OS Ketvirtadieniai VI etapas

, Melnragė

Rezultatai

VA

2.62 km 18 KP
1 Agnius Čiapas Klaipėda 00:15:48 00:00 06:01
2 Anton Michalkovskij Kopa 00:17:23 01:35 06:38
3 Ramūnas Pabrėža Jaunystė 00:18:09 02:21 06:55
4 Egidijus Pilybas Kopa 00:18:13 02:25 06:57
5 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:22:48 07:00 08:42
6 Povilas Červonka Dainava 00:24:27 08:39 09:19
7 Rokas Koveckis Viesulo SC 00:24:42 08:54 09:25
8 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:25:00 09:12 09:32
9 Remigijus Sereika Jaunystė 00:25:32 09:44 09:44
10 Erikas Gudonis S-Sportas 00:28:15 12:27 10:46
11 Simonas Gentvilas Kopa 00:28:17 12:29 10:47
12 Vidas Braziulis Jaunystė 00:29:42 13:54 11:20
13 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:31:09 15:21 11:53
14 Mindaugas Garmus ind. 00:31:30 15:42 12:01
15 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:33:30 17:42 12:47
16 Algirdas Grublys Kopa 00:33:47 17:59 12:53
17 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:33:50 18:02 12:54
18 Arūnas Padagas Jaunystė 00:40:00 24:12 15:16
19 Mangirdas Kriauza Viesulo SC 00:45:24 29:36 17:19
20 Antanas Daunoras Viesulo SC 00:47:55 32:07 18:17
21 Deimantas Druktenis Dragūnai 00:59:54 44:06 22:51
22 Žygintas Minelga ind. 01:02:22 46:34 23:48

MA

2.62 km 18 KP
1 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:23:29 00:00 08:57
2 Monika Gotcaitytė Karšuva 00:28:33 05:04 10:53
3 Ieva Baltriukaitė Kopa-Viesulo SC 00:29:40 06:11 11:19
4 Reda Jonauskė Jaunystė 00:34:01 10:32 12:59
5 Audronė Andriulionienė Kopa 00:35:22 11:53 13:29
6 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:35:30 12:01 13:32
7 Violeta Ančerienė Kopa 00:40:15 16:46 15:21
8 Roma Kasiulevičienė Kopa 00:45:45 22:16 17:27
- Šarūnė Bagdonaitė ind. diskval. - -

VB

1.93 km 14 KP
1 Martynas Kubiliūnas MSC 00:21:08 00:00 10:56
2 Mykolas Barauskas Kopa 00:26:13 05:05 13:35
3 Ramūnas Strumyla MSC 00:29:21 08:13 15:12
4 Adolfas Prūsevičius Kopa 00:53:58 32:50 27:57
5 Dmitrij Iljušenko KU 01:02:54 41:46 32:35
- Deivydas Brazys Viesulo SC diskval. - -

MB

1.93 km 14 KP
1 Banga Balnaitė KU 00:16:31 00:00 08:33
2 Aurinta Garbašauskaitė Smeltės progimn. 00:26:03 09:32 13:29
3 Živilė Grublienė Kopa 00:33:43 17:12 17:28
- Filomena Matuzevičiūtė ind. diskval. - -

VC

1 km 7 KP
1 Kęstutis Mačijauskas KU 00:14:55 00:00 14:55
2 Romas Lengvinas KU 00:16:40 01:45 16:40
3 Sergejus Smirnovas KU 00:20:07 05:12 20:07
4 Jonas Valaitis Viesulo SC 00:23:38 08:43 23:38
5 Dangyras Vaičiulis Saulėtekio pagr. m-kla 00:23:49 08:54 23:49
5 Vaidas Ježerkauskas Saulėtekio pagr. m-kla 00:23:49 08:54 23:49
7 Einaras Garbašauskas Smeltės progimn. 00:30:58 16:03 30:58
8 Mantas Buožys KU 00:33:56 19:01 33:56
9 Mindaugas Klenauskis KU 00:35:57 21:02 35:57
10 Vytautas Srugys KU 00:38:54 23:59 38:54
11 Šarūnas Žiogas Smeltės progimn. 00:38:55 24:00 38:55
- Ramūnas Trajanauskas KU diskval. - -

MC

1 km 7 KP
1 Živilė Brokoriūtė KU 00:18:02 00:00 18:02
2 Vaiva Stonkutė KU 00:36:55 18:53 36:55
3 Eglė Griguolaitė ind. 01:00:10 42:08 01:00:10
3 Agnė Vaičiakauskaitė ind. 01:00:10 42:08 01:00:10
- Smiltė Pikelytė Viesulo SC diskval. - -
- Darija Andrianova MSC diskval. - -