Naujienos

Himno giedojimas ant Kukuliškių piliakalnio

Nesenai atrastas Kukuliškių piliakalnis nusipelno būti atrastas visų klaipėdiečių ir miesto svečių liepos 6d. 21:00, kai lietuviai rinksis ant piliakalnių ir giedos tautinę giesmę.
Klaipėdos orientacininkai gerai žino šią vietą, tik niekada bėgiodami po Girulių mišką, nesusimąstė, kad čia stūkso piliakalnis. 
Bet biologas Darius Stončius, atradęs jau ne vieną piliakalnį, atvyko pailsėti į pajūrį ir jį atrado (http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/pajuryje-aptiktas-naujas-piliakalnis/227212 bei http://www.alfa.lt/straipsnis/50151350/pajuryje-rastam-kukuliskiu-piliakalniui-suteikta-teisine-apsauga).
Po Birutės kalno Palangoje tai yra arčiausiai jūros esantis piliakalnis. 
Kviečiame susirinkti 20:45 automobilių aikštelėj, kuri yra kairėj pusėj, važiuojant plentu už Girulių link Karklės ir yra iškart pravažiavus vaikų vasaros stovyklą "Pasaka" (sportiniame žemėlapyje pažymėta trikampiu). Visi drauge nueisim iki piliakalnio (250m) ir 21:00 sugiedosim tautinę giesmę. 
Tiksli susirinkimo vietos koordinatės maps.lt: https://goo.gl/c7BYhw
google maps: https://goo.gl/maps/z6MpRESQ8qs

Platesnė informacija 861493982 arba info@oklaipeda.lt

Pasaulinės OS dienos konkurso laimėtojai

Pasaulinės OS dienos ir Sinners Burgers konkurse, stebint nepriklausomam auditoriui Ramūnui Pabrėžai, pasinaudojant random.org sistema, laimėjo:
Pervainytė Viktorija, Žindžius Kostas, Mickūnas Donatas, Donėla Matas, Minelga Žygintas, Bulauskaitė Ema. Loterijos žiuri nusprendė, kad laimėtojams iki sekmadienio vakaro nesikreipus į varžybų organizatorius (per facebook, telefonu 861493982 arba email info@oklaipeda.lt), prizai bus perlošti.

Varžybų rezultatai čia.

 

Pasaulio Orientavimosi sporto diena Klaipėdoje

Šį trečiadienį Klaipėdoje, kaip ir visame pasaulyje minėsime tarptautinę orientavimosi sporto dieną.
Ateik bet kuriuo metu nuo 16h iki 19h į Skulptūrų parką. Starto vieta Mažvydo alėjos pabaigoje.

Tiksli starto vieta: https://goo.gl/4v2Fhr


Įveik nesudėtingą ~1,5km trasą parke. Dalyvavimas nemokamas.
Pirmąkart susidūrę su žemėlapiu bus apmokyti.
Šešiems įveikusiems trasą padovanosime po Sinners burgerį !
Renginys Facebooke čia.

Sportas visiems 2017 - Palanga

Jau šį savaitgalį, gegužės 26-28 dienomis Palangoje vyks festivalis "Sportas visiems". Orientavimosi sporto klubas "O! Klaipėda" kviečia išbandyti orientavimosi sportą. Jūsų laukia net trys skirtingos trasos - modelis (treniruotė) Vanagupėje. Naktinė trasa Birutės parke ir dieninės varžybos Ošupyje. Platesnė informacija: http://oklaipeda.lt/varzybos/sportas-visiems-2017

 

Klaipėdos OS patalpų taurė 2017 baigėsi

Kovo 2 d. įvyko finalinis, aštuntasis OS patalpų taurės etapas. Paskutiniam etapui pasirinktas MSC pastatas, kuriame taip pat vyko ir pirmasis etapas. Pirmasis etapas pasižymėjo dideliu pasimetimu tarp sportininkų, kadangi ir OS patalpose vyko pirmąkart, ir pats MSC pastatas buvo sudėtingas, su pusantriniais aukštais. Šįkart dalyviai trasas įveikinėjo greičiau, nes su pastatu jau buvo daugmaž pažįstami. Nepaisant to, vistiek klaidų buvo daroma o trasų planuotojas Ričardas Tėvelis pateikė ir staigmenų. 

