Naujienos

Startuoja OS Ketvirtadieniai 2019

Jau nuo šio ketvirtadienio (balandžio 11d.) startuoja tradicinės orientavimosi sporto varžybos "OS Ketvirtadieniai" 2019 Klaipėdoje! 

Pirmasis 2019 etapas Melnragėj jau šiandien, prie šiaurinio molo.
Starto vieta: https://goo.gl/maps/qQwK8t5BU1R2
Startuoti galima nuo 16h iki 19h
Atkreipkite dėmesį į nuostatus, šiemet startuojame su SI įranga, tad savo korteles jei turite, nepamirškite pasiimti.

Trasos: 
1 trasa - 4,5km - 21KP
2 trasa - 3,5km - 14KP
3 trasa - 2,5km - 12KP
4 trasa - 1,3km - 6KP


Susipažinkite su nuostatais, preliminaria etapų schema. Yra nemažai naujovių - šiemet startuosime jau su SportIdent įranga. Kas turite savo SI korteles, nepamirškite jų pasiimti. Kai kuriuose etapuose numatytos ir atskiros MTBO trasos, tad kviesime ne tik prabėgti bet ir atvykti bei praminti trasą dviračiu.
Galite įsigyti ir sezono abonementą, kuris ženkliai pigesnis nei mokant už startą atskiruose etapuose. 

Klaipėdos OS patalpų taurės 2019 - 2 etapas jau rytoj!

Jau rytoj !
Paskutinįjį 2018 metų šeštadienį Orientavimosi sporto klubas O! Klaipėda kviečia į antrąjį orientavimosi patalpose etapą. Šį kartą savo greitį ir sumanumą siūlome išbandyti viename seniausių Klaipėdos pastatų – KU Socialinių ir Humanitarinių mokslų fakultete, S. Neries g. 5. Vieta google maps: https://goo.gl/maps/1nCLXe6yXEq

Apie pastatą:

Pastatytas 1908 m. Karališkajai mokytojų seminarijai

1922 - 1934 m. veikė pirmoji lietuviška gimnazija Klaipėdoje.

1934 m. pastate veikė vokiškas Klaipėdos krašto pedagoginis institutas, o nuo 1935 m. - lietuviškas pedagoginis institutas.Nuo Klaipėdos universiteto įkūrimo čia veikė Pedagogikos fakultetas.

Nors Klaipėda negali pasigirti itin didingais rūmais ar pilimis, bet orientavimosi varžybas bet kuris pastatas paverčia klaidžiu labirintu, o šioje Mokytojų seminarijoje pasijunti lyg Hogvartse – čia ir laiptinės pradeda sukiotis, ir punktai atsitveria nuo tavęs aklina siena, ir jokie burtažodžiai nepadeda...

Kviečiame pabandyti visus – ir orientacininkus, ir tik besidominčius; ir moksleivius, studentus ir mokytojus, dėstytojus. Tai puiki proga susipažinti su šia sporto šaka saulei nekepinant, lietui nelyjant ir šalčiui nespaudžiant.
2 etapas gruodžio 29 d, šeštadienį. Startas nuo 12 iki 14 val. 
Registracija iki rytojaus 10:00 per čia: https://goo.gl/aKDqq1

 

Klaipėdos OS Patalpose 2018-2019 taurė startuoja!

Gruodžio 6 dieną pradedam naują Orientavimosi Sporto patalpose varžybų seriją. Trečiąjį kartą organizuojamą renginį pradėsime Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre (MSC). Svarbi sezono naujiena - SportIdent atsižymėjimas - tikimės, kad tai padės užtikrinti greitesnį, patogesnį bei patikimesnį atsižymėjimą bei rezultatų skaičiavimą.

Startuoti galima nuo 16:00 iki 18:30.

Varžybų nuostatai ir informacija.

Registracija į pirmąjį etapą

OS Ketvirtadieniai 2018 - sezono uždarymas

Rugsėjo 27d. vyks paskutinis OS Ketvirtadienių etapas bei sezono uždarymas.

Nuo 17:00 renkamės prie kavinės "Jola" (Šaulių g. 12) https://goo.gl/maps/GdPctN9aAF42
Bendras startas preliminariai apie 17:45. Prašome ateiti anksčiau, kad spėtume priskirti korteles ir pasiruošti.

Trasos formatas - punktų (viso 21 KP) rinkimas. Kuo daugiau surenki punktų - tuo daugiau taškų. Žemėlapis - Naujamiestis (urbanizuota vieta), mastelis 1cm - 20m (padidintas sprinto). Idealiu maršrutu visus KP surinkti ~2km. Kontrolinis laikas - 30min.

Po trasos kviečiame pasilikti kavinėje Jola - čia vyks apdovanojimai (planuojama apie 18:30-18:45) už viso sezono įskaitą, vaišės, pabendravimas, sezono aptarimas ir visa kita. Pabūkime drauge.

Sezono reitingus galite peržvelgti čia: https://oklaipeda.lt/reitingai/os-ketvirtadieniai-2018

Neringos taurė 2018

Skelbiami Neringos Taurės 2018 starto protokolai: https://dbsportas.lt/lt/varz/2018097

Atkreipiame dėmesį, kad pirmąją varžybų dieną yra labai ribotos parkavimo vietos, todėl prašome visų dalyvių tvarkingai statyti automobilius bei vykti vienu automobiliu keliese.

Dviratininkų dėmesiui: primename, kad varžybos vyks Nacionaliniame parke, todėl varžybose galima važiuoti tik miško keliukais, važiuoti per miško paklotę griežtai draudžiama.