Naujienos

Sezono atidarymo taurė 2015

Kovo 28-29 dienomis Klaipėdos orientavimosi sporto klubas "Kopa" kviečia oficialiai pradėti 2015 metų OS bėgte sezoną ir rengia varžybas "Sezono atidarymo taurė 2015".

Varžybos vyks dvi dienas, kuriose dalyviai varžysis vidutinėse trasose gražiuose pajūrio miškuose: naujame Melnragės žemėlapyje bet Nemirsetoje.

Nuostatai ir informacija

Rezultatai ir tarpiniai laikai

Klaipėdoje vyko "Judrioji mugė"

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 27d. Klaipėdoje prie Vasaros estrados vyko savivaldybės organizuotas renginys "Judrioji mugė", kurioje prisistatė daugybės sporto šakų atstovų. Jie kvietė vaikus ir tėvelius išbandyti įvairias sporto šakas, o susidomėjusiuos ir lankyti treniruotes.

"O! Klaipėda" atstovai taip pat įsirengė savo palapinę ir pravedė "mini" varžybas su nesudėtinga trasa. Rezultatus galite rasti čia (rezultatai) ir tarpiniai laikai.

OK Kopa Liūtinės

OK Kopa "liūtai" visus norinčius pajudėti kviečia į Liūtinių treniruotę-varžybas Nemirsetoje.
Penktadienį, rugpjūčio 8d. po darbų, nuo 18 val. bus pastatyta trasa Nemirsetos žemėlapyje (nuo tradicinės aikštelės pietinėje pusėje). Starto vieta pajūrio pliaže.
Pastačius automobilius aikštelės teritorijoje,eiti pagrindiniu taku žemyn,prie jūros ir kairėje pamatysite klubo baltą stoginę.


Nepatingėkite atvaržiuoti net per karščius ar lietų!