OS Ketvirtadieniai III etapas
,
Giruliai
Rezultatai
VA
3.2 km 9 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gediminas Trimakas | Kopa | 00:16:25 | 00:00 | 05:07 |
2 | Agnius Čiapas | Kopa | 00:18:25 | 02:00 | 05:45 |
3 | Mantas Totilas | Viesulo SC | 00:18:34 | 02:09 | 05:48 |
4 | Edvinas Pocius | Viesulo SC | 00:19:09 | 02:44 | 05:59 |
5 | Ruslanas Piatkovskis | Jaunystė | 00:19:39 | 03:14 | 06:08 |
6 | Remigijus Sereika | Jaunystė | 00:19:40 | 03:15 | 06:08 |
7 | Almantas Baliutis | Kopa | 00:19:59 | 03:34 | 06:14 |
8 | Audrius Pocius | Kopa | 00:20:56 | 04:31 | 06:32 |
9 | Rimvydas Kasiulevičius | Kopa | 00:21:17 | 04:52 | 06:39 |
10 | Marius Martišius | ind. | 00:21:38 | 05:13 | 06:45 |
11 | Matas Kreišmonas | Viesulo SC | 00:21:43 | 05:18 | 06:47 |
12 | Vidas Braziulis | Jaunystė | 00:23:00 | 06:35 | 07:11 |
13 | Jonas Piktūrna | Viesulo SC | 00:23:04 | 06:39 | 07:12 |
14 | Jonas Briedis | Viesulo SC | 00:23:42 | 07:17 | 07:24 |
15 | Romualdas Pašakinskas | Jaunystė | 00:24:05 | 07:40 | 07:31 |
16 | Eimantas Zolubas | Viesulo SC | 00:25:00 | 08:35 | 07:48 |
17 | Gintautas Braslauskas | Jaunystė | 00:27:37 | 11:12 | 08:37 |
18 | Ignas Gedvilas | Viesulo SC | 00:27:57 | 11:32 | 08:44 |
19 | Algirdas Grublys | Kopa | 00:28:02 | 11:37 | 08:45 |
20 | Audronis Šulskis | Kopa | 00:28:55 | 12:30 | 09:02 |
21 | Adomas Danilevičius | Verdenės m-kla | 00:29:53 | 13:28 | 09:20 |
22 | Edmundas Kasevičius | Jaunystė | 00:30:03 | 13:38 | 09:23 |
23 | Gediminas Usevičius | Ąžuolyno gimn. | 00:32:29 | 16:04 | 10:09 |
24 | Adolfas Prūsevičius | Kopa | 00:37:42 | 21:17 | 11:46 |
25 | Stepan Jemeljanov | Pamario m-kla | 00:38:57 | 22:32 | 12:10 |
26 | Deividas Balyševas | Vėtrungės gimn. | 00:40:58 | 24:33 | 12:48 |
27 | Vytautas Stakeliūnas | Viesulo SC | 00:41:40 | 25:15 | 13:01 |
28 | Mindaugas Dumčius | I. Simonaitytės m-kla | 00:42:02 | 25:37 | 13:08 |
29 | Giedrius Šukys | Saulėtekio pagr. m-kla | 00:47:14 | 30:49 | 14:45 |
30 | Konstantin Makarenkov | Pamario m-kla | 00:47:34 | 31:09 | 14:51 |
31 | Povilas Baranskas | Viesulo SC | 00:53:11 | 36:46 | 16:37 |
32 | Henrijs Četverekovs | Pamario m-kla | 00:54:36 | 38:11 | 17:03 |
33 | Neilas Jaudžimas | S. Dacho m-kla | 00:55:58 | 39:33 | 17:29 |
34 | Deivydas Polianskij | S. Dacho m-kla | 00:56:33 | 40:08 | 17:40 |
35 | Laimonas Augustinas | S. Dacho m-kla | 01:00:00 | 43:35 | 18:45 |
36 | Konstantin Dokučiajev | Pamario m-kla | 01:02:15 | 45:50 | 19:27 |
37 | Kimas Laukys | Verdenės m-kla | 01:03:02 | 46:37 | 19:41 |
38 | Marius Padrica | S. Dacho m-kla | 01:05:34 | 49:09 | 20:29 |
39 | Arnas Mikalauskis | S. Dacho m-kla | 01:07:57 | 51:32 | 21:14 |
40 | Povilas Fabijonavičius | S. Dacho m-kla | 01:10:06 | 53:41 | 21:54 |
41 | Dovydas Čepauskas | I. Simonaitytės m-kla | 01:14:15 | 57:50 | 23:12 |
42 | Gustas Vaidila | S. Dacho m-kla | 01:22:21 | 01:05:56 | 25:44 |
43 | Dovydas Razmas | S. Dacho m-kla | 01:24:08 | 01:07:43 | 26:17 |
44 | Julius Šiaulys | Verdenės m-kla | 01:30:42 | 01:14:17 | 28:20 |
- | Josvaldas Inta | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Vilius Liutika | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Laurynas Grigonis | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Antanas Kedys | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Žydrūnas Asnauskas | Saulėtekio pagr. m-kla | diskval. | - | - |
- | Stanislovas Balsevičius | Saulėtekio pagr. m-kla | diskval. | - | - |
- | Gytis Kumpikevičius | I. Simonaitytės m-kla | diskval. | - | - |
- | Julius Buržinskas | I. Simonaitytės m-kla | diskval. | - | - |
- | Benas Paulikas | S. Dacho m-kla | diskval. | - | - |
- | Aurimas Vinčiauskas | Saulėtekio pagr. m-kla | diskval. | - | - |