Susipažinkite su rezultatais: aštunto etapo rezultatai ir tarpiniai laikai

Tik po atkaklios kovos išaiškėjo ir galutiniai nugalėtojai bendroje įskaitoje. Per visus 8 etapus iš viso startavo virš 300 dalyvių. S.Dacho gimnazijoje, penktame etape pasiektas dalyvių rekordas - 124. Galutinė įskaita su reitingais čia.

Žemėlapis (spauskite, norint išdidinti). Galite palyginti su pirmojo etapo trasa čia.

Foto galerija: Klaipėdos orientacininkai facebook

Video iš Roko Koveckio: https://www.facebook.com/justinas.liubinskas/posts/10155033340094417

Klaipėdos OS patalpose septintas etapas

Septintasis, jau priešpaskutinis OS patalpų taurės etapas įvyko Smeltės progimnazijoje. Šį kartą buvo dar greitesnės trasos, nes mokykla standartinio planavimo su trim aukštais ir taisyklingom laiptinėm. Greitos trasos lėmė ir greitus rezultatus - lyderiai bėgo po 5-6min, tačiau buvo neišvengta ir patyrusių orientacininkų diskvalifikacijų, dėl atsižymėto dublio. Trasas įveikė 120 dalyvių. 
Sekantis, jau paskutinis etapas įvyks Moksleivių Saviraiškos Centre, kuriame jau vyko pats pirmasis etapas.

Žemėlapis (spauskite kad išdidinti):

Septinto turo rezultatai iš Smeltės progimnazijos: http://oklaipeda.lt/rezultatai/2017/klaipedos-os-patalpose-2016-2017-taure-vii-etapas

Video iš nugalėtojo Roko Koveckio akių: https://www.facebook.com/groups/326702793227/permalink/10155963691643228/

 

Vasario 16 d. boulingo turnyras

Paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 99 metų sukaktį, klubo nariai ir svečiai susirinko į Kapitolijaus boulingą.

Net 36 dalyviai ir sirgaliai iki pat paskutinio kamuolio išmetimo atkakliai kovojo dėl nugalėtojo vardo.

Nuostabi kompanija, netikėti rezultatai, džiaugsmas, pergyvenimas, visa emocijų puokštė lydėjo visus šią nuostabią popietę.

Ačiū visiems!

Rezultatai (spauskite kad išdidinti):

Šeštas etapas įvyko M.Mažvydo gimnazijoje

Šv. Valentino dieną, vasario 14-ąją orientacininkai paminėjo M.Mažvydo gimnazijoje, varžydamiesi jau šeštajame Klaipėdos OS patalpose taurės etape. Šįkart sumaišties įnešė pasikartojantis KP, kuris suaugusių trasoje buvo ir 5'as, ir 15'as. Atidumo pritrūko nemažai stiprių vyrų ir moterų, tad nemažai diskvalifikuotų. Greiti koridoriai su identiškom laiptinėm ir posūkiais taip pat reikalavo šiek tiek daugiau sekti žemėlapį. Ir kaip visada, uždarytos laiptinių durys tarp aukštų pokšėjo nuo atsitrenkiančių bėgikų. 
Šešto etapo rezultatai ir tarpiniai laikai.

Žemėlapis (spauskite kad išdidinti):

Beliko du paskutiniai etapai:
7 etapas - vasario 23 d. (ketvirtadienis) "Smeltės" progimnazija, Reikjaviko g. 17
8 etapas - kovo 2 d. (ketvirtadienis) Moksleivių saviraiškos centras, Smiltelės g. 22