Naujienos

Klaipėdos OS patalpų taurės 2019 - 2 etapas jau rytoj!

Jau rytoj !
Paskutinįjį 2018 metų šeštadienį Orientavimosi sporto klubas O! Klaipėda kviečia į antrąjį orientavimosi patalpose etapą. Šį kartą savo greitį ir sumanumą siūlome išbandyti viename seniausių Klaipėdos pastatų – KU Socialinių ir Humanitarinių mokslų fakultete, S. Neries g. 5. Vieta google maps: https://goo.gl/maps/1nCLXe6yXEq

Apie pastatą:

Pastatytas 1908 m. Karališkajai mokytojų seminarijai

1922 - 1934 m. veikė pirmoji lietuviška gimnazija Klaipėdoje.

1934 m. pastate veikė vokiškas Klaipėdos krašto pedagoginis institutas, o nuo 1935 m. - lietuviškas pedagoginis institutas.Nuo Klaipėdos universiteto įkūrimo čia veikė Pedagogikos fakultetas.

Nors Klaipėda negali pasigirti itin didingais rūmais ar pilimis, bet orientavimosi varžybas bet kuris pastatas paverčia klaidžiu labirintu, o šioje Mokytojų seminarijoje pasijunti lyg Hogvartse – čia ir laiptinės pradeda sukiotis, ir punktai atsitveria nuo tavęs aklina siena, ir jokie burtažodžiai nepadeda...

Kviečiame pabandyti visus – ir orientacininkus, ir tik besidominčius; ir moksleivius, studentus ir mokytojus, dėstytojus. Tai puiki proga susipažinti su šia sporto šaka saulei nekepinant, lietui nelyjant ir šalčiui nespaudžiant.
2 etapas gruodžio 29 d, šeštadienį. Startas nuo 12 iki 14 val. 
Registracija iki rytojaus 10:00 per čia: https://goo.gl/aKDqq1

 

Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė startuoja!

Gruodžio 6 dieną pradedam naują Orientavimosi Sporto patalpose varžybų seriją. Trečiąjį kartą organizuojamą renginį pradėsime Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre (MSC). Svarbi sezono naujiena - SportIdent atsižymėjimas - tikimės, kad tai padės užtikrinti greitesnį, patogesnį bei patikimesnį atsižymėjimą bei rezultatų skaičiavimą.

Startuoti galima nuo 16:00 iki 18:30.

Varžybų nuostatai ir informacija.

Registracija į pirmąjį etapą

OS Ketvirtadieniai 2018 - sezono uždarymas

Rugsėjo 27d. vyks paskutinis OS Ketvirtadienių etapas bei sezono uždarymas.

Nuo 17:00 renkamės prie kavinės "Jola" (Šaulių g. 12) https://goo.gl/maps/GdPctN9aAF42
Bendras startas preliminariai apie 17:45. Prašome ateiti anksčiau, kad spėtume priskirti korteles ir pasiruošti.

Trasos formatas - punktų (viso 21 KP) rinkimas. Kuo daugiau surenki punktų - tuo daugiau taškų. Žemėlapis - Naujamiestis (urbanizuota vieta), mastelis 1cm - 20m (padidintas sprinto). Idealiu maršrutu visus KP surinkti ~2km. Kontrolinis laikas - 30min.

Po trasos kviečiame pasilikti kavinėje Jola - čia vyks apdovanojimai (planuojama apie 18:30-18:45) už viso sezono įskaitą, vaišės, pabendravimas, sezono aptarimas ir visa kita. Pabūkime drauge.

Sezono reitingus galite peržvelgti čia: https://oklaipeda.lt/reitingai/os-ketvirtadieniai-2018

Neringos taurė 2018

Skelbiami Neringos Taurės 2018 starto protokolai: https://dbsportas.lt/lt/varz/2018097

Atkreipiame dėmesį, kad pirmąją varžybų dieną yra labai ribotos parkavimo vietos, todėl prašome visų dalyvių tvarkingai statyti automobilius bei vykti vienu automobiliu keliese.

Dviratininkų dėmesiui: primename, kad varžybos vyks Nacionaliniame parke, todėl varžybose galima važiuoti tik miško keliukais, važiuoti per miško paklotę griežtai draudžiama.

OS Ketvirtadieniai 2018 - rudens etapai

OS Ketvirtadieniai po vasaros atostogų vėl kviečia visus sportuoti. Jau šį, paskutinį vasaros ketvirtadienį, rinksimės prie buvusios Žuvėdros stovyklos (https://goo.gl/uVdXVH), kur pradėsime antrąją sezono dalį.

Trasų parametrai:
1 trasa: 4,9km, 24KP
2 trasa: 3,8km, 18KP
3 trasa: 2,4km, 14KP
4 trasa: 1,2km, 6KP

Primename, kad Pamario g. vyksta kelio darbai (uždaryta kelio atkarpa, todėl teks kilti į Girulių kalną ir per ten apvažiuoti)

Nuostatai/informacija

2018 metų reitingai