Pasaulinė OS diena pajūryje!

Kas tai?

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija 2018 metų gegužės 23 dieną paskelbė Pasauline orientavimosi sporto diena, tai jau bus trečias kartas, kai pasauliniu mastu per vieną dieną vyks renginiai įvairiausiose šalyse. Praėjusiais metais dalyvavo net 79 šalys, o visame pasaulyje orientavimosi sporto renginiuose dalyvavo per 288 tūkst. žmonių. Šiemet visoje Lietuvoje OS diena vyks 15-oje lokacijų, iš jų tame tarpe ir Klaipėdoj, Palangoj bei Nidoj.

Kodėl?

Norime populiarinti orientavimosi sportą, kuris yra labai intelektuali sporto šaka, lavinanti ne tik protinius gebėjimus, mąstymo greitį ir sprendimų priėmimą, tačiau taip pat yra ir ganėtinai sunki fiziškai. Orientavimosi sportas yra vadinamas „bėgimas žaidžiant šachmatais“. Orientavimosi įgūdžiai ypatingai svarbūs mokyklinio amžiaus vaikams.

Kur ir kada?

Kaip dalyvauti?

Galite bet kuriuo metu nurodyto laiko intervale ateiti į vietą kur būsite supažindinti su orientavimosi sporto pradmenimis, kaip atrodo žemėlapis ir galėsite vienas ar su draugais, o jei reiks ir su pagalbininkais įveikti nesudėtingą 1-1,5km orientavimosi trasą. Įveikti galėsite ir pėsčiomis, su mažais vaikais, vežimėliais, dviračiais.
Jei ketinate dalyvauti didele grupe arba visa klasė mokinių, praneškite iš anksto apie tai el.paštu info@oklaipeda.lt arba tel. 861493982, kuriuo laiku daugmaž atvyksite.
Renginys facebooke: https://www.facebook.com/events/217721032368627/

Susisiekime

Klaipėdos regione orientavimosi dienos renginiais rūpinasi Orientavimosi sporto klubas „O! Klaipėda“. Mūsų tinklapis www.oklaipeda.lt, kuriame rasite ir daugiau informacijos apie orientavimosi sportą Klaipėdoj ir aplinkiniuose rajonuose. Rašykite mums info@oklaipeda.lt arba telefonu 861493982