OS Ketvirtadieniai VII etapas

, Poilsio parkas

Rezultatai

VA

3 km 12 KP
1 Ričardas Tėvelis Jaunystė 00:15:27 00:00 05:09
2 Agnius Čiapas Klaipėda 00:15:43 00:16 05:14
3 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:15:57 00:30 05:19
4 Justinas Liubinskas Sakas 00:16:44 01:17 05:34
5 Mantas Totilas Viesulo SC 00:17:04 01:37 05:41
6 Rokas Koveckis Viesulo SC 00:18:31 03:04 06:10
7 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:18:51 03:24 06:17
8 Anton Michalkovskij Kopa 00:18:55 03:28 06:18
9 Daivaras Genys Karšuva 00:19:06 03:39 06:22
10 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:20:46 05:19 06:55
11 Erikas Gudonis S-Sportas 00:20:56 05:29 06:58
12 Mindaugas Kvedaravičius Lėvuo 00:22:18 06:51 07:26
13 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:22:54 07:27 07:38
14 Algirdas Grublys Kopa 00:25:53 10:26 08:37
15 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:27:53 12:26 09:17
16 Vidas Braziulis Jaunystė 00:29:30 14:03 09:50
17 Antanas Daunoras Viesulo SC 00:30:38 15:11 10:12
18 Mangirdas Kriauza Viesulo SC 00:36:00 20:33 12:00
19 Žygintas Minelga ind. 00:36:45 21:18 12:15
20 Dominykas Valickas ind. 00:45:47 30:20 15:15
21 Mykolas Barauskas Kopa 00:45:55 30:28 15:18
22 Arūnas Padagas Jaunystė 00:47:35 32:08 15:51
23 Adolfas Prūsevičius Kopa 00:59:45 44:18 19:55
- Juozas Grublys Kopa diskval. - -

MA

3 km 12 KP
1 Ieva Baltriukaitė Kopa-Viesulo SC 00:19:12 00:00 06:24
2 Reda Einikytė Kopa-Viesulo SC 00:19:15 00:03 06:25
3 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:19:37 00:25 06:32
4 Monika Gotcaitytė Karšuva 00:19:46 00:34 06:35
5 Rasa Kumpytė Lėvuo 00:23:29 04:17 07:49
6 Indrė Genienė Kopa 00:24:27 05:15 08:09
7 Sandra Busilaitė ind. 00:26:58 07:46 08:59
8 Audronė Andriulionienė Kopa 00:30:15 11:03 10:05
9 Violeta Ančerienė Kopa 00:30:53 11:41 10:17
10 Rasa Paulikienė Jaunystė 00:33:23 14:11 11:07
11 Reda Jonauskė Jaunystė 00:33:43 14:31 11:14
12 Roma Kasiulevičienė Kopa 00:34:34 15:22 11:31
13 Živilė Grublienė Kopa 00:37:02 17:50 12:20

VB

2.1 km 8 KP
1 Dmitrij Iljušenko KU 00:15:15 00:00 07:15
2 Martynas Kubiliūnas MSC 00:36:26 21:11 17:20
3 Artūras Koltunovas MSC 00:36:29 21:14 17:22
4 Aurius Mukovnin Saulėtekio pagr. m-kla 00:57:16 42:01 27:16
5 Jonas Valaitis Viesulo SC 00:58:04 42:49 27:39
6 Modestas Stankūnas ind. 00:58:43 43:28 27:57
6 Vytautas Srugys KU 00:58:43 43:28 27:57
8 Mantas Buožys KU 00:59:43 44:28 28:26
- Justas Ruškys Saulėtekio pagr. m-kla diskval. - -

MB

2.1 km 8 KP
1 Banga Balnaitė KU 00:14:17 00:00 06:48
2 Regina Švagždienė Kopa 00:31:06 16:49 14:48

VC

1 km 5 KP
1 Sergejus Smirnovas KU 00:16:54 00:00 16:54
2 Šarūnas Bernotas KU 00:16:56 00:02 16:56
3 Kęstutis Mačijauskas KU 00:18:02 01:08 18:02
4 Romas Lengvinas KU 00:20:20 03:26 20:20
5 Jūris Rakauskas I. Simonaitytės m-kla 00:35:12 18:18 35:12
6 Gvidas Matevičius I. Simonaitytės m-kla 00:36:12 19:18 36:12
7 Eimantas Kožikis I. Simonaitytės m-kla 00:37:11 20:17 37:11
8 Dangyras Vaičiulis Saulėtekio pagr. m-kla 01:17:11 01:00:17 01:17:11
8 Mantas Butvilas Saulėtekio pagr. m-kla 01:17:11 01:00:17 01:17:11
- Maksim Koltunov Santarvės m-kla diskval. - -
- Ramūnas Trajanauskas KU diskval. - -

MC

1 km 5 KP
1 Goda Tubutytė Smeltės progimn. 00:33:50 00:00 33:50
2 Emilija Zaksaitė Smeltės progimn. 00:34:06 00:16 34:06
3 Viktorija Kokštytė Smeltės progimn. 00:35:12 01:22 35:12
4 Smiltė Pikelytė Viesulo SC 00:59:00 25:10 59:00
- Darija Andrianova MSC diskval. - -