OS Ketvirtadieniai II etapas

, Kultūros ir poilsio parkas

Rezultatai

VA

3.6 km 17 KP
1 Remigijus Sereika Jaunystė 00:23:40 00:00 06:34
2 Edvinas Pocius Viesulo SC 00:24:16 00:36 06:44
3 Mantas Totilas Kopa 00:24:18 00:38 06:45
4 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:24:47 01:07 06:53
5 Marius Jasiulionis Kopa 00:25:15 01:35 07:00
6 Ričardas Tėvelis Viesulo SC 00:25:20 01:40 07:02
7 Remigijus Drakšas ind. 00:26:16 02:36 07:17
8 Tomas Griškonis Viesulo SC 00:26:20 02:40 07:18
9 Dovydas Momkus Kopa 00:28:53 05:13 08:01
10 Ruslanas Piatkovskis Jaunystė 00:29:03 05:23 08:04
11 Arūnas Znotinas Jaunystė 00:29:35 05:55 08:13
12 Vytautas Labenskis Telšiai 00:29:46 06:06 08:16
13 Edmundas Tilvikas Jaunystė 00:30:10 06:30 08:22
14 Vidmantas Piktūrna Kopa 00:30:40 07:00 08:31
15 Ignas Gedvilas Viesulo SC 00:30:56 07:16 08:35
16 Ramūnas Sabaliauskas Jaunystė 00:31:08 07:28 08:38
17 Gintautas Braslauskas Jaunystė 00:32:55 09:15 09:08
18 Osvaldas Mikelis Viesulo SC 00:33:49 10:09 09:23
- Almantas Baliutis Kopa 00:35:15 11:35 09:47
19 Arūnas Padagas Jaunystė 00:38:45 15:05 10:45
20 Matas Kreišmonas Viesulo SC 00:39:55 16:15 11:05
21 Algirdas Grublys Kopa 00:40:49 17:09 11:20
22 Jonas Briedis Viesulo SC 00:42:57 19:17 11:55
23 Svajūnas Simanavičius Viesulo SC 00:52:30 28:50 14:35

MA

3.6 km 17 KP
1 Ieva Baltriukaitė Kopa 00:25:14 00:00 07:00
2 Reda Einikytė Kopa 00:27:18 02:04 07:35
3 Reda Jazilionienė Jaunystė 00:39:14 14:00 10:53

VB

1.7 km 8 KP
1 Jonas Piktūrna Viesulo SC 00:17:12 00:00 10:07
2 Vytautas Stakeliūnas Viesulo SC 00:20:50 03:38 12:15
3 Andrius Aušra Kopa 00:22:12 05:00 13:03
4 Augustas Pocius Viesulo SC 00:31:53 14:41 18:45
5 Eimantas Zolubas Viesulo SC 00:35:24 18:12 20:49
6 Gediminas Usevičius Viesulo SC 00:41:43 24:31 24:32
7 Justinas Burba Neringos SM 00:45:52 28:40 26:58

MB

1.7 km 8 KP
1 Audronė Andriulionienė Kopa 00:17:35 00:00 10:20
2 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:18:33 00:58 10:54
3 Violeta Ančerienė Kopa 00:18:35 01:00 10:55
4 Gabrielė Bružaitė Viesulo SC 00:21:12 03:37 12:28
5 Roma Kasiulevičienė Kopa 00:23:03 05:28 13:33
6 Aurelija Pėžaitė Viesulo SC 00:26:15 08:40 15:26
7 Arimantė Liekytė Viesulo SC 00:28:40 11:05 16:51
8 Aurelija Žikarienė Jaunystė 00:40:22 22:47 23:44

VC

1.1 km 4 KP
1 Deivydas Polianskij S. Dacho m-kla 00:10:06 00:00 09:10
2 Mantas Aušra Universa Via 00:14:06 04:00 12:49
3 Modestas Jurčius Viesulo SC 00:16:05 05:59 14:37
4 Lukas Rasiukas Universa Via 00:19:05 08:59 17:20
5 Petras Nasvytis Universa Via 00:19:15 09:09 17:30
6 Martynas Monikas Universa Via 00:20:04 09:58 18:14
7 Dominykas Smilga Universa Via 00:20:16 10:10 18:25
8 Egis Rasiukas Universa Via 00:31:04 20:58 28:14
9 Dominykas Kerpė Universa Via 00:32:03 21:57 29:08
10 Lukas Gylys Universa Via 00:33:01 22:55 30:00
11 Justas Aušra Universa Via 00:33:12 23:06 30:10
12 Vilius Kleivinis Neringos SM 00:39:20 29:14 35:45
13 Deivydas Skara Viesulo SC 00:50:12 40:06 45:38
14 Jonas Čeikauskas S. Dacho m-kla 01:08:07 58:01 01:01:55
14 Benas Paulikas S. Dacho m-kla 01:08:07 58:01 01:01:55
- Jonas Jonikas ind. diskval. - -

MC

1.1 km 4 KP
1 Marija Mačiulaitytė Viesulo SC 00:11:10 00:00 10:09
2 Judita Nikaitė Viesulo SC 00:12:18 01:08 11:10
3 Erika Mikalauskytė S. Dacho m-kla 00:13:06 01:56 11:54
4 Kamilė Jaudžimaitė S. Dacho m-kla 00:13:08 01:58 11:56
5 Aušra Žaltauskaitė Viesulo SC 00:14:02 02:52 12:45
6 Martyna Giniotytė S. Dacho m-kla 00:14:07 02:57 12:49
7 Gerarda Kuprelytė S. Dacho m-kla 00:15:09 03:59 13:46
8 Laura Linlaitytė Viesulo SC 00:15:15 04:05 13:51
9 Ingrida Tupičenko Viesulo SC 00:19:46 08:36 17:58
10 Vesta Valčiukaitė Viesulo SC 00:19:50 08:40 18:01
11 Kamilė Andriejauskaitė S. Dacho m-kla 00:20:00 08:50 18:10
12 Guoda Šarpnickaitė Viesulo SC 00:26:55 15:45 24:28
13 Indrė Adomauskaitė Viesulo SC 00:33:36 22:26 30:32
14 Gabrielė Šlionskytė Viesulo SC 00:47:48 36:38 43:27