Naujienos

Pirmoji stovyklos Nidoje diena

Pirma treniruočių stovyklos Nidoje diena. Atvykom, įsikūrėm gerai. Padarėm treniruotę su žemėlapiu, pasisveikinom su jūra. Linkėjimai visiems 

 

Orientavimosi sporto technikos ir taktikos tobulinimo stovykla Nidoje

Orientavimosi sporto klubas "O! Klaipėda" kviečia mokyklinio amžiaus vaikus registruotis į stovyklą "Orientavimosi sporto technikos ir taktikos tobulinimas", kuri vyks Nidoje 2018 m. balandžio 2-6 dienomis. Prašymus su tiksliais duomenimis (vardas pavardė, gimimo metai, tėvų kontaktai) rašykite el paštu: info@oklaipeda.lt.  Penkių dienų stovyklos kaina - 95 Eur (su TAPK2 projekto parama - 66,5 Eur).

Klaipėdos OS patalpų taurė 2018 baigėsi

Klaipėdos OS patalpų taurė  2018 baigėsi. Šiemet dėl įvairių priežasčių taurė buvo kūdoka - tik iš keturių etapų. Tačiau jau kitiiems metams jau turime rimtesnių ir labiau apgalvotų idėjų. Dėkui visiems kurie dalyvaujate ir palaikote!

Paskutinio etapo rezultatai ir tarpiniai
Galutiniai reitingai (geriausi 3 iš 4 rezultatai).
Keletas nuotraukų - facebook galerija.

Žemėlapiai ir trasos (spauskite kad išdidinti)

 

Ketvirtoji stovyklos diena Ignalinoje

Ketvirta stovyklos diena. Vėl dvi treniruotės su slidėmis : Toliau tobulinam slidinėjimo techniką. Jau turim nuostolį: sulaužyta viena lazda 
Vaikai nenori važiuoti namo, sako: grįžtam kai nutirps sniegas. Tėvai, sakykit ką daryti?

Antroji stovyklos Ignalinoje diena

Antra stovyklos diena. Dvi treniruotės su slidėmis. Mokinomės užčiuošti ir nučiuožti nuo kalno, daryti posūkį į kairę ir dešinę, čiuošti klasikiniu ir laisvu stiliais.