- | Ernestas Litvinas | Saulėtekio pagr. m-kla | diskval. | - | - |
- | Aleksej Paltovskij | Pamario m-kla | diskval. | - | - |
- | Jonas Čeikauskas | S. Dacho m-kla | diskval. | - | - |
MA
3.2 km 9 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|---|---|---|---|---|
1 | Reda Einikytė | Kopa-Viesulo SC | 00:18:57 | 00:00 | 05:55 |
2 | Ieva Baltriukaitė | Kopa-Viesulo SC | 00:22:35 | 03:38 | 07:03 |
3 | Kristina Viršilaitė | Kopa-Viesulo SC | 00:26:23 | 07:26 | 08:14 |
4 | MIlda Skeivytė | Kopa | 00:26:46 | 07:49 | 08:21 |
5 | Audronė Andriulionienė | Kopa | 00:29:22 | 10:25 | 09:10 |
6 | Reda Jazilionienė | Jaunystė | 00:30:28 | 11:31 | 09:31 |
7 | Violeta Ančerienė | Kopa | 00:33:38 | 14:41 | 10:30 |
8 | Gražina Braziulienė | Jaunystė | 00:33:40 | 14:43 | 10:31 |
VB
2.7 km 6 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|
MB
2.7 km 6 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura Liulaitytė | Baltijos gimn. | 00:23:17 | 00:00 | 08:37 |
2 | Aurelija Pėžaitė | Vėtrungės gimn. | 00:24:24 | 01:07 | 09:02 |
3 | Ramunė Ulrich | Kopa | 00:25:46 | 02:29 | 09:32 |
4 | Rasa Paulikienė | Jaunystė | 00:25:58 | 02:41 | 09:37 |
5 | Gabrielė Bružaitė | Vėtrungės gimn. | 00:27:45 | 04:28 | 10:16 |
6 | Gintarė Rusilaitė | Baltijos gimn. | 00:32:50 | 09:33 | 12:09 |
7 | Erika Mikalauskytė | S. Dacho m-kla | 00:33:41 | 10:24 | 12:28 |
8 | Arimantė Liekytė | I. Simonaitytės m-kla | 00:34:48 | 11:31 | 12:53 |
9 | Vesta Valčiukaitė | Vėtrungės gimn. | 00:35:48 | 12:31 | 13:15 |
10 | Marija Mačiulaitytė | Aukuro m-kla | 00:36:50 | 13:33 | 13:38 |
11 | Martyna Giniotytė | S. Dacho m-kla | 00:37:41 | 14:24 | 13:57 |
12 | Gabrielė Brazdauskaitė | L. Stulpino m-kla | 00:38:16 | 14:59 | 14:10 |
13 | Sandra Jakštaitė | I. Simonaitytės m-kla | 00:40:14 | 16:57 | 14:54 |
14 | Ingrida Tupičenko | Baltijos gimn. | 00:40:30 | 17:13 | 14:59 |
15 | Raminta Viržintaitė | I. Simonaitytės m-kla | 00:40:40 | 17:23 | 15:03 |
16 | Filomena Lobinaitė | Vėtrungės gimn. | 00:42:13 | 18:56 | 15:38 |
17 | Karolina Timofejeva | I. Simonaitytės m-kla | 00:46:13 | 22:56 | 17:07 |
18 | Aušra Žaltauskaitė | Baltijos gimn. | 00:46:28 | 23:11 | 17:12 |
19 | Erlanda Rimeikaitė | I. Simonaitytės m-kla | 00:48:05 | 24:48 | 17:48 |
20 | Gabrielė Sabaliauskaitė | Vėtrungės gimn. | 00:48:10 | 24:53 | 17:50 |
21 | Gabija Kačinskytė | S. Dacho m-kla | 01:22:11 | 58:54 | 30:26 |
22 | Kamilė Andrijauskaitė | S. Dacho m-kla | 01:53:50 | 01:30:33 | 42:09 |
23 | Šarūnė Motiekaitė | Verdenės m-kla | 01:54:42 | 01:31:25 | 42:28 |
24 | Veronika Merkelytė | Verdenės m-kla | 02:00:42 | 01:37:25 | 44:42 |
- | Gintarė Studencovaitė | L. Stulpino m-kla | diskval. | - | - |
- | Lina Žvaginytė | L. Stulpino m-kla | diskval. | - | - |
- | Eglė Skiudulaitė | L. Stulpino m-kla | diskval. | - | - |
- | Laura Stankutė | S. Dacho m-kla | diskval. | - | - |
- | Greta Markūnaitė | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Gabrielė Pletkauskaitė | Vėtrungės gimn. | diskval. | - | - |
- | Kristina Česonytė | Viesulo SC | diskval. | - | - |
VC
2 km 4 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|---|---|---|---|---|
- | Džiugas Laukys | Verdenės m-kla | diskval. | - | - |
- | Martynas Kubiliūnas | MSC | diskval. | - | - |
- | Mantas Aušra | B-Boyz | diskval. | - | - |
- | Jonas Jonikas | B-Boyz | diskval. | - | - |
- | Renatas Dužinas | Smeltės progimn. | diskval. | - | - |
- | Mantas Dužinas | Smeltės progimn. | diskval. | - | - |
- | Dainius Šedbaras | Smeltės progimn. | diskval. | - | - |
- | Matas Galdikas | Smeltės progimn. | diskval. | - | - |
MC
2 km 4 KP
Vieta | Vardas, Pavardė | Klubas | Rezultatas | Atsilikimas | Greitis |
---|---|---|---|---|---|
- | Gintarė Maurutytė | Smeltės progimn. | diskval. | - | - |