giedrius Truikis VLG diskval. - - 1.00
- Justas Šimašius VLG diskval. - - 1.00