Naujienos

Penkto turo rezultatai iš S.Dacho progimnazijos

Penktasis OS patalpose taurės etapas įvyko S.Dacho gimnazijoje. Mokykla taisyklingos U formos iš keturių aukštų. Orientavimosi sporto specialistus šiek tiek sutrikdė keista laiptinė, jungianti pagrindinį pastatą su priestatu, kuri skirtinguose aukštuose šiek tiek skirtingai persidengia. Daug klystančių buvo dėl vienoje laiptinėje uždarytų durų, nepaisant ryškiai raudono brūkšnio. Moterų grupės lyderė Reda Žalimienė padarė daugiau nei 2min klaidą dėl sukto punkto pagalbinėse patalpose, kurios buvo po laiptais pirmame aukšte.

Rezultatai ir tarpiniai čia

Žemėlapis (spauskite kad išdidinti):

OS patalpose ketvirto etapo rezultatai

Ketvirtas Klaipėdos OS patalpose etapas įvyko Saulėtekio mokykloje. Nors šįkart trasos nebuvo labai sudėtingos, tačiau iš standartinės tarybinio planavimo mokyklos ir nuobodžiai ilgų koridorių buvo išspausta viskas. Daugelį suklaidino uždaryta laiptinė į rūsį, iš kurio teko vėl pakilt ir apibėgti kita laiptine. Puikiai išnaudotos ir mokyklos aktų salė bei balkonas. Trasos pabaiga apvainikuota mikro-orientavimosi gabalėliu, kur teko primažinti greitį ir dar atidžiau stebėti punktų išdėstymą tarp dirbtinių tvorų sporto salėje. 

Penktas etapas planuojamas ketvirtadienį, po dviejų savaičių, vasario 9d. S.Dacho mokykloje. Sekite informaciją.

Rezultatai ir tarpiniai čia.

Žemėlapis (spauskit kad išdidinti): 

OS patalpose trečio etapo rezultatai

Trečiasis Klaipėdos OS patalpose taurės etapas įvyko P.Mašioto gimnazijoje. Dviejų aukštų taisyklingos formos pastatas tarsi ir nežadėjo sudėtingo orientavimosi, vyravo greitas bėgimas. Tačiau Klaipėdos orientacininkai įvertino trasas kaip techniškas ir įdomias. Netikėtumo suteikė užslėptos laiptinės, kampuoti posūkiai su durimis bei lygiagrečiai einantys koridoriai, atskirti sienele. Klaidino ir ratu einantis koridorius, kuris pirmame aukšte netikėtai baigiasi uždarytomis durimis, nors antrą aukštą galima apibėgti ratu.

Vyrų trasoje užtikrintai laimėjo Anton Michalkovskij, moterų trasoje stipriausia buvo Reda Žalimienė. Rezultatus ir tarpinius galite rasti čia. Ketvirtas etapas planuojamas Saulėtekio gimnazijoje kitą arba dar kitą savaitę.

Su žemėlapiu prašome susipažinti:

Klaipėdos OS patalpose antro turo rezultatai

Antrasis turas, įvykęs 2017 m. sausio 10d. KU humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultete vėl paklaidino orientacininkus klaidžiuose ir vingiuotuose pastato koridoriuose. Pastatas, pastatytas prieš daugiau nei 100 metų turi skirtingą aukštų išdėstymą, daugybę laiptinių, kurios kartais pasibaigdavo uždarytomis durimis. Orientacininkams teko nusileist ir į rūsį. Rezultatus galite rasti čia. Sekantis, trečiasis etapas planuojamas sausio 19d. P.Mašioto progimnazijoje. Sekite informaciją.
Susipažinkite su žemėlapiu:

Klaipėdos OS patalpose taurės pirmojo etapo rezultatai

praėjusį ketvirtadienį startavo Klaipėdos OS patalpose taurė, kurio pirmasis etapas įvyko Moksleivių saviraiškos centre. Galite peržiūrėti rezultatus: http://oklaipeda.lt/rezultatai/2016/klaipedos-os-patalpose-2016-2017-taure-i-etapas

Kai kurių dalyvių atsiliepimai:
A.G. Sveikinu organizatorius su gera pradžia. Buvo įdomu ! Raginu išbandyti save ir abejojančius .
M.S. Labai įdomi OS rūšis, labai patiko, siūlau išbandyti visiems!
I.B. Geras žemėlapis, smagi trasa, ačiū organizatoriams

Sekantis etapas planuojamas sausio mėnesį vienoje iš Klaipėdos mokyklų! Sekite informaciją! Plačiau apie OS taurę: http://oklaipeda.lt/varzybos/klaipedos-os-patalpose-taure

Galite peržiūrėti ir trasos žemėlapį: