Naujienos

Trečiasis OS patalpose taurės etapas

Trečiasis OS patalposė taurės etapas vyks "Versmės" progimnazijoje, I.Simonaitytės g. 2, vasario 15 dieną (ketvirtadienį). Startuoti bus galima nuo 16:00 iki 18:30. Registracija iki trečiadienio, 21:00.

 

Klaipėdos OS patalpose 2017-2018 taurė I etapas

Klaipėdos orientavimosi sporto klubas O! Klaipėda ir Moksleivių saviraiškos centras kviečia į naują Klaipėdos OS patalpose sezoną. Pirmasis etapas vyks gruodžio 15 dieną Sendvario progimnazijoje (Adresas: https://goo.gl/FjwZie).
Startuoti galima bet kuriuo metu nuo 11h iki 18h. Renginys facebooke.

Tikrai žinantys kad dalyvaus, užsiregistruokite, kad žinotume tikslesnius reikiamų žemėlapių kiekius ir nereiktų gaišt laiko registracijoj: https://goo.gl/Tgowc5

Susipažinkite su varžybų nuostatais.

 

Klaipėdos taurė 2017

Šį savaitgalį vyks orientavimosi sporto varžybos "Klaipėdos taurė" 2017. Nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti mūsų draugų "Pizza Arena" įsteigtais prizais bei firminiais Klaipėdos taurės medaliais. Po apdovanojimų neskubančius kviečiame apsilankyti šalia varžybų centro esančioje picerijoje pavalgyti, atsiimti prizus bei pabendrauti su kolegom orientacininkais.

Šeštadienio ir sekmadienio starto protokolai: https://dbsportas.lt/lt/varz/2017202

Šiandienos jaunių žaidynių estafečių rezultatai ir tarpiniai laikai: https://dbsportas.lt/lt/varz/2017210

 

Paskutinis OS Ketvirtadienių etapas

Paskutinis OS Ketvirtadienių 2017 etapas šį ketvirtadienį, rugsėjo 28d.
Šio etapo rezultatai į bendrą įskaitą nebesiskaičiuoja. 
Galutinius reitingus galite peržiūrėti čia: http://oklaipeda.lt/reitingai/os-ketvirtadieniai-2017

Paskutiniame etape siūlome bendrą startą ir punktų rinkimą bet kokia tvarka. Kontrolinis laikas - iki 1h. Viso žemėlapyje bus 22 kontroliniai punktai. Idealiu maršrutu su visais punktais trasa apie 9km. Vienas punktas - 1 taškas, viena pavėluota minutė - minus 1 taškas.
Bendras startas 17:45 ! Visiems drauge, kad būtų smagiau ir pasivaržyti ar draugiškai kartu pasimėgauti Girulių mišku. 
Pageidaujantys ar nespėjantys, gali startuoti ir vėliau atskirai pavieniui, iki 18:30

Apdovanojimai už viso sezono įskaitą planuojami nuo 18:45. Po trasos veiks pirtis, vaišės, tad siūlome neišsilakstyti ir aptarti bei pasidalinti sezono įspūdžiais. 

Varžybų centro vieta: https://goo.gl/RFpKof

Himno giedojimas ant Kukuliškių piliakalnio

Nesenai atrastas Kukuliškių piliakalnis nusipelno būti atrastas visų klaipėdiečių ir miesto svečių liepos 6d. 21:00, kai lietuviai rinksis ant piliakalnių ir giedos tautinę giesmę.
Klaipėdos orientacininkai gerai žino šią vietą, tik niekada bėgiodami po Girulių mišką, nesusimąstė, kad čia stūkso piliakalnis. 
Bet biologas Darius Stončius, atradęs jau ne vieną piliakalnį, atvyko pailsėti į pajūrį ir jį atrado (http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/pajuryje-aptiktas-naujas-piliakalnis/227212 bei http://www.alfa.lt/straipsnis/50151350/pajuryje-rastam-kukuliskiu-piliakalniui-suteikta-teisine-apsauga).
Po Birutės kalno Palangoje tai yra arčiausiai jūros esantis piliakalnis. 
Kviečiame susirinkti 20:45 automobilių aikštelėj, kuri yra kairėj pusėj, važiuojant plentu už Girulių link Karklės ir yra iškart pravažiavus vaikų vasaros stovyklą "Pasaka" (sportiniame žemėlapyje pažymėta trikampiu). Visi drauge nueisim iki piliakalnio (250m) ir 21:00 sugiedosim tautinę giesmę. 
Tiksli susirinkimo vietos koordinatės maps.lt: https://goo.gl/c7BYhw
google maps: https://goo.gl/maps/z6MpRESQ8qs

Platesnė informacija 861493982 arba info@oklaipeda.lt