OS Ketvirtadieniai IV etapas

, II Melnragė

Rezultatai

VA

3 km 10 KP
1 Gediminas Trimakas Kopa 00:19:03 00:00 06:21
2 Remigijus Sereika Ąžuolas 00:20:15 01:12 06:45
3 Mantas Totilas Kopa-Viesulo SC 00:23:44 04:41 07:54
4 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:25:12 06:09 08:24
5 Ruslanas Piatkovskis Jaunystė 00:26:11 07:08 08:43
6 Tomas Grigaitis Kopa 00:26:12 07:09 08:44
7 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:26:47 07:44 08:55
7 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:26:47 07:44 08:55
9 Ralf Petersen ind. 00:26:57 07:54 08:59
10 Ričardas Tėvelis Viesulo SC 00:27:47 08:44 09:15
11 Algirdas Grublys Kopa 00:29:14 10:11 09:44
12 Audrius Pocius Kopa 00:30:03 11:00 10:01
13 Vidas Braziulis Jaunystė 00:30:04 11:01 10:01
14 Remigijus Rusteika Kopa 00:30:18 11:15 10:06
15 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:30:35 11:32 10:11
16 Juozas Grublys Kopa 00:34:05 15:02 11:21
17 Virgis Palaima ind. 00:34:28 15:25 11:29
18 Martynas Degimas Viesulo SC 00:34:34 15:31 11:31
19 Romanas Rybakovas Neringos SM 00:35:03 16:00 11:41
20 Osvaldas Mikelis Viesulo SC 00:35:38 16:35 11:52
21 Narutis Raugas Neringos SM 00:38:11 19:08 12:43
22 Dovydas Momkus Viesulo SC 00:38:48 19:45 12:56
23 Mykolas Briedis Viesulo SC 00:39:36 20:33 13:12
24 Kazimieras Sakalauskas Kopa 00:42:09 23:06 14:03
25 Jurgis Odinas Viesulo SC 00:45:46 26:43 15:15
26 Andrius Aušra ind. 00:46:49 27:46 15:36
27 Vaidotas Guogis ind. 00:54:50 35:47 18:16

MA

3 km 10 KP
1 Reda Einikytė Kopa 00:23:38 00:00 07:52
2 Banga Balnaitė Neringos SM 00:32:06 08:28 10:42
3 Lina Bulovaitė Kopa 00:34:03 10:25 11:21
4 Reda Jazilionienė Jaunystė 00:35:37 11:59 11:52
5 Regina Švagždienė Kopa 00:37:03 13:25 12:21

VB

2 km 7 KP
1 Tomas Griškonis Viesulo SC 00:21:26 00:00 10:43
2 Linas Malinovas Jaunystė 00:27:54 06:28 13:57
3 Tadas Burgaila Vyturio m-kla 00:42:12 20:46 21:06
3 Robertas Šimkus Vyturio m-kla 00:42:12 20:46 21:06
5 - Devianovas S. Dacho m-kla 00:56:38 35:12 28:19
5 Mindaugas Fabijonavičius S. Dacho m-kla 00:56:38 35:12 28:19
5 Edgaras Inta S. Dacho m-kla 00:56:38 35:12 28:19

MB

2 km 7 KP
1 Rūta Malinovienė Jaunystė 00:28:10 00:00 14:05
2 Rasa Paulikienė Jaunystė 00:29:43 01:33 14:51
3 Raminta Raugaitė Neringos SM 00:36:17 08:07 18:08
- Monika Dobravolskytė Neringos SM diskval. - -
- G. Narvydaitė S. Dacho m-kla diskval. - -
- Živilė Korsakaitė S. Dacho m-kla diskval. - -

VC

1 km 3 KP
1 Modestas Maslauskas Viesulo SC 00:11:53 00:00 11:53
2 Vytautas Grigalionis Neringos SM 00:12:07 00:14 12:07
3 Justinas Vaitonis Neringos SM 00:15:08 03:15 15:08
4 Edvinas Pocius Viesulo SC 00:15:21 03:28 15:21
5 Henrikas Pokoniečnas Neringos SM 00:17:23 05:30 17:23
6 Giedrius Gailius S. Dacho m-kla 00:19:08 07:15 19:08
7 Elvinas Karnauskas Viesulo SC 00:19:55 08:02 19:55
8 Jonas Piktūrna Viesulo SC 00:20:19 08:26 20:19
9 Mindaugas Petrauskas P. Mašioto m-kla 00:20:27 08:34 20:27
10 Gediminas Lenkutis S. Dacho m-kla 00:22:00 10:07 22:00
11 Gediminas Mažonas Neringos SM 00:22:06 10:13 22:06
12 Mykolas Bagdonas Neringos SM 00:24:14 12:21 24:14
13 Paulius Varžaitis Neringos SM 00:24:26 12:33 24:26
14 Tomas Pikelis S. Dacho m-kla 00:25:57 14:04 25:57
15 Darius Mickus Viesulo SC 00:27:01 15:08 27:01
16 Mindaugas Muravjovas Neringos SM 00:31:29 19:36 31:29
17 Alfredas Montavičius Viesulo SC 00:35:08 23:15 35:08

MC

1 km 3 KP
1 Monika Lengvinaitė Neringos SM 00:09:45 00:00 09:45
2 Anželika Boicova S. Dacho m-kla 00:17:44 07:59 17:44
3 Agnė Malinovaitė S. Dacho m-kla 00:21:57 12:12 21:57
3 Sandra Boicova S. Dacho m-kla 00:21:57 12:12 21:57
3 Indrė Mockutė S. Dacho m-kla 00:21:57 12:12 21:57