OS Ketvirtadieniai III etapas

, Melnragė

Rezultatai

VA

5.2 km 19 KP
1 Agnius Čiapas Klaipėda 00:30:28 00:00 05:51
2 Ričardas Tėvelis Jaunystė 00:34:22 03:54 06:36
3 Justinas Liubinskas Sakas 00:35:46 05:18 06:52
4 Mantas Totilas Viesulo SC 00:37:57 07:29 07:17
5 Rokas Koveckis Viesulo SC 00:40:42 10:14 07:49
6 Audrius Pocius Kopa 00:43:31 13:03 08:22
7 Remigijus Sereika Jaunystė 00:47:17 16:49 09:05
8 Remigijus Drakšas Jaunystė 00:51:46 21:18 09:57
9 Erikas Gudonis S-Sportas 00:52:09 21:41 10:01
10 Romualdas Pašakinskas Jaunystė 00:52:26 21:58 10:05
11 Rimvydas Kasiulevičius Kopa 00:52:58 22:30 10:11
12 Algirdas Grublys Kopa 00:54:40 24:12 10:30
13 Mangirdas Kriauza Viesulo SC 01:00:09 29:41 11:34
14 Edmundas Tilvikas Jaunystė 01:13:48 43:20 14:11

MA

5.2 km 19 KP
1 Ugnė Grigonytė Kopa 00:47:33 00:00 09:08
2 Ieva Baltriukaitė Kopa-Viesulo SC 00:48:34 01:01 09:20
3 Kristina Viršilaitė Kopa-Viesulo SC 00:57:40 10:07 11:05
4 Irina Mačiulytė Dainava 00:58:15 10:42 11:12
5 Rima Markevičiūtė ind. 02:14:20 01:26:47 25:50

VB

3.6 km 14 KP
1 Andrius Žalimas Jaunystė 00:35:01 00:00 09:43
2 Antanas Daunoras Viesulo SC 00:40:54 05:53 11:21
3 Andrius Servuta ind. 00:42:15 07:14 11:44
4 U. Kapušinskas MSC 00:48:13 13:12 13:23
5 R. Kapušinskas ind. 00:49:40 14:39 13:47
6 Žygintas Minelga ind. 00:57:52 22:51 16:04

MB

3.6 km 14 KP
1 Reda Jonauskė Jaunystė 00:40:27 00:00 11:14
2 Audronė Andriulionienė Kopa 00:41:53 01:26 11:38
3 Arūnė Maumevičienė Kopa 00:45:26 04:59 12:37
4 Violeta Ančerienė Kopa 00:45:56 05:29 12:45
5 Rasa Paulikienė Jaunystė 00:48:04 07:37 13:21
6 Regina Švagždienė Kopa 00:59:40 19:13 16:34

VC

1.7 km 6 KP
1 Jonas Valaitis Viesulo SC 00:22:23 00:00 13:10
2 Arnas Mikalauskis S. Dacho m-kla 00:22:46 00:23 13:23
2 Gustas Jankauskas S. Dacho m-kla 00:22:46 00:23 13:23
4 Kazimieras Sakalauskas Kopa 00:24:16 01:53 14:16
5 Dovydas Razmas S. Dacho m-kla 00:24:47 02:24 14:34
5 Džiudas Makauskas S. Dacho m-kla 00:24:47 02:24 14:34
7 Modestas Ručinskas I. Simonaitytės m-kla 00:31:46 09:23 18:41
7 Nedas Sudintas I. Simonaitytės m-kla 00:31:46 09:23 18:41
9 Lukas Žvinklys ind. 00:38:10 15:47 22:27
10 Deivydas Brazys Viesulo SC 00:38:12 15:49 22:28
- Einaras Garbašauskas Smeltės progimn. diskval. - -

MC

1.7 km 6 KP
1 Lona Žvinklytė Viesulo SC 00:38:15 00:00 22:30
2 Jolanta Venckutė I. Simonaitytės m-kla 01:11:26 33:11 42:01
2 Gabrielė Turskytė I. Simonaitytės m-kla 01:11:26 33:11 42:01
4 Edita Venckutė MSC 01:25:26 47:11 50:15